Kffiatki na balkonie i nie tylko :)

Zaczęty przez kffiatek, 11 Maj 2009, 15:28:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Ale ile podlewać? Biorąc pod uwagę, że i ja, i lawenda mieszkamy w Krainie Deszczowców?

mobka

Moje roslinki w skrzynkach posiane wzeszly i gnija - chyba mam za ciezka ziemie, nie wysycha :( Albo mam taka wilgoc w kuchni ;D
Kupilam clematisa, wsadzilam do duzej donicy i postawilam juz na balkonie - mam nadzieje, ze nie zmarznie...

wrobelek0403

Cytat: szelma w 12 Kwi 2010, 16:08:34
Ale ile podlewać? Biorąc pod uwagę, że i ja, i lawenda mieszkamy w Krainie Deszczowców?

szelma, ja podlewam jak widze ze ziemia jest sucha - zwykle sie sprawdza :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

wrobelek0403, spróbuję macać, ale ja nie mam wyczucia kwiatkowego niestety... Bardzo możliwe, że mi zgnije, jeśli będzie deszczowe lato. Choć z drugiej strony wszędzie widać dużo ładnie rozrośniętej lawendy w ogrodach u ludzi, więc może przeżyje. Będę sprawozdawać z tego, jak mój z lawendą związek będzie się rozwijał.

emcia

#79
Kupiłam dziś doniczki i przesadziłam ziółka.
Na razie wymęczone. Bazylia i oregano.

szelma


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


emcia


mobka

zgnily mi prawie wszystkie roslinki, ktore wzeszly  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Mam za gliniasta ziemie, ktora nie przesycha - podlewalam ja zaraz po swietach a dalej jest mokra. No nic. Zosanei mi kupic sadzonki i posadzic ;D

salsa

Emcia - superowe doniczki - skąd?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

emcia, skąd masz takie superowe doniczki i w dodatku za taką cenę ???

giga

emcia,tez jestem zainteresowana doniczkami, bo ja jestem zwolenniczka pięknych donic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia


ishka82

Cytat: emcia w 19 Kwi 2010, 17:31:10
ze sklepu "wszystko po 4zł"

Tak myślałam ;) Ciekawe, czy u mnie są ;)

szelma

Cytat: emcia w 19 Kwi 2010, 18:31:10"wszystko po 4zł"

Kłamiejcy ;). Taka nazwa i doniczki za 6 złociszy ;).

mobka

Dobra, wszystko co posialam umarlo smiercia naturalna.

Kupilam wiec dzis 12 pelargoni pnacych w kolorze czerwonym, 10 petuni fioletowych, 6 niecierpkow i jedna fuksje :) Prawie wszystko juz wsadzone - musze tylko kupic jeszcze jutro ziemie i jeszcze jedna skrzynke, bo zostaly mi 2 pelargonie i 2 petunie :)

justynaaaa2

mobka wow :) i już wszystko siedzi na balkonie ;) ja dzisiaj byłam na giełdzie, chciałam kupić jakieś 2 kwiaty na balkon ale kurde boję się jeszcze o te przymrozki  :hmm: może ustaw je na razie pod ścianą bo takie wystawione na przewiew mogą przymarznąć :( niech się jeszcze emcia wypowie :)

mobka

#95
Cytat: justynaaaa2 w 24 Kwi 2010, 20:48:02
mobka wow :) i już wszystko siedzi na balkonie ;) ja dzisiaj byłam na giełdzie, chciałam kupić jakieś 2 kwiaty na balkon ale kurde boję się jeszcze o te przymrozki  :hmm: może ustaw je na razie pod ścianą bo takie wystawione na przewiew mogą przymarznąć :( niech się jeszcze emcia wypowie :)
No dziewczyny juz pisaly, ze polowa maja jest bezpieczniejsza. Ale nie wytrzymalam ;D Na razie mrozow nie zpaowiadaja, a jak zapowiedza, to je przysune blizej ;)

Lwica

#96
A ja póki co nigdzie jeszcze nie trafiłam na surfinie. W tym roku z opóźnieniem wszystko w sklepach kwiatowych mają. A ziemia i skrzynki czekają. nawet super konewke na tą okazję sobie zakupiłam.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

emcia

Cytat: Dorotka1981 w 24 Kwi 2010, 22:08:35
A ja póki co nigdzie jeszcze nie trafiłam na surfinie. W tym roku z opóźnieniem wszystko w sklepach kwiatowych mają. A ziemia i skrzynki czekają. nawet super konewke na tą okazję sobie zakupiłam.
są piękne dalie miniaturki

a co do przymrozków to po 15 maja jest bezpiecznie
dopiero co było kilka mroźnych nocy


giga

Cytat: szelma w 20 Kwi 2010, 09:58:47
Kłamiejcy ;). Taka nazwa i doniczki za 6 złociszy ;).
wlasnie to chcialam napisac. Ja tez kupowalam w sklepie o takiej nazwie i placilam za doniczke 6 zl.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login