teraz ja =)

Zaczęty przez do_misia, 11 Maj 2009, 19:33:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

do_misia

Na początku chciałam się przywitać, bo jestem tu nowa: DZIEEEŃ DOOOOBRYYYYY!!!  ;)

Potrzebuję Waszej pomocy,bo trochę się pogubiłam w swojej wizji...

Ślubujemy 8 sierpnia. Ślub cywilny (i innego nie planujemy).
Mam już suknię, welon, wizję bukietu i fryzury. Nie mam za to pomysłu w co ubrać Pana Młodego i mam straszliwy problem ze znalezieniem fryzjera i makijażystki (warszawa). Chciałabym też utwierdzić się w przekonaniu, ze "nie jest źle"  ;)

Suknia to manuel mota- model salem.

welon jest długi, gładki z kryształkami

fryzurę chciałabym mniej więcej taką,jaką miała sierpniowa julka- fale, spięte z tyłu. Nie wiem tylko czy z moich włosów (do ramion) da się zrobić coś takiego.

No i bukiet- marzą mi się kalie,ale nie wiem jeszcze w jakim kolorze. Myślałam też o storczykach i wtedy ewentualnie storczyk we włosach, ale nie jestem pewna czy będzie pasować. Doradźcie coś!! Będę bardzo wdzięczna.

Postaram się wkleić poglądowo jakieś swoje zdjęcie, a na razie napisze że mam 175 cm wzrostu, włosy ciemny blond i brązowe oczy.

salsa

pierwszy post terazja!

(sorki, nie mogłam sie powstrzymać - Misia, terazja to nasz etatowy trolik lol)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aga.ant

Kilka pomysłów na bukiety z kalii znajdziesz tutaj http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2838.0.html na drugiej stronie jest ich kilka i to w różnych kolorach :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

ja to nie wiem, czy kalie to dobry pomysł do takiej zwiewnej sukni...
już bardziej storczyki do mnie przemawiają w tym zestawieniu :)

elve

ja bym przemyślała tą retro fryzurę do tej sukni,
co do długości to do takiej fryzury przydałyby się włosy do łopatek (choć inkageo kiedyś miała podobna fryzurę z nieco krótszych włosów)

ale

ja bym przemyślała
tu bardziej pasuje kok, kucyk, raczej symetryczna fryzura

co do kwiatów, to się nie znam

tachogti

do_misia jaka piiiiiekna suuuukniaaaa ach  :thumbup: :jejeje: wow :)
jak juz masz welon i krysztalki na sukni to nie szalej moze z kwiatami jakos co? kalie i storczyki mi srednio tu pasuja  :hmm: raczej prosty  kalafiorek zeby nie przeladowac :) wlosy musisz zobaczyc jak Ci sie beda trzymac, chociaz do takiej greckiej sukni widze gladkiego i wysokiego koka raczej :) z wstazka :P chociaz ja to jestem zachowawcza konserwa jestem ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

do_misia

dziękuję za wszystkie rady!!!
muszę je na spokojnie przemyśleć.

Co do fryzur- z tym będzie największy problem  :zly:
moje włosy są dość problematyczne(proste jak druty, ciężko je niestety trwale ułożyć...) i niestety nie urosną do sierpnia na tyle,żeby swobodnie zrobić z nich kok. Dlatego potrzebuję jakiegoś dobrego fryzjera- macie może kogoś kogo możecie polecić?


elve

do_misia ojj zapewniem, ze dobra fryzjerka potrafi zrobić z włosów cuda
tu coś dopnie, tu przyczesze... jak będziesz chciała duży kok, to i taki zapewne zrobi ;)

zuzia

do_misia
tak jak pisze elve - dobra fryzjerka zrobi ci z wlosow cuda.
ja ci polece eweline z salonu cece na swietokrzyskiej. ale nie wiem czy w domu tez czesze.

justynaaaa2

do_misia ale piękna suknia  :dreaming: śliczna :)
co do kwiatów to moim zdaniem storczyki nie pasują  :blush: kalle już prędzej, bo ich kształt jest prosty i smukły tak jak suknia, poza tym jesteś wysoka więc tym bardziej fajnie, ale nie wiem czy do takiego zwiewnego materiału z jakiego jest kiecka kalle nie są hmmm zbyt "ciężkie"  :hmm: może lepiej pomyśleć o bukieciku z jakichś delikatniejszych kwiatów, takich bardziej ażurowych  ;) kształt bukietu zostawiłabym jednak taki bardziej podłużny niż okrągły i odkryte łodygi przewiązane wstążką ;)
co do koloru to byłabym jednak za opcją kolorowych kwiatów nie białych czy ecru :)
jeśli chodzi o fryzurę to się nie znam :(
stawiałabym jednak na stylizację prostą acz elegancką  :thumbup:

martullek

ja się na razie tylko zachwycę suknią - totalnie w moim stylu :dreaming:

justynaaaa2

martullek twoja też była piękna :)

martullek

Cytat: justynaaaa2 w 11 Maj 2009, 20:42:55
martullek twoja też była piękna :)

właśnie wróciła z pralni i chyba czas się z nią rozstać  :crying: jeszcze ją sobie ponoszę po domu... ;) z pleneru, który planowaliśmy na wiosnę nic już raczej nie będzie... :(

do_misia sorry za OT  :pray:

elve

Cytat: martullek w 11 Maj 2009, 20:40:44
ja się na razie tylko zachwycę suknią - totalnie w moim stylu :dreaming:
co ty nie powiesz ;)
moze podrzuć coś w charakterze inspiracji greckiej

martullek

Cytat: elvelve w 11 Maj 2009, 20:45:57
co ty nie powiesz ;)
moze podrzuć coś w charakterze inspiracji greckiej

ja na razie się pozachwycam, w doradzaniu nie za dobrze u mnie

callja

#15
Z greckich inspiracji mogę podesłac kilka fryzurek na maila - raczej da się je zrobić z nawet dość krótkich włosów. Poza tym popieram dziewczyny - DOBRA fryzjerka wyczaruje nawet przysłowiowe "coś z niczego" ;) I tak jak stylizacja sierpniowej julki jest mistrzostwem świata, to  jednak jej styl uczesania tu mi jakos nie pasuje - ta suknia preferuje IMHO zdecydowanie inny styl fryzurowy niż hollywoodzka a'la Veronica Lake, jaką miała julka...


I tez optuję za prostą stylizacją - gładka, elegancka fryzura, ładne kolczyki (dobrane do połyskliwego "pasa" na sukni), nic na szyję, ewentualnie jakas nieduża bransoletka na lewy nadgarstek. Bukiet niewielki i z "puchatych" kwiatów  :hmm: eustomy, frezje, groszek pachnący - ale jego chyba w czasie twojego ślubu nie będzie :( ) a może po prostu poczciwe goździki ??? z intensywnie czerwonych przytrafiają się cudne bukiety... Gładkie i o dość "ciężkich" płatkach kalie jakoś nie pasują mi do zwiewnej i uszytej z leciutkiej tkaniny sukni.

A suknia zjawiskowa - zwiewna, urokliwa :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

#16
Cytat: do_misia w 11 Maj 2009, 20:29:45
dziękuję za wszystkie rady!!!
muszę je na spokojnie przemyśleć.

Co do fryzur- z tym będzie największy problem  :zly:
moje włosy są dość problematyczne(proste jak druty, ciężko je niestety trwale ułożyć...) i niestety nie urosną do sierpnia na tyle,żeby swobodnie zrobić z nich kok. Dlatego potrzebuję jakiegoś dobrego fryzjera- macie może kogoś kogo możecie polecić?



no jak proste, to ładny, gładki kucyk!
i za frezjami chyba byłabym  :hmm:

sunflowerka

#17
A ja cie nie lubie, masz za ładną sukienkę :ciagnie:

tachogti

kalafior gozdzikowy moze byc boski :) i cudnie pachniec  :dreaming: polecam tez zestaw sprawdzony przezemnie czyli frezje+ eustomy  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zuzia

#19
Cytat: sunflowerka w 12 Maj 2009, 19:26:59
A ja cie nie lubie, masz za ładną sukienkę :ciagnie:
odezwala sie ta co ma brzydka...  :spank:

mayagaramond

#20
Ale pieeeekna suknia, cudna!! Piwo za gust  :beer: :beer: Kucyk bylby swietny.

A masz juz buty?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

Powiem tylko, że cudna ta suknia. Mam nadzieje, że pokazesz się w niej, bo jestem bardzo ciekawa, jak wygląda na "prawdziwym" człowieku ;) A w stylizacji to raczej nie pomogę bo się nie znam :)

do_misia

Długo mnie nie było,ale mam kiepski dostęp do internetu ostatnio...

Bardzo chętnie pokazałabym się w sukni, ale nie mam żadnych zdjęć- suknia będzie w lipcu, to wtedy coś wymyślę  ;)

Chyba przekonałyście mnie do frezji- to jedne z moich ulubionych kwiatów  :thankyou:

chociaż te kalie też mi gdzieś tam siedzą dalej w głowie :)

Butów jeszcze nie mam niestety,ale myślałam żeby może kupić jakieś srebrne (nie znoszę białych butów- nic na to nie poradzę...)

co myślicie o takich bukietach? Pasują do mojej sukienki?

ja bym chyba dała kształt z ostatniego, ale kolor z pierwszego, albo drugiego.

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/1.html

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/bukiet12hysmallrf0.html

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Frezje/slides/0360712232smallmu2.html


justynaaaa2

do_misia mi się pomysł z frezjami bardzo podoba :) jestem za  :thumbup: ja bym dała pomieszane fioletowo różowe z odrobiną białych, będzie ślicznie i pachnąco ;)

sunflowerka

Ha mam dokładnie te same frezje w moim folderze z bukietami ktore biorę pod uwagę na swoj ślub.
Co do storczyków też myślałam ze do takiej sukni nie bardzo pasza, ale te zdjęcia mnie urzekły:
http://arteffect.pl/blog/?p=98