Obraczki - Poznan

Zaczęty przez mayagaramond, 24 Maj 2009, 17:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond



Hej!

Moja przyjaciolka wychodzi za maz, mieszka w DE, ale obraczki chce kupic w Polsce, ma swoje zloto.

Moglybyscie polecic jakiegos dobrego jubilera w Poznaniu?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

tak - na ul. św. Marcin 10 (tel. 061 851 85 88), godz. otwarcia 10-17. Dla znających Poznan - za kosciołem sw. Marcina idą w stronę Kupca po lewej stronie.

Robią absolutnie wszystko i w przystepnych cenach :) Tez tam robilismy.  :thumbup: :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 24 Maj 2009, 19:42:11
tak - na ul. św. Marcin 10 (tel. 061 851 85 88), godz. otwarcia 10-17. Dla znających Poznan - za kosciołem sw. Marcina idą w stronę Kupca po lewej stronie.

Robią absolutnie wszystko i w przystepnych cenach :) Tez tam robilismy.  :thumbup: :thumbup:

dzieki wrobelek, polewam!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

lorien86

#3
[admin]SPAM pytanie bylo o poznan a nie dowolne miasto - proponuje zaprzestac polecania, bo bedzie ban[/admin]