Majowy ślub

Zaczęty przez annmay, 16 Cze 2009, 12:32:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

annmay

Cześć Dziewczynki!

Czas na moją relację z majowego ślubu :)
Po pierwsze był to jeden z cudowniejszych dni w moim życiu - wiem, wiem zawsze tak się mówi, ale rzeczywiście nawet mój mąż stwierdził, że było widać że mi się ten dzień podoba.
Oczywiście nie obyło się bez problemów. W piątek wieczorem zadzwonili do mnie z kwiaciarni, że musze odebrać kwiaty w sobotę, gdyż Paniom przypomniało się, że w niedzielę Arkadia będzie zamknięta (święto). Tak więc w sobotę późnym wieczorem pojechałam z mamą i bratem odebrać kwiaty, żeby były jak najświeższe. I dobrze, że nie posłałam po nie mojego jeszcze narzeczonego, gdyż okazało sie, że florystkę poniosła fantazja i zrobiła mi całkiem inny bukiet niż się umawiałyśmy.  :zly:
Nie dosyć, że był intensywnie różowy, to jeszcze w środek powkładała niebieskie hortensje (miał być delikatny róż i biała kalina, ewentualnie biała hortensja). Nie mówiąc o tym, że nie do końca był z takich kwiatów jakie chciałam. A i jeszcze był wielkości bukieciku świadkowej. Wkurzyłam się jak cholera, obie z mamą stwierdziłyśmy, że to się do niczego nie nadaje i Panie zaczęły skrupulatnie wyrywać niebieskie kwiatki, sądząc, że to mnie udobrucha. Ale ze mną nie ma tak łatwo i uparłam się, że mają chociaż go powiększyć, bo o zrobieniu od podstaw nie było już mowy. W końcu o godzinie 23 bukiet przywiózł mi do domu kurier. Kwiaciarnia renomowana, a nic nie zrobili tak jak trzeba. Nawet każda wstążka przy kwiatkach do samochodu była inna.  :zly:
Ale i tak nie było już wyjścia więc w niedzielę rano starałam się nie myśleć zbytnio o tych kwiatach i nie psuć sobie humoru.
Rano obudziliśmy się, patrzymy, a za oknem piękne słońce. Postanowiliśmy nie cieszyć się za bardzo i to był dobry krok, gdyż po paru godzinach zaczęła się ulewa. Ale humor dopisywał nam od rana. Przyjechała fryzjerka, nasz super fotograf i moja wizażystka. Atmosfera była świetna, wszyscy na luzie, zero stresu.
Na chwilę przed moim wyjściem z domu przestało padać i taka pogoda utrzymała się do końca dnia!  :jupi:
Msza była cudowna, prowadzona przez fantastycznego księdza Darka, którego później wszyscy chwalili. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się dodatkowo na skrzypaczkę, która towarzyszyła organiście. Przysięgę powiedzieliśmy pewnie, z uśmiechami na twarzy, mimo moich wcześniejszych obaw, ze głos będzie mi się łamał.
Po mszy mieliśmy króciutką sesję na starówce, a później przyjęcie do 3 rano.
Restauracja spisała się na medal. Wszystko dograne, wspaniała obsługo kelnerska, pyszne jedzenie.
Wielkie podziękowania dla Dja Mariusza Wójcickiego, który świetnie rozkręcił nasze przyjęcie. Manager Villi twierdził, że dawno nie mieli tak tanecznego wesela.
A i jeszcze kwestia pierwszego tańca. Cztery lekcje indywidualne, a goście do tej pory są pod wrażeniem naszego tańca. To się nazywa talent.  :dance:

Tylko czemu ten dzień był taki krótki...

Poniżej link do naszych zdjęć. Są to przeglądówki, które otrzymaliśmy od naszego fotografa, nie sa to jeszcze gotowe zdjęcia. Wstawiam wam 65 zdjęć, gdyż w sumie wybraliśmy ponad 160!

http://www.blindman.pl/reportaz/aniaimarcin.html

Miłego oglądania...



rubin04

Dzięki za pamięć o Strefie i wstawienie relacji i zdjeć - wygladałaś pięknie!
Serdeczne gratulacje na dalsze wspolne dni!

..i czekam na wiecej zdjęc!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

O rany jak cudnie! Wszystko!

Moje gratulacje i wiele, wiele szczęścia dla Was! :daisy: :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond



Wszystkiego najlepszego!!! Pieknie wygladalas, fantastyczny samochod!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

ale pieknie..... duzo szczescia i milosci!!!!

|PS nie wiem co ludzie maja za manie ulepszania wszystkiego wg swojego widzimisie, nie potrafia uszanowac czyjego wyboru.... ech....

effik

Pięknie, pięknie!  :bravo: :bravo: :bravo:
gratulacje dla Ciebie i Męża :)  :daisy: :daisy:

widzę, że miałaś podobnie jak ja - na luzie i z uśmiechem :)
i też mnie kwiaciarnia wkurzyła!

rilla

ogromne gratulacje!!!!!!!!!!! miałam nadzieje, że napiszesz na strefie relacje!!!!!!!!!! pary z 31 maja są bardzo szczęśliwe:) wiem co mowie:)

dużo radości w życiu! samych pogodnych dni!
i wyglądaliście pięknie! cudna fryzura:)

justynaaaa2

piękne zdjęcie i śliczna panna młoda  :bravo: wyglądałaś super :)
gratulacje  :daisy:
widzę, że villa foksal nadal spisuje się na medal ;) sama się do niej przymierzam, to jedno z dwóch wybranych miejsc, ale cenowo trochę przeraża ;)

zwierzatko_mojej_mamy

#8
alez pieeeknie, cudnie, miod malina!!!   :bravo: :bravo: :bravo:  :fireworks: :fireworks: :fireworks:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

annmay wielkie gratulacje  :champaign: :champaign: :champaign:

pieknie wygladaliscie, eh rozmarzylam sie  :blush:

annmay

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

justynaaaa2 gorąco polecam Villę Foksal, nie jest najtańsza, ale masz pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. No i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Pełen profesjonalizm, elegancja i klasa. No i ten taras i ogród...

rilla inaczej być nie może. 31 maj to szczęśliwa data :)
Fryzjerkę zmieniłam 2 dni przed ślubem, całkiem w ciemno. Czesała mnie Martyna z Milek Design, bez żadnej próby i wyszło super.




inkageo

Gratuluję! Cudownie...zachwycająco  :bravo: :bravo: :bravo:
Imagine there is no hate

ishka82

annmay, po prostu pięknie :) :thumbup: Życzę dużo szczęścia i miłości na wspólnej drodze :daisy:

aniak1211

Pieknie wygladalas :)
A tort niesamowity :)

Angie

Gratulacje!! Cudnie wyglądałaś :) Zachwycająco :)

cumberland

annmay wyglądałaś prześlicznie, GRATULACJE  :daisy:
piękny ślub  :bravo:

vobi

annmay nie bede oryginalna - pieknie wygladaliscie, sliczna suknia, swietne zdjecia... no i to szczescie na twarzach - oby tak bylo zawsze!  :champaign:

Justynna

annmay gratulacje i wszystkiego najlepszego   :daisy:
Wyglądałaś prześlicznie! Cud, miód!

Anupka

Cytat: annmay w 16 Cze 2009, 13:23:31

Fryzjerkę zmieniłam 2 dni przed ślubem, całkiem w ciemno. Czesała mnie Martyna z Milek Design, bez żadnej próby i wyszło super.


aanmay, a mogę wiedzieć, co nie wyszło z tą, na którą dawałam Ci namiar? Pytam dlatego, że ja jej nie znam, nie czesałam się u niej i jeśli to niewypał, to nie będę już przekazywać numeru, co się będą dziewczyny nacinać...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

Gratuluję!!!  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

Cudna i radosna z Was Młoda Para!!!
Dużo szczęścia na nowej drodze!!!

Fotki fantastyczne, ta mi się okropnie podoba, nawet nie wiem czemu:
http://picasaweb.google.com/Anna.Pietruczuk/31Maj2009?authkey=Gv1sRgCKu1q4Lh6NaNwwE#5347593253867955042
Czekam na więcej ;)

magoo

Wszystkiego dobrego dla was obojga  :daisy:

miałaś śliczną suknie i wogóle pięknie wyglądałaś

bozena.dp

annmay gratuluje i wszystkiego najlepszego  :daisy:

ewdomaga

annmay suknię miałaś śliczną - wyglądałaś tak romantycznie...

sierpniowajulka

Wszystkiego dobrego! Pięknie wyglądałaś.

Cytat: annmay w 16 Cze 2009, 13:23:31
justynaaaa2 gorąco polecam Villę Foksal, nie jest najtańsza, ale masz pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie. No i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Pełen profesjonalizm, elegancja i klasa. No i ten taras i ogród...

justynaaaa2, Ty się nawet nie zastanawiaj. To miejsce jest naprawdę warte swoich pieniędzy! :) A jakie masz drugie na oku, że tak zapytam, by trochę wątek zaśmiecić. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: sierpniowajulka w 16 Cze 2009, 17:12:12

justynaaaa2, Ty się nawet nie zastanawiaj. To miejsce jest naprawdę warte swoich pieniędzy! :) A jakie masz drugie na oku, że tak zapytam, by trochę wątek zaśmiecić. :P
no to pośmiećmy trochę ;) mam nadzieję, że annmay się nie obrazi, w końcu to trochę na temat i może komuś pomóc ;)
drugie to królewska w jabłonnej :) cenowo podobnie, tylko daleko jak dla mnie i nie wiem jeszcze czy przystaliby na moje małe zmiany ;) :hmm:
dzisiaj właśnie dostałam ofertę cenową z foksal, myślałam, że bardziej podrożało, ale się miło zaskoczyłam :) także znów oba miejsca sa na równi  :crazy: