Muzyka do prezentacji zdjęc

Zaczęty przez aga.ant, 14 Cze 2009, 21:43:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DianaSzulim

Moim zdaniem muzyka do takiej prezentacji powinna być ciekawa, wesoła i skoczna, żeby dodatkowo zaciekawić gości.
Przygotowania trwają ...

W końcu trochę spokoju :)

golinda

#26
Cytat: DianaSzulim w 07 Mar 2014, 15:43:06powinna być ciekawa, wesoła i skoczna

np. disco polo, ale nie jakiś Weekend, tylko takie prawdziwe, klasyczne, np. Shazza

wrobelek0403

golinda lol lol

ja proponuje "ona tanczy dla mnie" lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 07 Mar 2014, 16:27:50ja proponuje "ona tanczy dla mnie" LOL

no właśnie nie. to jest nowoczesne, mało skoczne i wesołe
musi być coś z klasyki gatunku :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 07 Mar 2014, 16:28:22
no właśnie nie. to jest nowoczesne, mało skoczne i wesołe
musi być coś z klasyki gatunku :D


majteczki w kropeczki lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

swoja droga co prawda, to prawda - ostatnio widzialam fajna wizualnie sesje narzeczenska z wstawkami z "wczesniej" z podkladem takim, ze tylko sie polozyc i umierac z rozpaczy i nudow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Michalina_81

Wydaje mi się, że muzyka w jakiś sposób powinna oddawać nasz charakter i z pewnością nie powinno to być byle co. Ja z moim narzeczonym jesteśmy zakochani w reggae i chyba do prezentacji zdjęć wykorzystamy ten typ muzyki, trochę nietypowe, ale jak najbardziej w naszym guście :)

Marysia23

zgadzam się :) muzyka powinna być jak najbardziej dopasowana do nas samych no i do zdjęc :) jak ktoś jest bardzo romantyczny to Enya :)

ewelinkaa

 Tracy Chapman - The Promise
carpe diem

lenagrabek

Niezwykle modny ostatnimi czasy staje się Ed Sheeran przy tego typu pokazach zdjęciowych ;)

Karolsus

#35
Dobrze dobrana muzyka do prezentacji, to połowa sukcesu.

johnnorton

#36
Muzyka do prezentacji zdjęć  jest bardzo ważna bo decyduje o całości. Muzykę znajdziesz w nternecie, albo zamów specjalne skompnowaną przez muzyka.