Pomóżcie!!

Zaczęty przez gosiek24, 09 Maj 2009, 19:25:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gosiek24

Dziewczyny mam poważny problem, za kilka miesięcy zacznę się rozglądać za suknią ślubną, a wszystkie mają odkryte plecy. Nie mogę pokazać moich pleców gdyż jest to po prostu kompletnie niemożliwe!! Jakiej sukienki szukać? Czy może wystarczy, że przez całe przyjęcie weselne nie będę ściągać bolerka? Dodam, że będzie całe z koronki gdyż suknia też będzie miała koronkę. Aślub biorę w styczniu 2010 roku, pomóżcie!!

szelma

Eee, na pewno są suknie, w których plecy będziesz mieć zakryte :hmm:. A jeśli nie znajdziesz żadnej, która Ci się podoba, to zawsze można szyć - wtedy masz wpływ na kwestię pleców.
Ale może dziewczyny, które mają na bieżąco ofertę sukien, coś Ci wkleją odpowiedniego :). W każdym razie - witamy na strefie :).

zwierzatko_mojej_mamy

#2
gosiek24 rozumiem, ze jeszcze sukni nie masz ale zafiksowalas sie na koronke? a czy w gre wchodzi gesta koronka na plecach ? czy calkowicie lite maja byc? jesli moze byc koronka, to bym szukala takiej co ma dekolt bardzo gleboki z tylu i ten dekolt jest zaszyty koronka ;) bedzie bardzo stylowo ;)

witamy ;)



Dodany tekst: 09 Maj 2009, 19:50:21

no i zawsze sa suknie z golfem - wtedy wystaje tylko kawalek lopatki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gosiek24

Dzięki wielkie za pomoc! Chybabym nie wpadła na takie rozwiązanie, mam nadzieje że uda mi się znaleźć coś takiego ;) Tak, zwariowałam na punkcie koronki! Niczego innego nie chcę, ale prawdę powiedziawszy nie zastanawiałam się nad rodzajem koronki, po prostu ma być jej jak najwięcej ;)

zuzia

gosiek24
ty sie tak na koronke nie nastawiaj ;)
bo tu juz niejedna chorowala na dany material, na dany fason etc a przy przymierzaniu wychodziło, ze kupowały zupełnie inną suknię. także najlepiej najpierw poprzymierzać :)

gosiek24

zuzia zdaję sobie z tego sprawę ale dopóki nie przymierze, nie zobacze siebie, mogę żyć nadzieją, że będzie wszystko ok ;)

tachogti

gosiek24 ja nie chcialam pokazywac plecow, mialam je kompletnie zakryte, suknie szylam, wyszlo mnie to niewiele w sumie :)

http://picasaweb.google.pl/roliwka7/SlubOdTomka?authkey=k5f2Mym6FWs#
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

gosiek24

tachogti! Miałaś przepiękną suknię! Jeśli nie znajdę takiej to na pewno sobie uszyję podobną! Cudowna!!

tachogti

dzieki gosiek24  :blush:  :beer: poszukaj po salonach widzialam podobne ale ich plecom sie nie przygladalam, moze bedziesz miec szczescie :D tylko czesto jest tak ze jak ma zakryte plecy to i dlugi rekaw..
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

gosiek24

tachogti :headbang:  kurcze, no masz racje, ale coś wymyśle ;)

aga.ant

#10
gosiek24 ja mam dla Ciebie jedna propozycję. Sukienka z La sposy kolekcja 2009 model Florin, ma zakryte plecy i jest koronka :)
Druga sukienka jest z kolekcji Pronovias, znaleziona na stronie Madonny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

O, jaka ładna! I jakie ma ładne guziczki :).

niewiemjaka

gosiek24 jak wesele w styczniu to byc moze samo koronkowe bolerko nie wystarczy i tak bedziesz szukala jakiegos plaszczyka, futerka, kurteczki ..etc :D
wiec moze jednak pojsc w sukienke z golfikiem ?
chociaz ta powyzej rowniez slicznosci  :jejeje:

aga.ant

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gosiek24

 :jejeje:  Po prostu prześliczne te suknie!! Dzięki wielkie za wszystkie propozycje ;)         
   :beer:

callja

Śliczne rękawki (w stylu tachogti !!! ) + zakryte plecy + koronkę ma sukienka Annais Kristi... cena na pewno bardziej strawna niż w przypadku pronoviasek ;) No i zawsze zostaje opcja szycia.

A na wierzch etolka z futra na przykład (na styczniowy ślub same bolerko raczej nie wystarczy, byś nie szczękała zębami :hmm:) i będziesz wyglądac jak Anna Karenina conajmniej :) Ostatnio widziałam stylizację, gdzie Panna Młoda na suknię odważnie zarzuciła brązową etolkę z naturalnego futra, do tego dobrała pomarańczowo-brunatno-złotawy (taki troszkę "jesienny") bukiet. Wyglądała super !!! Jesli by do tego dobrac jeszcze np. biżuterie z bursztynów... :knuje:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

Jest sporo sukien z zakrytymi plecami, nie przesadzajmy ;) albo z rękawkami - wtedy plecy są zakryte całkowicie, albo z golfikiem właśnie i koronką z tyłu. Z guziczkami też są cudne  :thumbup:
Dziewczyny wkleiły ci cudne przykłady, na pewno jest w czym wybierać. Ja też mam koronkę na plecach - tylko mam odkryty kawałek w takim wycięciu w kształcie łezki.

gosiek24

Wiecie dziewczyny... mi przede wszystkim zależy na zakrytych plecach, długi rękaw odpada niestety, jakoś nie widze siebie w sukni takiej z długimi rękawkami... Wiem, że w styczniu będe musiała założyć futerko, ale nie w tym problem, problem polega na tym, że nie mogę pokazać pleców w ogóle, a to oznacza, że przez całe przyjęcie weselne muszę mieć na sobie bolerko, najlepiej koronkowe gdyż takie ładnie wyglądaja, a poza tym podobają mi się ;)
Od dnia zaręczyn myślę tylko o tym ajką suknię założe w tym szczególnym dniu i nie będe ukrywać, że odkąd zaglądnełam na forum to wszystko przestaje być takie trudne! Teraz przynajmniej wiem, że znajdę taką suknię, która bedzie niedość, że piękna to jeszcze z zakrytymi plecami!  :beer:

mignon

Aga.nt, ta Florin jest boska, gdybym teraz brała ślub poważnie bym się nad nią zastanowiła :)

Gosiek, takich sukienek jest bardzo dużo, ja też miałam zakryte plecy bez ściągania bolerka, a bolerko było takie sukienkowe, że część w ogóle nie zauważyła, że to bolerko ;)

No i tak jak radzą dziewczyny, lepiej się na nic nie nastawiaj ;)

aga.ant

#19
mignon mierzyłam model Florin, i bardzo mi się podobała, niestety cena była powalająca (jak dla mnie), mierzyłam ją w sierpniu ubiegłego roku i ten model dopiero wchodził, teraz ceny mogą być już niższe. Ale suknia piękna :)

gosiek24 nie wiem czy widziałaś, ale squeriaczka brała ślub w styczniu i miała całkiem fajną stylizację tutaj masz link do efektu końcowego jej przygotowań http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,3304.0.html :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login