Pomocy ! Jak "udoskonalić" małą czarną ? cz.2 , czyli co zrobić z dużej czarnej

Zaczęty przez balbina, 26 Cze 2009, 09:47:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Nie lubie szali, zreszta jak bedziesz z nim chodzic? Szkoda zaslaniac kiecke :)

Jeszcze jakas kopertowka by sie przydala i wcale nie musi byc w kolorze butow ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

balbina

#26
znalazłam coś takiego :) moglabym wymienić padek na jany albo zostawić pasek i rzeczywiście poszukać jesnej ozdoby-kwiatka,broski itp. no całkiem całkiem to wygląda :)

jeżeli chodzi o czerwień no widze że " gwiazdy " mają albo tylko buty , albo tylko kopertówkę ,a przeciez torebke odłożę a buty będzie mało widać a ja bym chciala się właśnie jakoś rozjaśnić.

Dodany tekst: pią 26 cze 2009 09:50:33 GMT-1

Cytat: mayagaramond w 26 Cze 2009, 10:41:00
Nie lubie szali, zreszta jak bedziesz z nim chodzic? Szkoda zaslaniac kiecke :)

Jeszcze jakas kopertowka by sie przydala i wcale nie musi byc w kolorze butow ;)

mój mąż nie znosi szali ;) ale jakoś tak mnie naszło ,mam nawet gdzieś turkusowo-srebrny , a o kopertówkę właśnie miałam pytać bo też mi zaświtało by miała inny kolor

effik

balbina to buty plus jakaś ozdoba we włosach albo biżuteria.
tak jak pisze mayagaramond torebka nie musi być w kolorze butów, ja w sumie miałam czarną, bo mi się kupować nie chciało, a inne dodatki były czerwone :)

balbina

oki , to póki co rozjaśniło mi się w głowie ,idę dziś szukac kwiatka i poogladać buty to zobaczę jaki kolor upoluje.

reasumując:

jeżeli czerwony kwiatek do kiecki to buty też czerwone a kopertówka czarna , w uszy tylko kolczyki ,mam kryształki . W sumie takie samo zestwienie mogło by być do turkusu ale wątpie czy znajde takie buty :(

- inny kolorowy  kwiatek ( turkus , ecry) do kiecki i torebka w takim kolorze a buty już czarne ,wtedy może do uszu coś turkusowego z kamieni ????
Zastanawiam się tez czy przy turkusie nie fajne by były jakiś srebrny akcent np. sandałki czy piptole  albo kopertówka ? Wszystko zależy od tego co się uda upolować :)


effik

balbina poluj, powodzenia :)
i wklejaj fotki  :jejeje:

salsa

#30
balbina  modne  czy nie modne - ja wybieram to co mi sie podoba
nosze kwiaty przy żakietach i czuje sie z tym wyśmienicie lol

mozesz pójść dodatki (kwiat i buty) w perłowe, srebrne , kośc słoniową itp , grochy jesli lubisz i biały kwiat (lub czarny) a szal np czekoladowy, granatowy, srebrny - to juz trzeba by pojsc z sukienką na sklepu i przykładać do niej rozne wersje ;) 

Dodany tekst: 26 Cze 2009, 12:29:52

Cytat: balbina w 26 Cze 2009, 10:48:18
znalazłam coś takiego :) moglabym wymienić padek na jany albo zostawić pasek i rzeczywiście poszukać jesnej ozdoby-kwiatka,broski itp. no całkiem całkiem to wygląda :)

jeżeli chodzi o czerwień no widze że " gwiazdy " mają albo tylko buty , albo tylko kopertówkę ,a przeciez torebke odłożę a buty będzie mało widać a ja bym chciala się właśnie jakoś rozjaśnić.

Dodany tekst: pią 26 cze 2009 09:50:33 GMT-1

mój mąż nie znosi szali ;) ale jakoś tak mnie naszło ,mam nawet gdzieś turkusowo-srebrny , a o kopertówkę właśnie miałam pytać bo też mi zaświtało by miała inny kolor

ja wole rekawki, gdyz jestem ich fanka, niemniej szale sa bardzo popularne i ładnie dobrany szal robi sukienkę

mozna pokombinowac z kolorami butów i torebki, niemniej trzeba to robic umiejetnie - nie wezmiesz czerwonych butów i turkusowej torebki ;)

jesli czerwone buty bo bym poszła w czarna torebkę, nie lubie zestawienia czerwony z kremami, kością słoniową itp


jesli jasne buty to jednak jasny kwiat bedzie wyglądał najlepiej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

wow salsa dzięki za tyle info  :bravo:  czerwone buty i turkusowa torebka świetny pomysł dla mojego niezdecydowania hihi no żartuje oczywiście  :rotfl:

ja bardzo lubie rękawki u innych u siebie zawsze się boję że jeszcze nie podkreślą to co co wielkie u mnie ,wiesz duża jestem , mam 1,75 i noszę 42 , z resztą przy takich gabarytach ciężko rękawki zakupić :)

kwiat bardzo mi się podoba , posiadam nawet kilka w domu z dawnych czasów ale właśnie obawiałam się że to passe ,przegrzebałam jednak net i nadal sa polecane ,dzięki za przypomnienie o tym dodatku,w sumei to masz rację ,ja kiedyś też tak robiłam ,że jak wszyscy nosili korale to ja np.kwiat ,ale teraz jakoś się uwsteczniłam,nadczym ubolewam i potrzebuje pomocy.
Stara prawda jest tak ,że jakim przystajesz takim się stajesz,ja już 3 rok pracuję ze starymi zżędami i jakoś staram się nie wyróżniać , bo kazdy ciuch był dotej pory komentowany : a ty cos się tak wystroiłaś , na bal idziesz itp.
Najpierw miałam dwa zestawy ciuchów do pracy i po godzinach lub weekendy ,a teraz jakoś się zaniedbałam , przyznam szczerze .Jednak ostatnio powoli to zmieniam i szukam nowej pracy :)


salsa

balbina  normalnie powinnas dostac po tyłku
Ty młoda dziewczyna masz sie dostosowac do starych pudernic biurowych?? no chyba Cie Bóg opuścił!
one tak gadaja bo Ci zazdroszczą - bo same by chciały a nie mogą
a Ty masz teraz przez to wyglądać jak stara miotła????
no WIESZ!
ja sie zawsze ubieram tak jak mi sie poboda i nie oglądam sie na nikogo - jak sie komus nie podoba to jego broszka - Tobie tez to radzę ;)

zazdroszczę wzrostu! ja co prawda niska nie jestem - 1,70, ale za te 5 cm w gore dałabym sie pokroić
btw-kwiaty w moim odczuciu nadaja kobiecości i lekkości każdemu ciuchowi ;) i sa takie filuterne

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

balbina ja to bym chciała zobaczyć relację ślubną ;) :pray:

balbina

#34
ehhh widzisz salsa teraz to już wiem że głupia byłam  :headbang: ale na początku zauważyłam że  jak tylko ubiere do pracy spódnicę czy coś fajnego to zaczyna się akcja ,mam szefową starą pannę lat 38 ,ok.140kg i jak tylko fajniej się ubrałam to albo dowalała mi roboty , albo zaraz kazała na pół dnia isc szukac czegoś w zimnym archiwum itp. Przez rok przygotowań do ślubu to miałam straszną jazdę ,obcinała mi premię itp.po weselu jako jedyna nie złożyła mi życzeń ( nie żeby mi jakoś zależało), nie ogladała zdjęć  itp.Ogólnie jest tak ,że jak tylko jest za wesoło w pracy ,ludzie mają dobry humor to przychodzi i coś ma nam do zarzucenia,więc ostatnio już nikt do nikogo się nie odzywa całymi dniami.

Dodany tekst: 26 Cze 2009, 14:29:19

Cytat: effik w 26 Cze 2009, 13:37:20
balbina ja to bym chciała zobaczyć relację ślubną ;) :pray:

obiecuję ! teraz to już mam taki dług wdzięczności że bez relacji się nie obejdzie , tylko trochę się boję bo wy takie piękne wszystkie byłyście :)

effik

balbina  :spank: :spank: masz tu po tyłku ;) każda panna młoda jest piękna.
wrrróć! każda strefowa panna młoda ;)

no ja się doczekać nie mogę  :jupi: :jupi:

salsa

balbina

szefowa to zazdrosna pinda i tyle - cóz jej więcej pozostało ??

a strefa ma jedna podstawową zasadę : wszystkieśmy piękne ;)  :jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

no dobra dobra ,piękna byłam tylko już nie bijcie  :blush: dziś lecę na panieński ale jutro postaram się coś wam wrzucić do ogladania.

salsa chyba wykrakałaś polaczenie turkusu i czerwieni ,zaczęłam grzebać w domu za     
"  czymś " przydatnym i znalazłam taki pasek z TOP SECRET ,nie wiem czy nie przeginam ale może byłoby fajnie a może jest paskudny i trzeba go wywalić ??? szerokość 8 cm.

balbina

#38
kochane więc ostatecznie wyszło brudno różowo , tylko do końca nie umiem zdecydować jaki zetaw wybrać , opcja nr 1 ma czarne buty , nr 2 satynowe lawendowo-różowe ,tylko wtedy te moje perły mi się nie widzą ???? Ale co w zamian ????
Mam "pirły"  na szyje i bransoletkę ale nie wiem co co uszu prz opcji nr 2????
Aha do tego jasna kopertówka ale będę mieć dopiero jutro ,ew.mam czarną stynową by nie przesadzić z tym różem.
Rzućcie okiem proszę! :thankyou:

salsa

#39
ja bym brała opcję Pulpit 1 ale wywaliłabym te perły
a w zamian dodała jakieś długie kolczyki
te perły sa trochę staro-babowe i do tego kroju sukienki stracisz nowoczesny lekki wygląd
w ogóle nie bardzo lubię jak młode laski noszą takie krótkie perły na szyi - za to podobają mi sie perły w wersji długi sznur do długiej bluzki lub tuniki

piękny kwiat! wystarczy jeden różowy akcent ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

#40
Cytat: salsa w 02 Lip 2009, 09:15:09
ja bym brała opcję Pulpit 1 ale wywaliłabym te perły
a w zamian dodała jakieś długie kolczyki
te perły sa trochę staro-babowe i do tego kroju sukienki stracisz nowoczesny lekki wygląd
w ogóle nie bardzo lubię jak młode laski noszą takie krótkie perły na szyi - za to podobają mi sie perły w wersji długi sznur do długiej bluzki lub tuniki

piękny kwiat! wystarczy jeden różowy akcent ;)

Salsa kochana kwiat to był strzał w 10!   :beer: i bardzo ci dziekuje ,bardzo bardzo :) z resztą wszystkie jesteście kochane  :hugsurprise:
Ja tez jestem za tą wersją pulpit 1 :) ale chciałam sie upewnić :headbang: ,co do pereł to tez mam mieszane uczucia ale nic lepszego na szybko nie wymyśliłam a te poprostu zabrałam teściowej , oglądałam wczoraj masę kolczyków i nie wiem jakie one miałyby być ,czy jakieś z kamieni ,czy kryształy sama nie wiem????

salsa

BAlbi - widac , że perełki od teściowej (sorki lol )
kwiat jest piękny, ze tak powtórze ;)

co do kolczyków to moga byc jakie lubisz - albo perełki na cienkiej żylce ze srebra, albo bardziej okazałe, np z czarnych kamieni
albo z różowym kryształem\

ja mam z kruka takie długie kolczyli na cienkich miękkich wężykach ze srebra małe srebne kropki (takie mini-mini kuleczki) i te bym pewnie założyła - wiec moze zobacz co masz, moze cos sie nada
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

nie ma o co się gniewać :) teściowa to teściowa  :point_lol:, ja ma swój długi sznur ale mają lekki żółtawy odcien i wydawało mi się ,że te blado różwe były by lepsze ,chociaż własnie męczyło mnie to czy nie będą za babcine ,teraz mam jasność i perłom tesciowem mówimy bye bye :)
Wczoraj naszło mnie właśnie na czarne kamienie i już prawie zmówiłam u dziewczyny która robi biżu , tylko znów nie mogłam się zdecydować
:thumbdown: jak zwykle :rotfl:

Wpadło mi w oko coś takiego :) W domu mam tylko ślubną srebrną bransoletkę z cykronii i kolczyki i komplet od swarovskiego ale jest złoty z jakims takim kryształem w odcieniu gold.Reszta to jakieś takie tanizny z BOHO ,HM itd.

effik


salsa

#44
ja bym wzieła 3 lub 4 ;)

Dodany tekst: 02 Lip 2009, 12:14:21

nawet bardziej 3
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

balbina

hehe ja wczoraj byłam za pierwszym kompletem ,dziś po poscie salsy już znów ciagnęło mnie do czarnego ,bo już dawno chodził mi po głowie.
teraz dostałam maila ,ze ten komplet może być za 2tyg.bo zabrakło różowego szkła weneckiego , więc problem się rozwiązał , biorę coś czarnego .

Zwierzu ja tez chyba bardziej 4 , ale wiedziałam że salsa powie 3 :)

salsa

Balbi - a skąd wiedziałaś ze bede za 3 ??

w sumie oba mi sie podobają, tylko nie wiem czy ta 4 nie ejst za spokojna trochę
wybór 4 popieram jednak ;) bardziej uniwersalne ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

balbina

a tak mi serce podpowiadało :) bo właśnie 4 są trochę ciężkie i klasyczne a 3 bardziej figlarne o ile tak można powiedziec o kolczykach :) hehe normalnię się rozkrecam  :jupi:

salsa

Cytat: balbina w 02 Lip 2009, 12:35:50
a tak mi serce podpowiadało :) bo właśnie 4 są trochę ciężkie i klasyczne a 3 bardziej figlarne o ile tak można powiedziec o kolczykach :) hehe normalnię się rozkrecam  :jupi:

strach sie Ciebie bać ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)