stylizacja noelki:)

Zaczęty przez noelka84, 25 Kwi 2009, 12:55:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

noelka84 tysiąc wątpliwości to norma ;) moja kiecka czekała w salonie kilka miesięcy po wyborze i mnie się już przestawała podobać :D dopóki nie pojechałam na drugą przymiarkę i nie zobaczyłam jej znów :D

nie martw się! ja też planuję szal i kwiat, bez welonu :) a zmiany w stylizacji to mają miejsce czasem do ostatniego dnia niemal :D :D
ale to oznacza, że szukasz czegoś swojego i to jest jak najbardziej ok :)
my możemy tylko doradzać albo odradzać, ale ten dzień będzie tylko Twój :)
masz tu  :beer:

syrenka

Cytat: noelka84 w 03 Maj 2009, 08:20:15
z tymi wlosami to musze sie zastanowic do slubu jeszcze ponad 3 miesiace wiec moze mi urosna,
chociaz watpie,:)

Ja zapuszczam już pół roku i szczerze mówiąc coraz częściej mam ochotę po prostu iść do fryzjera i olać sprawę z długością włosów na ślubie. Wszystko bym jeszcze zniosła, ale grzywka do połowy twarzy może mocno zdenerwować :P
Także jeśli się zdecydujesz zapuszczać, to trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

effik

Cytat: syrenka w 03 Maj 2009, 17:12:03
Ja zapuszczam już pół roku i szczerze mówiąc coraz częściej mam ochotę po prostu iść do fryzjera i olać sprawę z długością włosów na ślubie.

Ja zapuszczam jeszcze dłużej i marzę o tym, co z nimi zrobię po ślubie ;)

sunflowerka

Kurde wszytskie grzywki zapuszczaja. Ja też :P

effik

Cytat: sunflowerka w 04 Maj 2009, 08:16:46
Kurde wszytskie grzywki zapuszczaja. Ja też :P

ja nie mam grzywki :D ale se zrobię w połowie czerwca, hehe :D

noelka84

dziewczyny musze podjac decyzje, mam trzy opcje opcje i nie moge sie zdecydowac:

opcja nr1: wlosy rozpuszczone, ladnie upiete, moze jakies loki, fale, kwiatek we wlosach, bez welonu , na ramionach chusta,

opcja nr2: wlosy upiete w jakis kok, krotki welon, kwiatek we wlosach i juz wtedy bez szala bo za duzo by tego bylo.

opcja nr3: wlosy rozpuszczone, loki, fale, i welon, bez szala.

modelka na zdjeciu mojej sukni ma welon i spiete wlosy, moze tez tak powinnam miec?
juz sama nie wiem.....:(
nie chce przesadzic, nie chce wygladac komicznie, nie umiem sie zdecydowac:(

magoo

Wg mnie opcja 3, ale raczej fale niż loki . Generalnie jestem zwolenniczką welonów, ale tych długich :)

effik

Chyba bym była za rozpuszczonymi albo półupiętymi z kwiatkiem :) co do welonu to nie doradzam, bo nie jestem ich fanką :) jeśli chcesz, czemu nie - ale rzeczywiście nie przeładuj ilością elementów :)

zuzia

jestem za opcja nr 3. dlugi welon :)

niewiemjaka

opcja 3 dla mnie:)

ale czy wszystkie te opcja sprawdzalas na sobie w salonie?
najlepiej przymierzajac suknie, poprzymierzac welony, szale kwiatki i jak ktos zaufany z boku doradzi :D

noelka84

jestem po probnej fryzurze slubnej,
zdecydowalam sie na loczki, rozpuszczone, lekko upiete z kazdej strony i kwiatek we wlosach,
zaluje ze nie zrobilam zdjecia, wtedy bylby zywy przyklad:)
no i wnioski sa takie, ze dziwnie wygladalam, przez cale zycie nosze proste wlosy, te loki byly jakies nienaturalne,
moze jakbym do nich zalozyla suknie to efekt bylby inny....
ale szczerze to zawalila mi sie koncepcja,
musze wymyslic inna stylizacje,
moze rozpuszczone proste, z jakims lekkim upieciem? czy jak nie zaloze welonu to glowa bedzie wygladalo golo?
nie wiem.....
szukam jakis inspiracji w necie, ale ciezko mi to idzie:(

zuzia

noelka84
a czemu bez welonu golo?
moze kwatek we wlosach zmniejszy ci golizne ;)

effik

Noelka, też nie mam welonu - tylko kok i kwiat. Liczę na to, że nie będzie goło, tylko ładnie :D  :beer:

noelka84

Po tym jak przekonalam sie, ze "biala magia" jest nie osiagalna, znalazlam inna stronke, ktora wyglada na mniej oblegana,
podobaja mi sie 2 komplety i nie wiem na ktory sie zdecydowac, ktory bedzie lepiej pasowal do mojej sukni:(
oto one:
http://www.bizuteria.intelishop.pl/KOMPLETY-SLUBNE-k21/Komplet-slubny-Biala-mgielka-Bizuteria-p352.html

http://www.bizuteria.intelishop.pl/SREBRO-k67/Komplet-Octagon-crystal-Srebro-p607.html

czas mnie goni, wiec musze sie szybciutko zdecydowac:(

zmienila mi sie tez wizja fryzury, chce zrobic jeszcze jedna probna, otoz widzi mi sie teraz kok, taki klasyczny, podobny do rilli, (jesli by sie zgodzila moge wkleic zdjecie na przypomnienie),
no i chyba przekonlam sie do welonu, dlugi, poniewaz suknia jest bez trenu i stwierdzilam, ze w kosciele bedzie to ladnie wygladalo, a juz w drodze do restauracji z kosciola zdejme go, zeby nie przeszkadzal mi w tancach:)

I teraz wlasnie co do fryzury to nie jestem pewna na 100%, co mi bedzie bardziej pasowalo. Jedna probna mam juz za soba, rozpuszczone loki, ktore okazaly sie klapa, moze jakos blondynkom, one nie pasuja, bo wygladalam jak taka laleczka- owieczka z laki:)
W polsce bede tylko na tydzien przed slubem i juz panikuje, ze z niczym nie zdaze, wiec ciezko mi bedzie isc na kolejna fryzure probna, ale jak myslicie lepiej wyprobowac tego koka? czy isc w ciemno i byc przekonanym, ze bedize pasowal?

mati

hmmm... mi osobiście drugi zestaw się bardziej podoba i to z dwóch powodów:
1) wygląda mniej 'codziennie'
2) wykonany jest z 'prawdziwych' materiałów (srebro, perły)

syrenka

Poprę zdanie mati - zdecydowanie nr 2. Ma ładną smukłą linię, sprawia wrażenie lekkiego i delikatnego :)

zwierzatko_mojej_mamy

noelka84 ja tez bylam na probnej z pomyslem "rozpuszczone loki"  :mocking: :mocking: moja mama padla jak wrocilam do domu :D

a co do zestawow  -  mi bardziej sie podobaja troszke bardziej wyraziste niz perly luzem - jesli Tobie nie, to olej wypowiedz :)



oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

noelka84

kurcze, wlasnie dostalam wiadomosc, ze perly z pierwszego zestawu skonczyly im sie i dlugo potrwa ich sprowadzenie.
wiec mam dwie opcje, albo zastapic wzor z zestawu 1 szklanymi perlami, albo wziasc zestaw 2:((
zawsze jest cos nie tak z ta moja bizuteria:(

zwierzatko_mojej_mamy

szklane perly chyba nie maja sensu - bo wtedy to ich raczej widac nie bedzie na Tobie - moze na pakamerze cos znajdziesz ciekawego  ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

noelka84

Zamowilam zestaw 1, niestety czas mnie goni, a przygod z bizuteria juz mialam za duzo. Nie lubie kupowac czegos, bez ogledzin dotykowych, ale trudno ryzyk fizyk. Jak mi sie nie spodoba ( a dopiero zobacze na tydzien przed slubem) to na szybkiego bede szukac czegos innego.

noelka84

moj wielki dzien juz za tydzien:)
boje sie tzn, dziwnie sie czuje , to jeszcze chyba do mnie nie dociera, wiem, ze bede bardzo zestresowana,
dopiero jutro jade do pl, jeszcze tyle spraw mamy do zalatwienia,
nie mam welonu, nie wiem czy chce go miec, bede przymierzac do sukni w pon, sukni nie widzialam od kwietnia nie wiem czy dobrze zamowili,
nie wiem jaka fryzura, ...bede miec jeszcze probna
i mnostwo mam takich nie wiem....
tak najbardziej to chcialabym zeby ten dzien byl udany, zebym cieszyla sie z tego wszystkiego, a nie zamartwiala, ze cos jest nie tak
trzymajcie za mnie kciuki prosze,
a zdjecia postaram sie wkleic za 3-4 tyg ...

zwierzatko_mojej_mamy

noelka84 ja przyjdzie ten "zatydzien" to jak wstaniesz rano to juz bedzie tylko lepiej ;) ja przejechalam caly dzien na glupawce ;) chyba maz nadrobil nerwami, bo poprosil moja bacie o popielniczke  :rotfl: a nigdy nie palil u nas w domu i walnal sobie banie przed ;D a mi wszystko pasowalo - i fryzura u fryzjerki, ktora skopala probna, i bukiet - zupelnie inny niz chcialam ;D i ksiadz, inny niz prosilismy ;) okazal sie najlepszy, walnal fajne kazanie ;) bedzie dobrze!!!  ;) masz  :beer: :beer: relaksujace :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

noelka84 wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!!!  :beer: na rozluznienie

aniak1211

noelka84
dasz rade,tydzien to duzo czasu na zalatwinie pozostalych spraw :)
Ja podobnie jak ty przyjechalam tydzien przed do PL i mialam mnustwo wolnego czasu ;)

A w tym dniu wyluzuj i pomysl ze zrobilas wszystko zeby bylo dobrze a i tak znajdzie sie ktos komu cos nie bedzie pasowalo-albo z zazdrosci :mocking:
Dasz rade  :champaign:

effik

noelka, jeszcze tydzień :jupi:
dasz radę, czekamy na twój powrót :) POWODZENIA!!!