MONITOR ODDECHU - kupujecie? Macie?

Zaczęty przez rubin04, 15 Cze 2009, 14:11:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

ja się ostatecznie zdecydowałam na ten z 2 płytkami po rozmowie M. z jedną z klientek, która miała właśnie ten 1 płytkowy i mu opowiadała, że właśnie przez to że dziecko cały czas się ruszało to on jej pipczał
M. mówi: "eee no to jak zapipczy to się wyłączy" a babka mówi że jej też się tak wydawało, że to nic takiego dopóki nie usłyszała tego dźwięku, za każdym razem była cała w nerwach i teraz dla świętego spokoju, gdyby miała kupować to albo ten 2 płytkowy albo wcale

marcheewka

Cytat: justynaaaa2 w 03 Mar 2013, 20:41:56
kasiad nie kupiłam jeszcze, bo teraz w kolejności czekają panele, listwy i drzwi :D kupię w kwietniu :)
zdecydowałam się na tą z 2 płytkami w końcu ;) tutaj znalazłam chyba najtaniej  :hmm:
http://fifi-toys.com/index.php?page=shop.product_details&option=com_virtuemart&product_id=295

my mamy taki dwupłytkowy.
Płytek nigdy nie podłączyliśmy, używamy tylko niani ( kupiłam z płytkami, bo było taniej niż sama niania)
Teraz nie wyobtażam sobie już zycia bez niani, ale ja mam spore mieszkanie.

marta85


tiliam

justynaaaa2

I jak ten monitor z niania, bo chyba wybrałam ten sam model

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewelinkaa

Niektóre monitory oddechu wyposażone są w czujnik, który wkłada się pod materacyk. Wybierając monitor oddechu upewnijmy się, że będzie on działał niezależnie od przemieszczania się dziecka podczas snu. To ważne zwłaszcza w przypadku starszych niemowląt, które potrafią już przewracać się na bok czy na brzuszek. Nie ma znaczenia rodzaj, grubość ani waga materaca przy urządzeniach atestowanych medycznie. Ważne jest tylko, aby materac nie był zbyt szeroki/długi i nie blokował/zawieszał się między szczebelkami. Tworzy się wówczas przestrzeń pomiędzy materacem a płytką i w takim przypadku urządzenie może bez przerwy alarmować brak dziecka. Materac musi swobodnie spoczywać na płytce.
carpe diem

zwierzatko_mojej_mamy

pani ewelinkaa zostala zbanowana z powodu notorycznego przeklejania tresci z innych stron
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Cze 2014, 11:36:07
pani ewelinkaa zostala zbanowana z powodu notorycznego przeklejania tresci z innych stron
:bravo: :bravo: :bravo:

marax

Moj monitor sluzy najczesciej jako lampka nocna i niania. Funkcji samego monitora w sumie nie uzywamy. Mamy to uzadzenie pozyczone na szczescie.