KLUB GALOP W ZIELONCE

Zaczęty przez B_ogna, 20 Maj 2009, 16:30:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ze_nitka

 

Cytat: salsa w 15 Maj 2010, 19:39:38salsa była pilnowana przez woźną
salsa byla pilnowana ;) no jak gryzła stoły to faktycznie trzeba było pilnować ;)

wrobelek0403

opluty opluty opluty

nie wiedziec czemu przypomniały mi sie watki o karpiach i kaktusach :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

normalnie  iluvu was wszystkie :D  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zosia2007


mayagaramond

W ramach urozmaicenia mozne tez ustawic stoly przemyslowe lub warsztatowe
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ishka82


effik

#32
Cytat: salsa w 15 Maj 2010, 19:39:38byłam wszakże na raucie w Łańcucie i stoły mieli takie sobie

opluty

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 22:15:18

Cytat: mayagaramond w 15 Maj 2010, 21:32:38
W ramach urozmaicenia mozne tez ustawic stoly przemyslowe lub warsztatowe

zęby mogą lekko podzwaniać... ale w sumie gdyby się goście zmówili razem, to może udałoby się przy okazji wygrać na tych stołach "sto lat" dla młodej pary. zębami - oryginalnie! :D

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

salsa

#34
Cytat: ze_nitka w 15 Maj 2010, 19:21:47

salsa byla pilnowana ;) no jak gryzła stoły to faktycznie trzeba było pilnować ;)

he he poprawilam :D


niemniej gryzienie stołów z pilnowanie wymaga wielkiej wprawy :D

Dodany tekst: 17 Maj 2010, 10:04:37

Cytat: mayagaramond w 15 Maj 2010, 21:32:38
W ramach urozmaicenia mozne tez ustawic stoly przemyslowe lub warsztatowe

ale musiałabyś podać do nich jakieś sosy typu barbecue albo słodko-kwaśne, gdyż moim zdaniem przemysłowe są nieco mdłe :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdarynka

#35
W mojej poprzedniej pracy stoly przemyslowe gesto okraszane byly smarami. A stol frezera to dopiero delicie, zwlaszcza gdy wiory z miedzi go zdobily lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

#36
Dorotka1981 ha, ale widzisz, na innych forach nie ma tak bogatej wiedzy o smaku stołów. mogą się od nas uczyć  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dodany tekst: 19 Maj 2010, 11:34:01

Cytat: magdarynka w 17 Maj 2010, 11:16:00
W mojej poprzedniej pracy stoly przemyslowe gesto okraszane byly smarami. A stol frezera to dopiero delicie, zwlaszcza gdy wiory z miedzi go zdobily lol


a propos smarów - NIGDY NIE JEDZCIE CIAST NA TARGACH PRZEMYSŁOWYCH lol lol
a fuj :D

agat_

hahaha :) dobre!
A teraz bez reklam, czy może ktoś rzeczywiście zna to miejsce??
Kurcze, zaczęłam się mocno obawiać.
Biorę pod uwagę to miejsce!! :(
A w związku z tym, że organizuję ślub mojej przyjaciółce nie chciałabym, żeby mi zemdlała, bo w sierpniu (w przyszłym roku) zabraknie klimatyzacji! Czy ktoś tak naprawdę wie coś o tym miejscu?