Przygotowania Anusiaka :D

Zaczęty przez effik, 09 Maj 2009, 13:09:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Baby! Zadanie specjalne! Chcemy dobrać dodatki do kiecki mojej koleżance. Nie ma konta na strefie ani czasu na strefowanie, ale będę pośredniczyć :D :D
Macie tu fotki kiecki i zbliżenie na zdobienia (nie wiem, czy coś będzie widać, bo zmniejszam załączniki w nieskończoność). Zdobienie to takie hmm "pazury" z cekinów. Szukamy pomysłów na: welon, bukiet, styl biżuterii, butki etc.

Pomożecie? :D No myślę!!! ;)  :friends:

yoy

#1
Piękna suknia!
Ja bym tu widziała jąkąs delikatną biżu... Np tylko kolczyki. Co by nie przesadzić, bo suienka dosyć jest bogata... Jak znajdę jakies foto to wkleję... Welon wydaje mi się gładki, bez lamówek.
Co do kwiatów to sie nie znam, a moje pomysły są dosyć ograniczone...


Może napisz jeszcze co Koleżanka lubi.. Jakieś kolory, style... Bo zaraz może tu być 1000 pomysłow - każdy z innej beczki :D

Dodany tekst: 09 Maj 2009, 14:00:32


golinda


tachogti

#3
fajna ta kiecka, bardzo mi sie ten motyw z koralikow podoba  :thumbup:

Dodany tekst: 09 Maj 2009, 13:24:09

Mnie sie to zdobienie z piorem kojarzy, moze warto by pojsc w piora w ozdobie do wlosow i bukiecie?

Dodany tekst: 09 Maj 2009, 14:24:37

Bizu minimalne i po sprawie  ;) ihihih
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

Cytat: tachogti w 09 Maj 2009, 14:23:19

Mnie sie to zdobienie z piorem kojarzy, moze warto by pojsc w piora w ozdobie do wlosow i bukiecie?


stanowczo protestuję przeciwko piórom! ;)

sama suknia ma pewien styl i te wykończenia powinny jako ozdoba dominować
ten styl też do czegoś zobowiązuje, jest "ostry", więc kwiaty nie powinny mieć mdłego koloru, makijaż powinien być mocniejszy
gdybym to ja miała wystąpić w tej sukni, to wzięłabym czerwone kwiaty i pomalowała paznokcie na czerwono
buty - srebrne sandałki z widocznymi czerwonymi pazurami ;)
biżuteria - długie, smukłe kolczyki, nic na szyję
włosy upięte w kok, ale nie gładki, tylko bardziej fantazyjny
welon długa mgiełka

widzę to wszystko niestety w wykonaniu brunetki
dla blondynki pomysłu nie mam :)

tachogti

no i moja piekna koncepcja padla lol golinda :beer:  :friends:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sunflowerka

Ha! Widzialam te kieckę na targach ślubnych. Na żywo to dopiero robi wrażenie. Bardzo oryginalna!

effik

No fakt, kiecka jest oryginalna. I na tyle zdobna, że sama nie wiem, co jej radzić :) Oczywiście sugerowałam minimalną biżuterię, mam nadzieję, że ją przekonam, bo jest za bardzo uparta czasami :D
Powiem, że bukiety z fioletem wydają mi się ciekawe  :thumbup:
Golindowy pomysł na stylizację zapewne nie przejdzie, a szkoda :D

emcia

tachogti

a ja polewam za pióro, bo też mi się skojarzyło
:beer:

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

golinda

Cytat: effik w 10 Maj 2009, 17:38:28

Golindowy pomysł na stylizację zapewne nie przejdzie, a szkoda :D

no i potem wszystkie PM wyglądają tak samo - szkoda :(

effik

Cytat: golinda w 12 Maj 2009, 08:55:42
no i potem wszystkie PM wyglądają tak samo - szkoda :(

no właśnie o to chodzi, żeby nie wyglądały - po to ten wątek :D

magdarynka

Podoba mi sie to co wymyslila Golinda, z tym ze bardziej widzi mi sie wysoko upiety kok. Taki " dostojny". I dlaczego ta stylizacja mialaby nie przejsc ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

#13
Cytat: magdarynka w 12 Maj 2009, 12:04:23
Podoba mi sie to co wymyslila Golinda, z tym ze bardziej widzi mi sie wysoko upiety kok. Taki " dostojny". I dlaczego ta stylizacja mialaby nie przejsc ?

stylizacja z czerwonymi paznokciami nie przejdzie ;)
za upięciem jestem jak najbardziej - z koleżankami walczymy o koka, bo facet przyszłej PM chciałby rozpuszczone  :crazy:
sori, ale nie bałdzo :D

co z bukietem? widzicie bardziej podłużny, okrągły?

no i pytanie o welon - wiem, że jest tu wiele fanek bardzo długich, ale czy mogłaby być na przykład mgiełka o długości powiedzmy do pasa czy coś w tym guście? Odradzam jej wersję do ramion i kryształki ;)

Ogólnie powiedziałam jej, że wybór takiej kiecki zobowiązuje i nie ma zmiłuj, że jakieś tam mdłe kolory albo falujące romantycznie włoski ;)

tachogti

czemu nie czerwone? Ja mialam bordowe :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

effik

Cytat: tachogti w 12 Maj 2009, 21:38:32
czemu nie czerwone? Ja mialam bordowe :)

tacho, no ja to co innego - u niej nie przejdzie :D

golinda

Cytat: effik w 13 Maj 2009, 08:14:11
tacho, no ja to co innego - u niej nie przejdzie :D

no i właśnie dlatego będzie jak reszta PM z frenczem na paznokciach, różowym kulkowatym bukietem, welonem do pasa i białych szkaradnych butach z Ryłko lol

ok, tragiczna wizja, ale jakże popularna!

jeśli laska wybiera taką pazurowatą suknię, to powinna mieć świadomość, że ona wymaga zachowania stylu
dobranie do niej bladoróżowego/zielonego/białego bukietu sprawi, że efekt szlag trafi
jeśli ma piękne włosy, to szkoda je związywać, ale jeśli takie sobie, to zdecydowanie kok i nie ma co słuchać faceta

innych pomysłów nie mam, nie lubię kompromisów :)

mam nadzieję, że chociaż wizja biżuterii do niej trafia i nie założy na szyję np. perełek na żyłce lol

vobi

Cytat: golinda w 13 Maj 2009, 10:35:13
mam nadzieję, że chociaż wizja biżuterii do niej trafia i nie założy na szyję np. perełek na żyłce lol

ani bizu z Bialej Magii...

effik

#18
Prawdziwe wiedźmy, no...  :zly: :zly:
kurde, jak się komuś czerwony nie podoba, to są chyba inne zdecydowane kolory, nie? nie ma "jednej słusznej stylizacji", ja tu na propozycje czekam, a nie na dyktaturę  :P :D :D

Można jej zasugerować właściwy styl, ale nie narzucać czegoś, w czym się ktoś źle czuje. Ja oczywiście prowadzę kampanię "czerwone paznokcie", też mi się koncepcja podoba, ale bić nie będę.

golinda

inne zdecydowane kolory, czyli jakie? :) fiolet? na paznokcie średnio, choć zależy jaki, bordo? nieeeeee!!!
jak już wybrała kieckę, to niech będzie konsekwentna, a jak sama lepiej wie, to po co jej cudze rady? ;)
ja nie wiem, jak ta dziewczyna wygląda - napisałam, że to stylizacja dla brunetki i że dla blondynki nie mam pomysłu :)

effik

golinda no i tu pojawia się problem - naturalnie brunetka, ale ma rozjaśniane pasemkami włosy. Dawno z nimi nic nie robiła i ma zamiar przed ślubem, więc namawiam ją, żeby poszła raczej w ciemniejsze kolory.

Z ostatniej chwili: czerwone paznokcie przeforsowane ;) ;) szukamy biżu i bukietów - any ideas?

golinda

#21
Z ostatniej chwili: czerwone paznokcie przeforsowane ;) ;)
[/quote]

dobra jesteś! :beer:

jeśli chodzi o biżu, to się powtórzę: tylko długie, dobrze widoczne kolczyki, nic na szyję, nic na rękę
coś w tym stylu mniej więcej, ale fajnie, jakby były cięższe i z kamyczkami/kryształkami

włosy niech przyciemni (jak brunetka może się krzywdzić rozjaśnianymi pasemkami?!?) i upnie w kok, może takie coś?
bukiet długi (nie zwisający), smukły, super wyglądałoby kilka czerwonych amarylisów, ale nie wiem, czy wtedy są

effik

#22
golinda koków mam dużo na kompie i tu w wątkach, coś wybierzemy. Myślicie, że taki luźniejszy też by przeszedł (ma kręcone włosy) czy raczej gładki?

no są też bordowe kalie, ale za ciemne... myślę o tych czerwonych kwiatkach i nic mi do głowy nie przychodzi. tulipany też nie bardzo chyba, za delikatne.

te kolczyki mi się nie widzą jakoś  :hmm: ale jestem generalnie za opcją długie wiszące jak najbardziej  :thumbup:

golinda

Cytat: effik w 13 Maj 2009, 12:49:11


te kolczyki mi się nie widzą jakoś  :hmm: ale jestem generalnie za opcją długie wiszące jak najbardziej  :thumbup:

te kolczyki też mi się nie widzą, wkleiłam pierwsze lepsze długie po prostu
kok lepszy z przodu na gładko, ale z tyłu coś bardziej fantazyjnego

effik

Cytat: golinda w 13 Maj 2009, 12:52:37
te kolczyki też mi się nie widzą, wkleiłam pierwsze lepsze długie po prostu
kok lepszy z przodu na gładko, ale z tyłu coś bardziej fantazyjnego

kwiata we włosach przy welonie tyż? :) czy to już za wiele? chociaż gdyby miała przyciemnione włosy, to ten czerwony kwiatek w nich też by przy welonie ładnie zagrał mnie się zdaje :)