12 czerwca 2009 - zdjecia profesjonalne str. 3 :)

Zaczęty przez calineczka, 24 Cze 2009, 13:58:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calineczka

W koncu udalo mi sie od brata mojego wyzebrac pare zdjec z takiej mini-mini sesji w Chorwacji.:) Byl to naprawde najpiekniejszy prezent slubny. Zdjecia fajne, ale maja przede wszystkim wartosc sentymentalna. Chorwacje cala rodzina pokochala miloscia pierwsza, a Makarska w szczegolnosci. ;) Co roku wracamy i bardzo cieplo nam sie to miejsce kojarzy, nie tylko ze wzgledu na temperature powietrza. :)


justynaaaa2

calineczka super pamiątka  :thumbup: jeszcze jak jest to wasze ukochane miejsce i wiążecie z nim dużo wspomnień to tym bardziej super :) pięknie  :daisy:
mnie się bardzo podobają foty własnie z jakichś fajnych zagranicznych miejsc, ale przerażająca jest perspektywa targania ze sobą kiecy i tego całgo majdanu  :crazy:

calineczka

#53
i jeszcze :)

magoo

bardzo podobają mi się te fotki, super pamiątka ślubno - wakacyjna


calineczka

Targanie kiecy i calej reszty to faktycznie zadna przyjemnosc. Moj biedny maz musial sie spakowac w taka malutka torebeczke, bo juz nie starczylo miejsca na normalny bagaz.:) Przewaznie nie jestem taka wiedzma...:) :) :)
W kazdym badz razie teraz sobie mysle, ze warto bylo. ;)
A oczywiscie pomysl tez odgapilam na strefie. Ogladalam takie cudne zdjecia z Grecji bodajze i pomyslalam, ze tez tak chce.  :jupi:

zwierzatko_mojej_mamy

calineczka piekne macie te zdjecia i Ty taka sliczna jestes - powinnam Ci zbanowac  :point_lol: :point_lol:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik


Kasia

kobito ale ty masz figure! zazdroszcze :)

a zdjecia piekne :)

brawurka


vobi

calineczka z taka figura i w takiej sukni to pewnie nawet na plenerze z Kozienic  Gornych wygladalabys pieknie ;D ... Fajny pomysl z sesja w Chorwacji, no i brat ma niezle oko :)

calineczka

Dziekuje bardzo, bardzo.  :blush:

Takze w imieniu brata. Tez uwazam, ze ma oko i w ogole jest najlepszy, bo to moj mlodszy braciszek. :)

fasolka1980

calineczka - ale z Ciebie laska!  :padam:   gratuluje i witamy w gronie mężatek!


giga

calineczka,piękną macie pamiątkę, Śliczna z Was para. :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calineczka


aniak1211

calineczka
Ogladalam Twoje zdjecia z siostra i obie stwierdzilysmy ze musisz byc modelka :)
Cudowna uroda i figura ;)
Suknia przepiekna i wygladalas bajecznie :)

calineczka

Odebralismy zdjecia od Pospiesznych, jeszcze cieplutkie. :)


aniak1211


szelma




calineczka

Dziekuje. :) Przyznam tylez szczerze co nieskromnie, ze my tez jestesmy bardzo zadowoleni. :)

magdalinska