Prośba o pomoc w stylizacji ślubnej od stóp do głowy :)

Zaczęty przez hadam, 05 Maj 2009, 19:53:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hadam

Witam ! Przejrzałam przeczytałam wiele wątków, próbując znaleźć cos odpowiedniego dla siebie w kwestii bukietów, makijażu, bizuteri na mój ślub, który odbędzie się 20 czerwca....tak....już całkiem niedługo. Dorzucam zdjęcie sukni (ewentualny link do niej) oraz swoje zdjęcie...celowo wybrane, jedyne na którym nie widać jaki mam kolor włosów (włosy mam krótkie) i troszkę już jestem w tym roku opalona. Napewno chciałabym mieć żywe kwiaty we włosach i welon czy da się jedno z drugim połączyć? nie do końca jestem pewna :) Proszę zatem o wasze uwagi, o porady za które z góry dziękuję i pozdrawiam wszytskie chętne udzielenia mi pomocy dziewczyny. http://www.papilio.ru/en/collections/2009/# suknia nr 901 Romance

justynaaaa2

hadam witam na strefie  :welcome: i piwko na początek  :beer:
suknia mi się podoba  :thumbup:
pierwsze co mi się skojarzyło to krótkie włosy z welonem, czy chcesz go koniecznie ;) bo podobno welon niebardzo pasuje do krótkich włosów  :blush: ja bym chyba poszła w samego kwiata ewentualnie dała taką opaskę jak ma modelka na zdjęciu :) wiązankę z jakichś delikatnych kwiatów, bukiecik ale taki lekki optycznie nie z róż ;)
a bolerko będziesz miała czy nie ? bo jeśli tak to na szyję bym nic nie dawała, ew. małe kolczyki jeśli nosisz  :hmm:
poszłabym raczej w styl delikatny i romantyczny jak sama nazwa sukni wskazuje :)

hadam

dzięki za piwko własnie wypijam w realu i odstawiam się chojnie  :beer: :beer: ...ja wiem, że welon nie za zbytnio do krótkich włosów....ale ta magia welonu :) może poprostu wianuszek z drobnych kwiatów...i tu dylemat w jakim kolorze....chyba coś pomarańczowego ? Pozdrawiam

panikarola

zastanow sie czy musi byc welon. jak musi, że magia i dziewczęce marzenie, to musi i po sprawie, jedna rzecz zdecydowana. to wtedy nie wiem, czy krótkie włosy i kwiat? może lepiej opaska?

bolerka pewnie nie bedziesz brac, w sumie w czerwcu nie powinno byc zimno?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

effik

opaska/wstążka z kwiatem zamiast welonu - jest sporo inspiracji na strefie i w necie :)
piękna suknia  :bravo:

Dodany tekst: 05 Maj 2009, 21:06:25

doda którego miałaś? nie strasz mnie :)

szelma

hadam, witaj na strefie!  :welcome:
Piękna suknia  :thumbup:. Opcja z opaską bardzo mi się podoba - zwłaszcza że ze zdjęcia widać, że dobrze Ci w opaskach :). Wianuszek też byłby super - jakieś delikatne kwiatki. Mogłyby być w kolorze, w którym np. miałabyś też buty (masz już buty, tak w ogóle?) plus kolor pojawiający się u Pana Młodego :).


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl