buty ze stolicy

Zaczęty przez netkach, 10 Sie 2009, 08:02:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

netkach

Dziewczyny w środę jadę do stolicy po butki ślubne. Jakie sklepy mam odwiedzić? Gdzie dostanę coś fajnego i za "dobrą" cenę?

mayagaramond

Cytat: netkach w 10 Sie 2009, 08:02:20
Dziewczyny w środę jadę do stolicy po butki ślubne. Jakie sklepy mam odwiedzić? Gdzie dostanę coś fajnego i za "dobrą" cenę?


od 120 lat nie mieszkam w wawie, ale poszlabym na Twoim miejscu do Galerii - np. Galerii Mokotow - masz tam Aldo i nie wiem jeszcze jakie sklepy ;)


Z butow wysokopolkowych to Bracka i Pl. Trzech Krzyzy, ale tam bedziesz musiala wydac ok. 2000 zloty za pare. Chyba, ze sa przeceny.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Ja bym Cie wyslala na Chmielna, tam jest kilka sklepów z butaki, w tym slubnymi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

a ja bym Cię wysłała do sklepu Menbur w Wola Parku na Górczewskiej - mają specjalną ślubną kolekcję, a teraz dodatkowo jest przecena (przynajmniej była w zeszłym tygodniu)

wrobelek0403

no ja guuupia jestem - sama kupowałam slubne buty w wawie lol

w arkadii w sklepie hogl  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Zajrzyj też do Nine West w Galerii Mokotów, Arkadii i w Wola Park'u. Butów z Aldo nie polecam na własny ślub i wesele - niewygodne są niemiłosiernie. I możesz jeszcze sprawdzić Prima Modę w Arkadii - jest tam wiele przekombinowanych fasonów, ale zdarzają się i atrakcyjne (Inki buty były z Primy).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

netkach

Nic nie ma w stolicy !! :((( Jedna wielka kicha :((

Szaraczek

Potwierdzam! W tym samym czasie próbowałam coś znaleźć w Warszawie i się załamałam. W szczególności, że szukałam nie tylko ładnych, ale tez wygodnych!
Byłam w g.mokotów, promenadzie, blue city, arkadii, w sklepach hogl, salamander, chiara, aldo, prima moda, na chmielnej. Szukałam tez butów na wakacjach we Włoszech. Też nic:( Najbliżej była moja mama - prawie mi kupiła piękne buty w Hiszpanii, ale nie było mojego numeru (37,5). Więc buty będą przeciętne. Za to mam nadzieję że wygodne i że nie będzie ich widac:)

wrobelek0403

dziewczyny, jak macie wybrac przecietne buty o kt nie wiadomo, czy beda wygodne, to lepiej zamowcie buty taneczne.

Nie sa moze jakos rewelacyjnie piekne, ale cudownie przewygodne, super sie w nich tanczy - ja kt nie wytrzymuje w butach na gołej stopie nawet dwie godziny - przetanczyłam całą noc i nic mnie nie obtarło, nie odparzyło. No rewelacja :thumbup:

tego producenta polecam
http://www.akces.biz/oferta/damskie.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

Niektóre są fajne! W sumie potrzebna jest mi jeszcze jedna pełna para na ślub, więc się zastanowię. Dzięki! :)

suegro

Cytat: wrobelek0403 w 14 Wrz 2009, 11:57:50
dziewczyny, jak macie wybrac przecietne buty o kt nie wiadomo, czy beda wygodne, to lepiej zamowcie buty taneczne.

Nie sa moze jakos rewelacyjnie piekne, ale cudownie przewygodne, super sie w nich tanczy - ja kt nie wytrzymuje w butach na gołej stopie nawet dwie godziny - przetanczyłam całą noc i nic mnie nie obtarło, nie odparzyło. No rewelacja :thumbup:

tego producenta polecam
http://www.akces.biz/oferta/damskie.html

Ta pani dobrze mówi!
Sama takie miałam i bardzo polecam :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

chocoladette

Dziewczyny, czy moglybyscie zamiesicic jakies swoje zdjecia tych butow?
Tez jestem zainteresowana takimi, a nie widzialam ich nigdy na innym zdjeciu niz w katalogu. No i moze w tancu z gwiazdami ;)

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#13
to moje, niestety nie moge znalesc na stopie

Dodany tekst: 15 Wrz 2009, 17:36:17

jednak znalazłam :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Szaraczek

I przez te strone, którą podałaś można je zamówić na wymiar? Jak dla mnie bomba... Chyba sie skuszę:):) Po raz kolejny na forum uzyskałam bezcenną wiedzę :jupi:

wrobelek0403

Szaraczek tak, masz tam dokładną instukcje jak pomierzyc stope zeby było ok. a jak bedzie cos zle, to odsyłasz i poprawiaja. Dlatego warto wczesniej zaczac, bo czeka sie na buty ok 6 tygodni.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

chocoladette

#16
Dziekuje za fotki  :beer:
buty sa piekne, chyba sie powaznie zastanowie nad nimi :)

Wielkim plusem takich butow jest to, ze mozna sobie zrobic stosunkowo niski obcas, a ze moj narzeczony jest niewiele wyzszy ode mnie, to bedzie jak znalazl :D

suegro

Cytat: chocoladette w 16 Wrz 2009, 10:28:54
Dziekuje za fotki  :beer:
buty sa piekne, chyba sie powaznie zastanowie nad nimi :)

Wielkim plusem takich butow jest to, ze mozna sobie zrobic stosunkowo niski obcas, a ze moj narzeczony jest niewiele wyzszy ode mnie, to bedzie jak znalazl :D

Obcas sobie wybierasz sama :) I niezależnie od wysokości jest super wyprofilowany.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olcia

#18
to i ja się pochwalę. model taki  jak miała wrobelek0403 tylko inny kolor, obcas... Baaaaaaardzo polecam

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

olcia buty butami, ale Ty!!  :bravo:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

o fak !! :D no to istotnie, co tam buty :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

chocoladette

piekne buty i piekna Olcia  ;)