jaka fryzura pasuje do Pronovias Halifax?

Zaczęty przez calineczka, 26 Maj 2009, 12:52:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

calineczka

Czesc Dziewczyny!

Mam prosbe ogromna: poradzcie prosze jaka fryzura pasuje do Pronovias Halifax? Myslalam o niskim koku, nie calkiem gladkim, ale tez bez przesady, zeby sie za duzo 'farfocli' nie platalo. Welon oczywiscie bedzie dlugi, oczywiscie mglielka i oczywiscie przyczepiony nad kokiem.:) Pewnie nie jestem w tym momencie oryginalna, ale tylko takie zestawienie do mnie przemawia.:)

Juz wielokrotnie widzialam (czytalam?:) jak pomoglyscie kolejnym pannom mlodym, a efekt zawsze byl genialny. Dlatego bardzo na Was licze.:)

Z gory bardzo, bardzo dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam,

Kasia

wkleję zdjecia aby łatwiej doradzac było :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



golinda

fryzura ma przede wszystkim pasować do urody, dopiero potem do sukienki, więc będzie łatwiej, jeśli wkleisz swoje zdjęcie

calineczka

Wlasnie dla mnie na razie wklejanie zdjec to czarna magia.:) Probowalam, ale jakies dziwne robaczki wyszly.:)

Tym bardziej dzieki serdeczne Kasi za pomoc.

Jesli ktos moglby mi wytlumaczyc jak sie wkleja zjecia bylabym zobowiazana.

Kasia

#4
aby wkleić zdjecie z komputera musisz najpierw kliknąć ODPOWIEDZ
następnie
OPCJE DODATKOWE

i dalej PRZEGLĄDAJ

i szukasz zdjecia w swoich folderach na kompie

Dodany tekst: 26 Maj 2009, 14:41:54

a aby wkleić zdjęcie z jakiejść strony najpierw musisz kliknąć prawą myszą na to zdjęcie

dalej kliknąć zapisz adres obrazka

następnie kliknij na strefie odpowiedz

dalej klikasz na ta ikonke przedstawiającą obrazek i pomiedzy Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
wklejasz ten wcześniej skopiowany adres obrazka i wsio :)


calineczka

dzieki ogromne! wieczorem bede probowac, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 26 Maj 2009, 14:31:02

a aby wkleić zdjęcie z jakiejść strony najpierw musisz kliknąć prawą myszą na to zdjęcie

dalej kliknąć zapisz adres obrazka

następnie kliknij na strefie odpowiedz

dalej klikasz na ta ikonke przedstawiającą obrazek i pomiedzy Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
wklejasz ten wcześniej skopiowany adres obrazka i wsio :)


Kasiula ja też ci dziękuję za podpowiedź, bo nie miałam pojecia o tym  :blush: zawsze najpierw zapisywałam obrazek a dopiero potem go wstawiałam za pomocą opcji 1 ;)

calineczka

#7
Uwaga, probuje! :) Mam nadzieje, ze sie uda...

Dodany tekst: 26 Maj 2009, 19:15:17

Udalo sie! :) Oczywiscie teraz nie jestem nawet w polowie tak opalona, urlop dopiero po slubie.

Kasiu, dziekuje jeszcze raz za pomoc.

I bardzo prosze o propozycje. Zdjecia fryzur mile widziane.:)

tachogti

calineczka ale masz niebieskie oczy wow  :thumbup:
Ty nosisz czasem gladkie fryzury w ogole czy raczej takie "luzne"?
a tak w ogole to hej :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Chermelle

calineczka z fryzura nie pomoge ale polalam  :beer: bo mnie 0 wkurzało ;D

tachogti

ja bym z przodu zrobila gladko, a z tylu wyzej i cos poczarowala :) typu moj niezrealizowany koko- kucyk ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

hm jezeli chcesz welon to ja bym poszła w kok, gładki , masz łane czoło, wiec warto je odkryc

hm ale w sumie tył zależy od Ciebie i od pomysłu fryzjerki... masz jakas sprawdzona? robilas ostatnio jakas na impreze?

justynaaaa2

tachogti koko-kucyk boskie  :mocking: ale jakoś nie potrafię sobie tego zwizualizować ;D

calineczka

#13
Dziewczyny, dzieki ogromne za odpowiedzi i ... piwko.:) Przewaznie nosze wlosy rozpuszczone albo wlasnie spiete w kucyk. A jak wyglada koko-kucyk? Bo tez przyznam szczerze, ze za bardzo nie potrafie sobie wyobrazic.:(
Gladki kok do mnie przemawia, tylko wlasnie chcialabym go troche ozywic, zeby nabral 'pazura'.:)
Ostatnio czesalam sie na Sylwestra, wyszlo calkiem fajnie, tylko wlasnie troche za duzo 'farfocli', nie wiem jak to inaczej okreslic.:) Zaraz wkleje to same ocenicie.

Dodany tekst: 26 Maj 2009, 23:23:44

Oto moja ostatnia fryzura:

Dodany tekst: 26 Maj 2009, 23:27:39

A taka fryzura bardzo mi sie podoba. Jak myslicie, bedzie pasowac?

magoo

Ta druga fryzura, którą wkleiłaś bardzo mi sie podoba, myślę, że pasuje do sukienki :)

rilla

hm to sylwestrowa na slub niebardzo... za duzo sie dzieje i coz jest niedkladna

druga jest piekna! ale musisz wyprobowac ja z fryzjerem, bo chyba wcale nie jest taka łatwa do zrobienia... a kwiat we wlosach - lub "coś" innego przewidujesz?

calineczka

#16
Wlasnie jeden kwiat we wlosach bardzo bym chciala! U Ciebie, rilla, to pieknie wygladalo. Chcialabym osiagnac podobny efekt.:) I wlasnie nie jestem pewna czy to tej drugiej fryzury kwiat bedzie pasowal?

Dodany tekst: 27 Maj 2009, 08:18:04

Nad taka tez sie zastanawialam. Tylko kwiat odrobine mniejszy, bo taki wielki sie pod welon nie zmiesci.:)

Dodany tekst: 27 Maj 2009, 08:18:44


tachogti

#17
calineczka ten drugi (z pierwszych) kok piekny :) kwiat niewielki tez bedzie sie swietnie prezentowal, tylko pytanie jaki kwiat :) ja mam ost faze na frezje wiec i Tobie je zaproponuje  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

calineczka

Ja frezje kocham od zawsze.:) I w bukiecie na pewno sie pojawia, natomiast do fryzury planowalam dodac albo storczyka albo lilie, bo myslalam o czyms wiekszym.

Frezje we wlosach?...To tez jest ciekawy pomysl, moze faktycznie daloby sie to jakos polaczyc... Na pewno byloby oryginalnie.:)

tachogti

storczyki i frezje ma duzo osob ;) a z frezja bedziesz oryginalna i nie przeladowana i bedzie ladnie i delikatnie  :thumbup:  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

calineczka, właśnie szukałam dla Ciebie fryzur dokładnie takich jak sama wkleiłaś
myślę, że to będzie idealne rozwiązanie, pasuje i do twarzy i do sukni

calineczka

super Dziewczyny, dzieki ogromne za pomoc :)  :beer:
wiedzialam, ze mozna na Was liczyc

golinda

#22
oczywiście chodziło mi o tę fryzurę z kwiatem - poprzednie mi się nie podobają! :)

Dodany tekst: 27 Maj 2009, 11:41:01

a co do kwiatów, to nie uważam, że powinnaś mieć coś delikatnego, bo urody nie masz delikatnej, ale dość zdecydowaną, więc i kwiaty powinny mieć pazura ;)

rilla

#23
radze kupic jeden wiekszy kwia i mniejszy, wziac te dwa zdjecia - nei za duzo bo sie fryzjerowi/fryzjerce pomiesza i ruszyc na probna fryzure

Dodany tekst: 27 Maj 2009, 13:40:27

efekt nam pokazac i ew. bedziemy poprawiac

calineczka

Dobry pomysl, tak tez zrobie. Mam tylko nadzieje, ze uda mi sie chociaz na chwile dopasc komputera. U nas bedzie troche na wariackich papierach, przyjedziemy do Wroclawia dopiero tydzien przed slubem.:) I wiekszosc spraw zalatwiac bedziemy wlasnie w tym tygodniu.
Mam nadzieje, ze po tym maratonie bedziemy jeszcze mieli sile sie usmiechac na slubie.;)