foczkaka wyprodukowała dłuuugą relacje ;) no i są fotki!

Zaczęty przez foczkaka, 27 Kwi 2009, 12:16:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foczkaka

Cytat: panikarola w 27 Kwi 2009, 22:36:38
właśnie o to chodzi, że nic :D upewniają się wzajemnie, że się zamierzają rozmnażać dopiero jak będą naprawdę stare i gonią te co się rozmnożyły, jak się w nieodpowiedniej strefie nadmiernie rozwodzą na tematy dzieciowe, i są wtedy okropne (to na pewno trochę z zazdrości :))

a to moze i bym sie nadawała! :D
Towarzystwo starych matek na pewno dobrze by na mnie wpłynęło i zdroworozsądkowo przed macierzyństwem powstrzymało :P
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

errata

Gratuluej i życze wszystkiego dobrego Wam życze!!! :daisy:

panikarola

foczkaka, ale wiesz, to musi być przemyślana decyzja ;) jeśli dopuszczasz myśl o kontrolowanej wpadce, to nadajesz się bardziej na środek kolejki :D jakkolwiek zdecydujesz:  :welcome: możesz się ujawinić w opisie pod awatarem, ale nie ma musu :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

po prostu za to kocham strefe, nie ma jak to małe zboczenie z tematu. jak  zwykle coś o ciązach ;D

A tak na serio to moje wielkie gratuylacje. pieknie wygladaliscie i zytcze Wam wieluy wspólnych i cudownych lat.

ps. my tez po slubie od razu ucieklismy do zakopanego

foczkaka

Cytat: panikarola w 27 Kwi 2009, 22:44:56
foczkaka, ale wiesz, to musi być przemyślana decyzja ;) jeśli dopuszczasz myśl o kontrolowanej wpadce, to nadajesz się bardziej na środek kolejki :D jakkolwiek zdecydujesz:  :welcome: możesz się ujawinić w opisie pod awatarem, ale nie ma musu :D

Nie nie dopuszczam takiej mysli i tej wersji musze sie trzymac :) Wybijajcie mi z głowy wszelkie myśli macierzyńskie ;)
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

mati

Cytat: panikarola w 27 Kwi 2009, 22:36:38
upewniają się wzajemnie, że się zamierzają rozmnażać dopiero jak będą naprawdę stare i gonią te co się rozmnożyły, jak się w nieodpowiedniej strefie nadmiernie rozwodzą na tematy dzieciowe

to coś w sam raz dla mnie!  :point_lol:

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

syrenka

Ja na moment muszę wrócić do tematu ;)
Bukiet miałaś prześliczny - bardzo podoba mi się pomysł wplecienia organzy między kwiaty :)
Wszystko pięknie ze sobą współgrało. Gratuluję i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

tachogti

ale dupa ze mnie, dopiero teraz tu zajrzalam  :zly:

foczkaka mnoooostwa MILOSCI na cale zycie dla Was :)

Wygladaliscie super! I te kolorowe dodatki bomba  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Anupka

foczkaka - wiele szczęścia razem! Super, że wszystko tak fajnie się udało! Czytając opis zastanawiałam się: hmm.. bez fryzjera było? A tu taki efekt!  :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

foczkaka i ode mnie spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i dużo miłości  :daisy:  :daisy:  :daisy:

p.s. my też mieliśmy 34 osoby na weselu - najbliższa rodzina - i było bardzo fajnie ;)

ulala28

foczkaka serdeczne gratulacje! Duuuzo miłości i szczęścia.  :daisy: Ps. piękny bukiet
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.


sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


foczkaka

sierpniowajulka cos pokombinowałam z nazwami albumów i sie link bezposredni zmienił. Juz wrzuciłam nowy :)

http://picasaweb.google.com/bigas.anna/SlubnieZdjeciaWybrane#
Nie możesz mieć wszystkiego, bo gdzie byś to położył...

magoo

foczkaka dopiero teraz trafiłam na te zdjęcia i muszę powiedzieć, że świetnie wyglądaliście i miałaś super dekold od sukienki :)