żólta syrenka

Zaczęty przez netkach, 28 Cze 2009, 10:50:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

netkach

To moje autko do ślubu (wymarzony samochód mojego Lubego)  :dance: Proszę o radę jak mam go udekorować.... Jaki kolor pasuje?

effik

moja pierwsza myśl - irysy :D ale chyba nie nadają się na ślub, nie wiem.

a w jakim miesiącu ślub? żeby można było dobrać kwiatki zgodnie z tym, co będzie dostępne :)

netkach

ślub w październiku... a dokładnie mówiąc 17 października  :dance:

Chcemy aby nasz samochód jakoś się wyróżniał... dlatego też ta żółta syrenka. Mają być jeszcze puszki przyczepione do zderzaka.
Rodzice kręcą nosem, bo chcą coś bardziej spektakularnego, ale my pozostaniemy przy syrence :D

Jeżeli chodzi o kolory, to nie jestem w tym dobra, dlatego też proszę o pomoc!!!!

vobi

A moja pierwsza mysl - gozdziki! Klimat ten sam co syrenka (mi sie przynajmniej podobnie kojarza), ale nie wiem czy w ogole z godzikow da sie zrobic dekoracje :hmm:

effik

Cytat: vobi w 29 Cze 2009, 10:10:53
A moja pierwsza mysl - gozdziki! Klimat ten sam co syrenka (mi sie przynajmniej podobnie kojarza), ale nie wiem czy w ogole z godzikow da sie zrobic dekoracje :hmm:

hehe, dobre :beer:
na pewno się da!

netkach

Dziewczyny, a kolory??? Co pasuje do żółtego i wiąże się z ślubem??

vobi

Do zoltego pasuje mi fiolet albo czerwony... no czarny jeszcze, ale w te strone bym nie szla ;)

A wiesz juz jaki bedziesz miala bukiet?

zwierzatko_mojej_mamy

smieszna, acz ladna inspiracja ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


i taka bardziej zwykla ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

netkach

#8
Bukiet planuje mieć w kolorach jesieni czyli pomarańczowo-czerwono-żółty + może trochę zieleni. Dokładnie jeszcze nie wiem co. Podoba mi się coś takiego:

Dodany tekst: 29 Cze 2009, 11:24:46

zwierzatko_mojej_mamy: my zamiast tych kwiatków będziemy mieli puszki :D Będzie duuuuuuuuuuuużo hałasu  :dance:

justynaaaa2

netkach ja ostatnio robiłam na czerwonym samochodzie żółte kwiaty i wyglądało super, więc myślę, że czerwone kwiaty na żółtym też będą się fajnie wyrózniać  :thumbup: zwłaszcza, że bukiet chcesz w kolorach ciepłych, więc coś czerwonego też bym wsadziła w ten bukiet i wtedy wszystko będzie grało :)
co do dekoracji walnęłabym coś tylko na maskę  :hmm: klamki bym sobie darowała, bo auto jest małe i już samo w sobie "inne" więc przesadzać z dekoracją to bez sensu  ;)
z goździków da się zrobić dekoracje, czerwone fajne są :)
ale pomysł zwierzaka z tymi pomopnami kolorowymi jest super - już kiedyś gdzieś to widziałam  :hmm:

giga

netkach,może jakaś skromna dekoracja, bo i tak dużo szumu będzie z puszkami
http://www.syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=6231
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

netkach

Super! Dziękuję bardzo za rady i porady :D
Myślę, że to będzie coś czerwonego... bo przecież czerwony to kolor miłości, a ja emanuje miłością, wiec będzie wszystko ładnie pasować do siebie :D ;)

Boję się tylko że w mojej "ksieżniczkowatej" sukience nie zmieszczę się do tej syrenki :P