załamka :( [obrączki]

Zaczęty przez kalwa, 13 Wrz 2007, 10:02:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kalwa

dziewczyny jestem załamana :(
mój gach odebrał wczoraj obraczki, choć prosiłam że zrobimy to razem (byłam wtedy na przymiarce) i okazało się że są za małe. nie wiem jak mój luby mierzył swoją (może nie na właściwą rękę), ale jego nawet nie przechodzi przez kostkę, a moja jest bardzo "obcisła" do tego grawer jest drukowanymi literami!!! choć mówiliśmy że takich nie chcemy... mój n jest bardzo ugodową osobą, nie chce nikomu robić przykrości i przystał na ten grawer (pan mu powiedział że ten jest głębszy i dłużej się utrzyma), trudno będę musiała jakoś z tym żyć... ale co zrobić z faktem że są one za małe :( nigdzie juz nie zdażę zamówić nowych :( obrączki same w sobie są śliczne, takie jak chcieliśmy... do tego moja siostra ma jakieś chore akcje i nie chce przyjść na wesele...
pomocy

aniak1211

Moze da sie je powiekszyc u jubilera :?:

Pytaj,musi sie udac :!:

magdalinska

nie mozecie ich poszerzyc?? powinniscie zdazyc... do tego niech wam oddadza czesc kasy za ten grawer, jesli takiego nie chcielicie. I nie martw sie na zapas, dzwon do tej firmy i powiedz ze dzisiaj przynosisz je do poprawy. My obraczki zamawialismy w maju czy czerwcu, przy odbiorze bylo wszystko ok, idealne, na drugi dzien mojemu zmniejszyl sie palec  :) , obraczka zaczela byc luzna... myslelismy ze jeszcze palec mu zgrubnie :) , no ale niestety... za tydzien slub, a mojemu obraczka nie hamuje nawet na kostce.... zaden jubiler nam nie zmniejszy jej na szybko, bo mamy matowe i nie maja takiej maszyny, zeby zrobic taki sam wzor matowienia, musimy dac tam, gdzie zamawialismy (Kobe). Dzwonilismy do Kobe, to trwa 5 dni, tak wiec na piatek za tydzien bylyby... a nasz slub w sobote... tak wiec jakos to bedzie, zmniejzymy dopiero po slubie, bo nie chcemy ryzykowac ze bedzie poslizg i zostaniemy bez obraczek.... :-D

kamelia04.08.2007

idźcie do tego samego jubilera, żeby wam poszerzył te obraczki
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

eva_luna

jesli N jest ugodowa osoba to zostaw go w domu, zapakuj obraczki do torebki i sama biegiem do jubilera!!!Nie wierze zeby tak wam nagle palce zgrubialy. Nie pytaj czy to zrobia, tylko zazadaj powiekszenia. I tak jak ktos wspomnial- powinni oddac czesc kasy za grawer zly a nie tlumaczyc sie, ze zrobili Wam lepiej. Nie odpuszczaj, jesli obraczki sa proste to nie bedzie zadnego problemu z powiekszeniem!!!!!

kalwa

rozmawiałam z moim n. był u jubilera (w godzinach pracy, żebym faceta nie zabiła) powiedział że powiększy nam obraczki w cenie, natomiast za grawer będziemy musieli zapłacić jeszcze raz :evil: facet sprawdzał i nie miał zapisane jakim drukiem chcemy!!! ale to nie moja wina że sobie nie zapisał :evil: powiedziałam że nie zapłacę bo to nie moja wina że zrobił inny. na to mój n powiedział że zapłaci żebym tylko się nie złościła, na to wzięłam i się rozłączyłam... cóż przeciwieństwa sie przyciągają
kurcze teraz tak sobie myślę: może za powiększenie też kazał mu zapłacić a ta dupa wołowa się zgodziła tylko nie chce mi powiedzieć żebym facetowi zakładu nie rozwaliła  :-?

zosia2007

:shock: "gach?", "dupa wołowa?" gratuluje podejścia do przyszłego męża.

marax

kalwa ja ma taki sam charakter jak twoj i moj M< tez takie same podejscie do zycia jak twoj jak mnie to nieraz wku...................... kiedys z nim rozmawialm przez komorke w podobnej sytuacji jak twoja-prowadzilam wtedy samochod -slucham co on za bzdury gada -jak sie negle wkurzylam to walnelam telefonem o siedzenie telefon sie odbil i zladowal z impetem na ziemi e :) a rzucanie telefonem rozlaczanie sie to u mnie norma;dupa wolowa to lagodne okreslenie hah ana pewno myslalas o lepszym :) :mrgreen:

sweedee

Taką zauważyłam prawidłowość: jak baba cholera - to chłop ciepła klucha, a jak chłop portki - to ma babę jędzę  :mrgreen: I chyba dobrze, bo w ten sposób sie uzupełniają, bo inaczej to sobie nie wyobrażam!    :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kalwa

Cytat: "zosia2007":shock: "gach?", "dupa wołowa?" gratuluje podejścia do przyszłego męża.
u mnie "gach" mówi się na "nie męża", mieszkającego z "nie żoną" ;-)
gach inaczej konkubent

[ Dodano: 14-09-2007, 09:56 ]
zapamoniałam wyżej dodać
wczoraj facet powiększył nam obrączki i wszystko dobrze się skończyło. oczywiście wszystko w cenie. niepotrzebnie się denerwowałam

golinda

co się obrączkami przejmujesz? ja swoją już bardzo rzadko noszę
nie podobają mi się obrączki na kobiecych dłoniach (co innego na męskich ;))

zosia2007

Cytat: kalwa
Cytat: "zosia2007":shock: "gach?", "dupa wołowa?" gratuluje podejścia do przyszłego męża.
u mnie "gach" mówi się na "nie męża", mieszkającego z "nie żoną" ;-)
gach inaczej konkubent

ok. dla mnie gach to facet, kt sponsoruje swoja "pania  do towarzystwa" wiec troce mnie oburzylo.