krzesełko do karmienia?

Zaczęty przez twinnie77, 03 Kwi 2009, 00:42:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

No cienka raczej... ale chyba wygodna, Pyza lubi tam siedziec :)

Mysle ze gdyby byla gruba (poduszka), to dziecko nie siedzialoby zbyt stabilnie. Ogolnie wydaje mi sie, ze te krzesleka sa dosc optymalnie zaprojektowane - zeby bylo bezpiecznie i wygodnie.

nionczka

Poduszka jest cienka, ale ja nie widze problemu. Dziecko siedzi stabilnie, jak na prawdziwym krzesle. Ma oparcie plastikowe nalozone na drewniane krzeselko i poduche. Godzinami w koncu w nim nie przesiaduje bo to jest krzeselko do jedzenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

kupilismy w koncu taki fotelik, jestem bardzo zadowolona, chociaz przy składaniu zwątpiłam dwukrotnie czy rozumiem czytać instrukcje, mamy za sobą już dwa posiłki, poszło super gładko, a jaka radocha jak może siedzieć młody z nami przy stole ;)
kupiliśmy kolor khaki...
http://www.allegro.pl/item682669337_krzeselko_do_karmienia_super_cena_ostatnie_50szt.html

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

a ja kupiłam to drewniane i jest ok :) wkońcu mały może siedziec przy stole bo w poprzednim to obok! nie wiem tylko czy dobrze ustawiłam wysokośc na nogi ale najgorzej nie jest


aja

lenka jeśłi tylko lubia takie bardziej nowoczesne i nowe wzory to czemu nie! ile ono kosztuję?

nionczka

Lenka, krzeselko mi sie podoba, ale podstawa nie bardzo. Nie wiem czy to jest stabilne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lenka

Posiada ono ponoć  rozwiązania :
5 -scio stopniowa powietrzna regulacja wysokości, obrotowe siedzenie, regulowane oparcie w trzech pozycjach, Podwójny zdejmowany jak i regulowany blad, na jedzenia oraz  na  zabawki, pięciopunktowe pasy, bezpieczeństwa, Krzesełko wypodażone jest w kółeczka aby łatwiej było go przesuwać po pomieszczeniach

koszt ok. 200 zł

właśnie ciekawe tylko jak z tą stabilnością , muszę chyba poszukać takiego gdzieś w sklepie a nie na aukcji żeby zobaczyć co i jak  :hmm: dzięki za wskazówki  :thankyou:

vobi

lenka krzeselko IMHO fajne, tylko - podobnie jak nionczka - zwrocilam uwage ze niestabilnie wyglada. Po drugie - 200 zl wydaje mi sie podejrzanie niska cena, nawet te najprostsze plastikowe BabyOno czy cos w tym stylu kosztuja wiecej :hmm:

Kasia

no cena niska :)

a krzesełko fajne, ja bym sprawdziła czy aby stabilne, chopciaz pewnie tak
i brała :)


nionczka

#85
O cenie nic nie powiedzialam jeszcze, ale tez nie chce mi sie jakos w nia wierzyc. Szczerze mowiac za takie pieniadze ja widzialam tylko nakladki na prawdziwe krzesla podnoszace/przywiazujace dzieci, o nie cale duze krzeselka. Co to za firma?

Dodany tekst: 27 Lip 2009, 22:32:12

Moze to 200 euro jest?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

nionczka odnosilam sie do Twojej wypowiedzi tylko a propos niestabilnosci, przepraszam jesli niejasno sie wyrazilam :)

nionczka

Cytat: vobi w 28 Lip 2009, 08:07:23
nionczka odnosilam sie do Twojej wypowiedzi tylko a propos niestabilnosci, przepraszam jesli niejasno sie wyrazilam :)

Nie zrozumialysmy sie Vobi. Ja wiem, ze odnosilas sie do niestabilnosci wylacznie a potem ja odnioslam sie do ceny bo mi o tym przypomnialas.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi


angrymob

Podzielam zachwyt Trip Trapem. To krzesełko na pewno kupimy!

nionczka

Cytat: angrymob w 29 Lip 2009, 14:00:10
Podzielam zachwyt Trip Trapem. To krzesełko na pewno kupimy!

I to jest swietna decyzja! Sama sobie na nim czasem przysiadam... Piwko!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


marax

#92
strasznie drogie te krzesla na ile czasu sa one potrzebne? tez sie zastanawiam ale powalaja mnie ceny

Dodany tekst: śro 12 sie 2009 22:17:25 GMT-1

tak wazny jest dla was wyglad tych krzesel ? wlasnie widze na allegro takie za 230 zl i czym one poza wygladem sie roznia od tych za 1200 ? przeciez to chyba na kilka miesiecy pozniej pewnie sie podrze ta ceratka i do wyrzucenia.Moja tesciowa mi dala krzeselko do karmiania sprzed 14 lat musze wam zdjecie zrobic padniecie trupem.Mąz laure  w nim posadzil i po 5 minutach wypadla pod tacka-nie ma zadnej blokady miedzy nogami,nie ma szelek no nic.Na szczescie jest niziutkie i nic sie jej nie stalo................................ Zdjecie musicie zobaczyc to dopiero jest antyk :)

aniak1211

maraxela
Pokazalam to krzeslo bo jest inne niz wszystkie a cena powalajaca.
Na allegro mozna znalesc krzesla pewnie za 200zl
a uzywac mozesz nawet do 3 lat-tak bynajmniej moj brat uzywal ;)
A ta ceratka wcale taka cienka nie jest.
Dominika miala jakies 6 miesiecy to zaczelam ja w krzesle karmic :)


marax

#94
juz od paru osob slyszalam ze im sie to podarlo.Ja nie potrzebuje krzesla ktore mi zostanie na potem, ma byc do uzytku do czasu az mala zacznie jadac na normalnym krzesle (nie wiem kiedy to bedzie  :crazy:).Mam gdzie je trzymac wiec chaialabym wysokie z tą tacka.Jakie polecacie ?

Dodany tekst: 12 Sie 2009, 23:38:37

na co zwracac uwage w ogole ??

nionczka

#95
Ja wybralam krzeselko, ktore rosnie z dzieckiem. Nie jest tylko dla niemowlaka. Wolalam wydac wiecej na cos co mi sie podoba i co bedzie nam sluzyc dluzej niz tansze krzeselko na pare miesiecy. A zreszta i tak ej dostalismy w prezencie :-)

Maraxela, krzeselko ma byc stabilne i bezpieczne przede wszystkim.

Dodany tekst: 13 Sie 2009, 09:26:21

Irene w krzeselku je od kiedy skonczyla 5 miesiecy i zaczelismy rozszerzac jej diete.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

#96
maraxela, najtansze sa chyba te krzeselka drewniane
http://www.sezam-dla-dzieci.istore.pl/cgi-bin/shop.pl?id=3196&sid=&pin=&mod=03&towar=484937&pt=&lang=pl-pln&pdo=01&psz=22045&pcz=
szelki mozna dokupic, sa takie uniwersalne np canpol
sama mam tego typu krzeselko ale nie wiem jaki jest producent; jestesmy z niego zadowoleni bo jest bardzo stabilne - jedyny minus to jest to dodatkowy mebel; choc na zdjeciach wyglada na wieksze a ja wolalabym skladane na plasko
uwazam, ze nie ma sensu wydawac duzo kasy na takie rzeczy bo dziecko itak bedzie chcialo jesc z nami na doroslym krzesle. juz chce. dosuwam to maksymalnie do stolu i jest OK.
mi sie bardzpo podobalo czarne krzeselko inglesina bo pasowaloby do kuchni ;) ale oparcie ma niskie i wysoka cena (360)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


gdyby nie to ze dostalismy krzeselko w prezencie pewnie kupilibysmy takie z ikei Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
z tym ze trzebaby sprawdzic czy jest stabilne. podoba mi sie bo jest skladane i nie musi ciagle lezec rozlozone.
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

jusia

jak bylismy na wyjezdzie to uzywalismy krzesełka do karmienia IKEA (było tam w wyposazeniu) rewelacja, małe, lekkie, do wysokości stołu,łatwe do utrzymnania w czystosci, odpowiednio wyprofilowane, dziecko bardzo je lubilo, no bajka normalnie, az bylam zla, ze my kupilismy inne, wieksze i drozsze
http://www.allegro.pl/item711653651_krzeselko_do_karmienia_z_zabezpieczeniem_ikea.html
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gioseppe

fakt, tez mielismy okazje z niego korzystac.
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

konwalia

moja kolezanka je bardzo chwali mimo, że wygląda średnio