ASPERA4290

Zaczęty przez KASIA1983, 16 Maj 2009, 13:28:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KASIA1983

Witam was :)jestem tu nowa wesele mam 08.08.09.
chciałabym was prosić o poradę w sprawie fryzury i bukietu do wyżej wymienionej sukni,bardzo proszę

zosia2007

troche slabo widac ta suknie

a wogole to moze napiszesz jaka fryzure chcialabys miec, jakie kwaty ci sie podobaja, no i najwazniejsze jak wygladsz

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

No suknia bogata... potrzebujemy więcej danych :)

tachogti

suknia piekna  :thumbup: tylko chyba trzeba przeniesc watek do ogolnych stylizacji? co na to zwierz:hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: tachogti w 16 Maj 2009, 17:59:24
suknia piekna  :thumbup: tylko chyba trzeba przeniesc watek do ogolnych stylizacji? co na to zwierz:hmm:

chyba tak... ale ja go już w drugim miejscu widzę, tam nie ma?

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: tachogti w 16 Maj 2009, 18:05:36
nima :)

a jak nima, to nima. masz piwo, a co :D każda okazja jest dobra :)

tachogti

#8
ba :D  :beer: ale tu robimy burdel :P

Kasia kwiaty powinnas wg mnie dopasowac do koloru szarfy i pojsc raczej w prostote, bo kazda przesada zrobi z Ciebie "ksiezniczke" ;)

co powiesz na niski kok gladki z ozdoba z krysztalkow jak na gorsecie?
no i olalabym welon chyba ze MUSISZ miec :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

a co tam :D
Mnie się też zdaje, że kwiaty jakieś takie różowe. Ale to zależy, bo moga być bladoróżowe dla blondynki na przykład albo takie z mocniejszymi akcentami dla brunetki.
No i biżuteria minimalna, bo na sukni dużo się dzieje. Coś kryształkowego, nawet niekoniecznie chyba wiszące. No i broń Boże loki, fale, skomplikowana fryzura.

KASIA1983

hej.mam ciemiene włosy,ale nie czarne(czekoladowy brąz)taki mi ostatnio nakładała pani fryzjerka:)
wzrost niewielki 168,szczuplutka hihi..
welon raczej nie,bo mam dwie córeczki i to tak jakoś nie wypada.co o tym myślicie?w sumie welon mam gratis do tej sukienki taki długo 2 metrowy gładki,a fryzury myślałam o takich

tachogti

#11
KASIA co ma welon do dzieci ;) skoro i tak chcesz slubowac w bialej sukni :P ??? ale uwazam, ze zakryje on piekny tyl sukni, a tego byloby szkoda :)
jesli przod fryzury nie ma loczkow, a koniecznie taka chcesz to mysle ze bedzie ok.. NIe wiem jaka masz buzie wiec troche ciezko ocenic. przy takiej fryzurze musialabys jednak miec b. delikatne kolczyki tylko na moje oko ;). Ale moze wyjsc troche "przeladowanie", wiec musisz uwazac. Kwiatki pierwsze :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

jak zobaczyłam pierwsze zdjecie, myslałam, ze masz "moja" kiece  :mocking: :mocking: ale widze, teraz ze jedyne wspolne cechy to firma i szarfa ;)

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,31.msg262236.html#msg262236

te pierwszy bukiet IMO rewelacja :)

ale co do fryzury, to dałabym jednak coś gładkiego, no i w sierpniu włosy na karku zaraz się spocą i całą fryzyre szlag trafi ;)  proponuje jednak upiecie.  :thumbup:

spory wybór jest tutaj:
http://www.wedding.w8w.pl/index.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

ale fajny ten ostatni bukiet! :)

KASIA1983

suknia nie będzię biała ;)a kwiaty jakoś niemam specjalnie ulubionych :P