U Rowdala

Zaczęty przez anka1981, 07 Lip 2009, 23:41:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anka1981

Dziewczyny, byla ktoras ostatanio albo i nie na weselu U Rowdala w Piorunowie za Bloniami. Napiszcie prosze jak bylo i wszystkie szczegoly, rowniez te negatywne. Cos mnie naszly watpliwosci.

radiowiec_wawa

A jakie watpliwosci?? Prowadzilem tam kilka wesel, w zeszlym jak i w tym roku i mam bardzo dobre zdanie. Nie jest to moze top topow ale to solidne miejsce i bezpieczne miejsce, nic zlego sie nie powinno stac :)

anka1981

prosze powiedz co jest topem topow wg ciebie? uwazasz ze ta sala wpisuje sie w klimat sielsk0-swojski-wyluzowany? bo taki jest zamysl na nasze wesele. aha..a pytam, bo o tym miejsce nie ma za wiele opinii, a mi wydawalo sie ok, choc zdalam sobie sprawe ze nie podano nam za duzio sczezgolow np. w sprawie jedzenia.

radiowiec_wawa

Top topow to np. Krolewska w Jablonnej. No ale jest w zupelnie innym stylu. A Rowdale powinni spelnic Twoje oczekiwania - mowie o klimacie, jest wiejsko, sielsko anielsko. I jedzonko tez smaczne, ja na serio do niczego nie moglem sie przyczepic. Wielki plus tego lokalu to to, ze wlasciciele sa na miejscu cala noc i nad wszystkim czuwaja :)