jak zasypiają wasze dzieci?

Zaczęty przez abkasia, 28 Cze 2009, 20:55:41

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: doda w 12 Sie 2010, 15:51:01poza tym chodzi to dużo powiedziane

heheh, mnie zawsze bawilo mówienie, ze Irene chodzi do zlobka :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

To ja nie wiem jak moi rodzice to zrobili ale gdzies tak do czasu skonczenia 5-6 klasy podstawowki oboje z bratem szlismy sie kapac/spac po bajce na TVP1.... Wstawalismy za to o 6 rano ;) No pomijam wakacje bo wtedy faktycznie biegalismy dluzej.
Teraz raczej sobie nie wyobrazam juz "prawie gimnazjalisty" chodzacego spac tak wczesnie  :hmm:

Musze sprawdzic jakie mieli patenty ;)

abkasia

 to ja wole, zeby mi dziecko szlo spac o 21-22 i wstawalo o 9 niz szlo spac o 19.30 i wstawalo o 6... ;D

nionczka

#129
Cytat: abkasia w 12 Sie 2010, 16:58:26to ja wole, zeby mi dziecko szlo spac o 21-22 i wstawalo o 9 niz szlo spac o 19.30 i wstawalo o 6...

ja tez. dla mnie dziecko, ktore wstaje o 6 nie przesypia calej nocy, budzi sie nad ranem. i to chyba jeszcze gorzej niz o 2. Bo o 2 mozna jeszcze usnac.

Dodany tekst: 12 Sie 2010, 16:39:37

Cytat: doda w 12 Sie 2010, 17:03:02ja mimo wszystko bym wolała o 19, bo o 22, 23 jestem już tak zmęczona, że zazwyczaj idę spać. a jak Mały pójdzie spać o 19, 20 to mam jeszcze trochę wieczoru dla siebie

a o ktorej wstajecie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

no ja niestety ostatnio 6-7..
dzisiaj W wstal o 6ej
u tesciow wstaje jeszcze wczesniej...
otworzy oczy albo uslyszy cokolwiek (ptaszka, samochod, szmerek) i wstaje od razu np o 5ej

abkasia

hugo u moich rodziow tez wstaje z godz wczesniej niz w domu, czyli o 7-8 bo jest jasno, u nas jest ciemnosc wiec maly spi do 8.30 -9

magdalinska

Kubus tez kiedys zasypial o 19 ;D teraz miedzy 20:30 - 21:00, budzi sie o 7. Kiedys spał do 8, 9, to byly czasy  :dreaming: ale i tak nie narzekam, bo niedawno wstawał przed 6 ;D

Alka

dla mojego nie ma znaczenia czy pójdzie spać o 19 cz o 22 i tak wstaje 6-7 :crying:
taki z niego ranny ptaszek

Angie

#134
Lena też kiedyś o 19, teraz najczęściej o 21, rzadko później ;D
Wstaje o 8. Choć ostatnie dni chyba słyszy mnie rano i wstaje o 7  :crazy:
A ostatnie dwie noce o 2 zażądała mleka  :headbang: :headbang:  Na głowę  upadła  :headbang:

niewiemjaka

Wiktor dzisiaj wstal o 5.30 :crazy:
no i oczywiscie padl na drzemke juz o 9 :crazy: po moim wyjsciu z domu podobno w 5 sekund
:headbang:
musze mu tarcze zegarowa w glowie przestawic bo mu sie poprzestawialo :crazy:

OlaFasola

Cytat: niewiemjaka w 13 Sie 2010, 11:13:51Wiktor dzisiaj wstal o 5.30 crazy
Mikołaj to samo.
Dla mnie to środek nocy, więc go przytargałam do naszego łóżka i próbowałam dospać choć trochę w akompaniamencie radosnego gaworzenia :D
Dzisiaj mu chyba dodam kleik do mleka wieczorem, bo zdaje się, że obudził się z głodu.

rubin04

Cytat: nionczka w 12 Sie 2010, 17:39:16a o ktorej wstajecie?
ja wstaje o 6 co drugi dzień, a tak to o 7.
P. idzie spac o 21. Ja około 1 w nocy.

W weekendy P. czasami pospi do 8.30 / max 9:00 wiec my oczywiscie z nim :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

jakbym poszla spac o 1 i o 6-7 musiala wstac, to chyba bym musiala 10 kaw wypic...
ja potrzebuje zdecydowanie wiecej snu :D

kamu2

Cytat: abkasia w 12 Sie 2010, 15:58:26
to ja wole, zeby mi dziecko szlo spac o 21-22 i wstawalo o 9 niz szlo spac o 19.30 i wstawalo o 6... ;D
Ja też , bo jestem śpioch.
Maks chodzi spać ok 21 , na nasze szczęście nigdy go nie musieliśmy usypiać, zawsze jest odkładany i zasypia sam, nawet wtedy gdy mamy gości. Zdarza mu się pokrzyczeć,ale ja wiem, że mu się krzywda nie dzieje.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

nionczka

Ja tez chodze spac o 1, jem kolacje po 22, ale wstaje za to o 9 :-) Hiszpanski styl zycia przeniesiony do Polski :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Ja chodzę spać o 1 a wstaje obecnie o 6.30 :D  I nawet funkconuje choc pierwsze pół dnia ziewam :D

dragonfly

#142
nasze dziecko od 4 dni zasypia samo  :jupi: :jupi: :jupi:
kapiel, mleko, bajka i buzi - odwraca sie, przykrywa kolderka i juz  :aaaa: :aaaa: :aaaa: :aaaa: chyba na kolanach na jakas pielgrzymke pojde  :rotfl:

Dodany tekst: 13 Sie 2010, 21:16:57

a, i chodzi spac o ok. 20 - 20:30 i wstaje najwczesniej o 7, przewaznie przed 8 ;D

rubin04

Cytat: abkasia w 13 Sie 2010, 13:56:50ja potrzebuje zdecydowanie wiecej snu
też tak kiedys myslałam :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: doda w 12 Sie 2010, 16:03:02
ja mimo wszystko bym wolała o 19, bo o 22, 23 jestem już tak zmęczona, że zazwyczaj idę spać. a jak Mały pójdzie spać o 19, 20 to mam jeszcze trochę wieczoru dla siebie
O właśnie, ja tak samo :highfive: Bardzo sobie cenię te chwile od ok. 19 do mojego pójścia spać ok. 22-23 ;) Młoda od początku chodzi spać ok. 19, tylko teraz wstaje o 6 rano niemal co dzień, kiedyś spała do 7-8. Ale teraz jakby zegarek w głowie miała, bo już ją przetrzymywałam godzinkę, czy dwie jak nie była wieczorem bardzo zmęczona i niestety lipa i tak w okolicy 6 rano (dla mnie nad ranem) pobudka :(

niewiemjaka

Cytat: ishka82 w 14 Sie 2010, 08:46:28Ale teraz jakby zegarek w głowie miała
nie wiem o co kaman ale te dzieci w glowach maja chyba niezle ukladziki
bo moj mial kiedys tak ze za 10 siodma wstawal i zegarek mozna bylo ustawiac:D


OlaFasola

Cytat: niewiemjaka w 14 Sie 2010, 21:36:11nie wiem o co kaman ale te dzieci w glowach maja chyba niezle ukladziki
Coś w tym jest. Mikołaj też budzi/budził się jak w zegarku. Ale od trzech dni coś mu się trybiki poprzestawiały i już nie jest tak pięknie.

zosia2007

wrocilam do domu po 3 tyg i pawel sam zasypia ;D
myslalam ze sie oduczyl bo u rodzicow musialam go lulac a tu tylko nakarmilam, przytulilam, polozylam w lozeczku i usnal ;D

ddu

hela od dwóch dni usypia na mnie. albo na spacerze, innej opcji brak
mam nadzieję, że jej przejdzie

nionczka

Cytat: ddu w 16 Sie 2010, 14:10:52hela od dwóch dni usypia na mnie. albo na spacerze, innej opcji brakmam nadzieję, że jej przejdzie

Przejdzie! Irene jako noworodek tez czesto tak spala. WOlalam to niz krzyk. A teraz jest spokój!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login