KLUB GALOP W ZIELONCE

Zaczęty przez B_ogna, 20 Maj 2009, 16:30:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

B_ogna

Czy ktokolwiek może mi coś napisać o tym lokalu??   
Wielkie Dzięki za odpowiedzi  :dance:

radiowiec_wawa

Gralem w Galopie wiele razy, ostatnio w zeszlym roku. Zawsze wszystko bylo jak trzeba, to fajne miejsce pomimo tego, ze jest troche taka fabryka weselna... :) Ale podobno ostatnio zmienil sie wlasciciel wiec nie wiem czy sa zmiany a jesli tak to jakie..

justynaaaa2

ja byłam na weselu w zeszłym roku w lipcu :) był akurat straszny upał i niestety klima nie wyrabiała  :crazy:
wesele było duże bo coś koło 250 osób, odbywało się na tej największej sali i przy takiej ilości ludzi na sali było koszmarnie duszno, ledwo się dało tańczyć  :padam: ale to w sumie jedyny minus ;)
jedzenie ok, choć za dużo nie spróbowałam, piłam tylko wodę litrami ;D ale wszystko wyglądało apetycznie :)
z racji tego, że robiliśmy tam młodej parze dekorację na sali to mieliśmy też okazję poznać obsługę, całkiem sympatycznie ;) ponieważ para młoda to byli nasi znajomi, również mówili, że wszystkie formalności załawiali bez żadnych problemów :)

niestety zgodzę się z opinią radiowca_wawa, że miejsce jest ciut przereklamowane  ;)

sandra1313

Witam serdecznie.

Nasze wesele odbyło się 8 maja 2010r w Klubie Galop w Zielonce.
Zależało nam na ładnej klimatycznej sali z ogrodem gdzie właściciele spełnią nasze dość wysokie, oczekiwania.
Spisali się na medal.
Sala ze względu na swój charakter nie wymaga strojenia.
Jest klimatyzowana o niesamowitym wręcz magicznym klimacie.
Byliśmy nią zauroczeni.   Nasi goście nie mogli wyjść z podziwu, jak udało nam się znaleźć TAKIE miejsce  .
Na Sali jest piękny, duży, podświetlany parkiet.
Dodatkową zaletą jest bardzo duży i wspaniale utrzymany ogród, w którym młodzi mogą sobie robić zdjęcia.

Jedzenie: przepyszne, w dużych ilościach i bardzo pięknie podane – jeden z większych atutów Galopu.
Obsługa: Bardzo miła, spisała się na medal. Dobrze radzili sobie z roznoszeniem posiłków, a poza tym byli cały czas uśmiechnięci i pomocni.
Według mnie Galop jest wymarzonym miejscem na wesele.
Naprawdę gorąco polecam! Wszystko było dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Świetna organizacja.
Mieliśmy prawie 180 gości  przy okrągłych stolikach. Na stołach stały świece, które pięknie rozświetlały salę.
Na Sali znajduje się też ładna scena dla zespołu.

Cena to 200zł/os:
Cena zawierała:
- Szampan dla wszystkich gości
- chleb weselny na przywitanie
- 5 dań gorących
- 11 przekąsek zimnych
- przystawki
- owoce
- napoje zimne i gorące (bez limitu)
- ciasta

Dodatkowo mieliśmy stół wiejski – pycha, wiem, że goście chwalili. Wzięliśmy też dużą fontannę czekolady z owocami, super  .
Za dodatkową opłatą można zamówić tort - my tak zrobiliśmy i uważam, że tort był bardzo smaczny był to żubrówkowo-wiśniowy.
Po weselu jedzenie, które zostało zapakowano nam sprawnie w pojemniki i oddano.
Organizacja była rewelacyjna, wszystko było tak jak ustaliłam.


Z całego serca polecam GALOP     cudowne miejsce na wesele.


salsa

reklama reklama uwaga reklama
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marlen_ka

uwielbiam takie cudowne opisy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

aniak1211

sandra1313
nedzna ta reklama:D
Zero relacji ze slubu,
ja po slubie bylam zachwycona calym dniem a nie tylko sala,
i to az tak zeby wychwalac w niebo glosy :D
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

szelma

Cytat: sandra1313 w 14 Maj 2010, 16:43:06Jest klimatyzowana o niesamowitym wręcz magicznym klimacie.

Pięknie powiedziane lol.

vobi

#8
sandra1313 to baaardzo milo z Twojej strony ze w pierwszym poscie na tym forum chcesz sie z nami podzielic tak szczegolowym opisem .... slubu? wesela? nieeee...sali! :rotfl:

Dodany tekst: 15 Maj 2010, 12:55:14

Cytat: sandra1313 w 14 Maj 2010, 16:43:06Nasi goście nie mogli wyjść z podziwu, jak udało nam się znaleźć TAKIE miejsce  .

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
opluty opluty opluty

salsa

#9
Cytat: sandra1313 w 14 Maj 2010, 16:43:06Dodatkowo mieliśmy stół wiejski – pycha, wiem, że goście chwalili.

ale nie wiesz czy bardziej smakował im blat czy nogi? i z której wsi dokładnie był stół - pewnie część osób też by chciała zamówić, ale z pewnością nie z każdej wsi stoły sa takie pyszne jak ten w Galopie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marlen_ka

Cytat: salsa w 15 Maj 2010, 13:16:36
ale nie wiesz czy bardziej smakował im blat czy nogi? i z której wsi dokładnie był stół - pewnie część osób też by chciała zamówić, ale z pewności nie z każdej wsi stoły sa takie pyszne jak ten w Galopie :)
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wrobelek0403

salsa  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ja mysle, ze politura jest zawsze najsmaczniejsza lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: wrobelek0403 w 15 Maj 2010, 14:40:27ja mysle, ze politura jest zawsze najsmaczniejsza
ale wiejski stol to chyba bez politury, nie? Taki lekko wyheblowany tylko :hmm:

salsa

Cytat: vobi w 15 Maj 2010, 13:42:35
ale wiejski stol to chyba bez politury, nie? Taki lekko wyheblowany tylko :hmm:

lekko wyheblowane sa takie sobie - troche sie wbijaja i sa twardawe
ale myśle , ze taki dobrze nasączony lakierem lub drewnochronem jest prawdziwym rarytasem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Cytat: salsa w 15 Maj 2010, 14:54:41ale myśle , ze taki dobrze nasączony lakierem lub drewnochronem jest prawdziwym rarytasem
ale to juz chyba stol podmiejski :rotfl:

aniak1211


salsa

Cytat: vobi w 15 Maj 2010, 14:01:30
ale to juz chyba stol podmiejski :rotfl:
tak zgadza sie dlatego pytam skąd brała ten stół wiejski gdyż ja do tej pory spotkałam głownie twarde wiejskie i powiem szczerze nie za bardzo mi smakowały
za to podmiejskie juz lepsze
polecam CI spróbować stołu pałacowego - te są naprawdę przesmaczne !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Cytat: salsa w 15 Maj 2010, 15:43:32polecam CI spróbować stołu pałacowego - te są naprawdę przesmaczne !

Masz na mysli takie z inkrustacjami z masy perlowej? Powiem Ci ze zaiste sa przesmaczne, jednakze - jako ze zwykle nadgryzione juz nieco zebem czasu - zawieraja w sobie doczesne szczatki s.p. kornikow, a - z calym dla kornikow szacunkiem - szczatki owe sa ciezkostrawne, wiec ja jednak wole proste podmiejskie czy wrecz wiejskie stoly ;D

effik

wspaniały wątek. normalnie pędzi pędzi kulig niczym błyskawica lol lol

vobi lol proste wiejskie stoły mają jednakże twarde sęki, nie na każdego gościa ząb się nadające lol lol

inkageo

Imagine there is no hate

vobi

Cytat: effik w 15 Maj 2010, 16:54:26vobi  proste wiejskie stoły mają jednakże twarde sęki, nie na każdego gościa ząb się nadające
racja effiku drogi, o tym nie pomyslalam :hmm:

effik

Cytat: vobi w 15 Maj 2010, 16:01:55
racja effiku drogi, o tym nie pomyslalam :hmm:

zaprawdę powiadam ci - różne są podniebienia :D

szelma

De gustibus, jak wiadomo przecież. Trzeba też pamiętać o różnicach w uzębieniu - dla młodzieży dobry jest stół dębowy, a dla starszych gości lepiej zdecydować się na miękką sosnę :D.

callja

Nie napiszę nic mądego, bo zryczalam sie ze śmiechu i ledwo klawiaturę widzę... buchachachacha !!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

#24
Cytat: vobi w 15 Maj 2010, 15:21:24
Masz na mysli takie z inkrustacjami z masy perlowej? Powiem Ci ze zaiste sa przesmaczne, jednakze - jako ze zwykle nadgryzione juz nieco zebem czasu - zawieraja w sobie doczesne szczatki s.p. kornikow, a - z calym dla kornikow szacunkiem - szczatki owe sa ciezkostrawne, wiec ja jednak wole proste podmiejskie czy wrecz wiejskie stoly ;D

pozwolę się z Toba nie zgodzić moja droga - wszak korniki to jak pleśń w dobrym francuskim serze, to jak zgniła hiszpańska kiełbasa, to jak długo dojrzewająca szynka ... faktem jednak jest to, iż pałac należy wybierać ostrożnie, gdyż te ktore hodują swe korniki na terenach wilgotnych faktycznie nie mają smacznych stołów
byłam wszakże na raucie w Łańcucie i stoły mieli takie sobie
co innego stoły Wawelskie - gryzłam co prawda ukradkiem, gdyż sala była pilnowana przez woźną, ale było warto :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)