Agi.ant krótka relacja ślubna - nowe foty

Zaczęty przez aga.ant, 30 Maj 2009, 18:21:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aga.ant

Witam Wszystkie Forumowiczki!

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie dobre rady. Strefa wiele mi pomogła więc śmiało podpisuję się pod hasłem ,,strefa rządzi, strefa radzi, strefa nigdy cię nie zdradzi".  :thankyou:
Po mimo drobnych problemów z suknią a dokładnie z salonem w sobotę stałam się żoną swojego męża :) W dzień ślubu miała trochę kiepski humor, sama nie wiem czemu, ale wizyta u fryzjerki, która też mnie malowała sprawiła, że reszta dnia była o wiele lepsza.

Ślub był piękny i trwał dosłownie minutkę (przynajmniej ja miałam takie wrażenie). Mój bratanek niósł obrączki a tata odprowadził mnie do ołtarza. Ave Maria śpiewane  sprawiło, że chciałam się popłakać.

Wesele było zaskakująco udane, trwało do 4 rano (choć świadek śpiewał jeszcze z orkiestrą do 5) a wszyscy goście dobrze się bawili. Nawet pierwszy taniec nam się udał. Mieliśmy tańczyć do ,,Nothing else matters" Metallicy, ale ta piosenka nas przerosła, więc na dwa tygodnie przed zmieniliśmy ją na piosenkę Lenki ,,The show" (za każdym razem jak słyszę tą piosenkę to mi się śmiać od razu chce) zmiana dość radykalna, ale taniec wyszedł idealnie a goście byli zaskoczeni. :jupi: Podobno było widać, że wszystko w organizacji wesele było zapięte na ostatni guzik, choć ja miałam czasem wrażenie, że guzik jest zapięte :) Zebraliśmy same pochwały na poprawinach.

Zeszły weekend był piękny po mimo kapryśnej pogody, która dała nam trochę słońca i trochę deszczu, ale w końcu nie można mieć wszystkiego :)

Tutaj link do kilku zdjęć zrobionych przez gości. Zdjęcia są trochę pomieszane. Czekam na zdjęcia od fotografa, którym był brat mojego męża – Jacek, który aktualnie zdaje sesję na studiach i nie ma za bardzo czasu na obrabianie zdjęć. Obiecuję dodać więcej jak tylko Jacek zda sesje :) (trzymajcie kciuki za niego ).

Cała ślubna galeria:
www.agaiadam.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

aga.ant
GRATULACJE :)
czekamy na wiecej zdjec :)

inkageo

Gratuluję :) Niech Wam się szczęści  :daisy: :daisy: :daisy: Elegancka stylizacja  :champaign:
Imagine there is no hate

martullek

aga, pięknie wyglądałaś!!! super fryzura! :daisy: :daisy: :daisy:

vobi

aga.ant gratulacje  :daisy:

Pieknie wygladaliscie, a zdjecia "made by Jacek" cudne, zwlaszcza "moje kwiatki" i  "kosmiczna panna mloda"! Z niecierpliwoscia czekam na wiecej :)

mati

Aga.ant, w końcu jest relacja!
Już nie mogę się doczekać reszty fotek ;)

aga.ant

#6
Dziękuję za życzenia!

mati ty mi pilnuj fotografa, żeby się uczył :) bo ja nie zda to może mieć do czynienia z całą strefą :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

aga.ant gratulacje i zaraz się zabieram do oglądania zdjęć

mati

pilnuję ile mogę, ale wiesz jak to z mężczyznami jest  :mocking:

rilla

super!!!! wielkie gratulacje
mialam sliczna fryzure... wszystko pasowało:) duzo szczescia!

ishka82

aga.ant, gratuluje i życzę wielu wspólnych wspaniałych lat :daisy:
Widzę, że dalej jako jedyna na Strefie odważyłam się na Metallicę na pierwszy taniec ;)

zuzia

Cytat: ishka82 w 30 Maj 2009, 20:38:57
aga.ant, gratuluje i życzę wielu wspólnych wspaniałych lat :daisy:
Widzę, że dalej jako jedyna na Strefie odważyłam się na Metallicę na pierwszy taniec ;)

moj kolega mial Mettalice na wyjscie z kosciola :)

wrobelek0403

aga.ant cudnie  :jupi: :jupi: :jupi:

wszystkiego najlepszego  :thumbup: :thumbup:  :daisy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonatina

aga.ant
Gratulacje, samych szczęśliwych chwil :)
pieknie wyglaliście!!

Kasia

Jeszcze raz serdecznie gratuluję  :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:


I czekam na jeszcze więcej zdjęć :)

marlen_ka

moje gratulacje, piękna para to i zdjęcia piekne


wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
:daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

salsa

aga.ant  gratulacje!!! :champaign:

- bardzo ładnie się prezentowaliście ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mignon

Aga.ant gratulacje!! Dużo szczęścia  :daisy: :daisy: :daisy:

Pięknie wyglądaliście  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ulala28

Aga.ant wszystkiego najlepszego  :daisy:duzo milosci kazdego dnia. Zdjecia zapowiadaja sie cudnie, niech Jacek szybko zalicza sesje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

aja

najserdeczniejsze życzenia! dużo radości i  miłości Wam życzę
mam już kilka ulubionych zdjęć
a i mieliscie bardzo fajnie przybrany samochód - delikatnie i ze smakiem

emcia

jaka fajna PM i fryzurka piękna

zosia2007

aga.ant grtaulacje :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:
pieknie wygladalas :)

magdalinska

duzo szczescia  :daisy:  :daisy:  :daisy:
PS baaardzo elegancko :)


cumberland

aga.ant GRATULACJE !!!  :daisy:

i czekamy na więcej zdjęć Jacka bo zapowiada się pięknie ...:)