jakie kwiaty w listopadzie?

Zaczęty przez brawurka, 08 Cze 2009, 11:50:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

dziewczyny koleżanka bierze ślub w listopadzie i potrzebujemy ladnego bukietu, w gre wchodzi też kwiat we włosach, coś delikatnego bo suknia dość bogata http://www.beatis.pl/photo/suknie1/jolamoda/barbarella.jpg

rilla

hm róże? kandaneski? a w jakim kolorze? do sukni pasuje coś mocniejszego - czerwień, pomarańcz?

salsa

brawurka  moja koleżanka tez w listopadzie i stwierdziła, ze będa róze i gożdziki, bo to cały rok jest ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


Kasia

brawurka storczyki są cały rok :)

callja

No tak, storczyki są cały rok, ale bogate storczyki + bogata suknia to IMHO chyba już za dużo tego dobrego  Może rzeczywiście intensywne w barwie goździki, purpurowe, fioletowe  :hmm: mają "szurpatą" formę = ładnie będą pasowały do bogatej spódnicy, ale za to bukiet o prostej formie, z odsłoniętymi łodygami i niezbyt długi...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

brawurka

a we włosy? jak w bukiecie róże, to róże? a jak  goździki to goździk? ona kombinuje coś z białym stroikiem, hmm musze poszperać na strefie

vobi

moze to stereotypow myslenie, ale sukienka kojarzy mi sie z klimatami hiszpanskimi, poszlabym w jakis mocny kolor - czerwien najlepiej ;) pomysl z gozdzikiem bardzo mi sie podoba, tylko czy gozdzik nadaje sie do wlosow?

ale jaki bialy stroik, na boga, takie cus co tej modelce dynda na szyi? nie, nie, nie, nie!

emcia


brawurka

vobi dokladnie to nie wiem o jaki stroik chodzi, szukam jej raczej fruzur z kwiatem

callja

Stroikom fryzurowym a'la lata 80-te (najlepiej z jakimś dyndadłem na żyłce :padam:) i obróżkom na szyję z materiałowym kwiateczkiem mówimy ( ??? ) stanowcze nie !!! Bo wyjdzie nam kolejna polska księżniczka prowincjonalna ;) co jej tylko welonu z lamówką pod kokiem i koczka z tysięcy zakrętasków brakować będzie. Aaaa, i bandażyków na ręce + diademika Jablonex! Aż się "sławetny wątek" przypomina ;)

Jak goździki w łapkę, to i we włosach będą mogły być, zresztą po co IMHO mieszać kwiaty świeże i sztuczne ??? A goździk to wytrzymałe cudo (w końcu nie bez kozery ulubiony kwiat socjalizmu :P ) więc da radę i we włosach wytrzymać powinien dłuuuugo. Kurczę, na ś.p. gimbli był kiedys wątek markdottir - miała prostą, sliczką kulkę z czerrrrrrrrrrrwonych goździków, do tego goździk w gładko spiętych włosach i długie kolczyki z czerwonymi kryształkami. A że dziewczyna o wyrazistej, hiszpańskiej urodzie - to wyglądała w tej stylizacji super.


Aha - IMHO do tej sukni zupełnie cantedeskie mi nie pasują :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

goździk do włosów da rade

koleżanka miała stroik z czerwonych goździków - ślicznie było
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)