sala na wesele we Wrocławiu

Zaczęty przez betti, 29 Mar 2009, 21:08:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

betti

Hej Dziewczyny!  Właśnie poszukuje jakiejś fajnej sali na wesele we Wrocławiu albo okolicach na jakieś 90 osób. Mogą być też okolice Kłodzka w jakimś schronisku lub pensjonacie.Problem polega na tym że teraz jestem za granicą i nie mam możliwości sama ich zobaczyć ''na żywo'' a jak przyjadę na krótki urlopik to bedzie za mało czasu :hmm:Więc jeśli macie jakieś adresy albo zdjęcia sal to będę wdzięczna. Aha no i żeby ceny były w miare ''normalne  bo niektóre we Wrocławiu to jakaś masakra...

rubin04

hej, a na kiedy ta sala? Bo zazwyczaj trzeba tak z rok wczesniej rezerwować..

Sal jest dośc sporo, bardzo chwalony za obsługę i całokształt jest Atr Hotel, chyba nigdy nie słyszałam o nich negatywnych opinii.
Ładnie podobno jest w dworeku w Żórawinie.

Na pewno nei polecam - Dworu Polskiego i Casablanki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

betti

Myślałam tak o sierpniu lub wrześniu przyszłego roku ale ostatnio gdzieś na forum przeczytałam że teraz to już trzeba 2 latka wcześniej coś rezerwowac. SZOK. 

rubin04

e, bez przesady, na sierpień przyszłego roku coś znajdziesz, tylko trzeba podzwonic już teraz a jak przyjedziesz do PL to odwiedzić.

a.. jeszcze Maria Magdalena w hotelu Qubus we Wrocławiu ma dobre opinie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

betti

Dzięki za informacje:) Właśnie zobaczyłam sobie ten dworek w Żórawinie. Sala bardzo mi się podoba. Jutro zadzwonie i sie popytam

rubin04

Bądz w kontakcie, ja jestem z Wro wiec jak coś to moze pomigę jakos,
poza tym jest tu jeszcze kilka dziewczyn z Wro i okolic, a wszystkie miłę i życzliwe jak i całe to forum :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noki

ja polecam sale bankietowa Dobre Czasy na Szajnochy - kolo placu Solnego, przyzwoite ceny, pyszne jedzenie i piekny wystroj. Mieszkamy zagranica i tez mielismy ograniczone mozliwosci ogladania sal - wlasciciel DC bardzo nam to ulatwil - 071343 68 56
Jak znajde zdjecia, to wkleje.

rubin04

e..podobno Dobrych Czasów już nie ma, poza tym tam chyba nie było zbyt wiele miejsca? Znam Dobre Czasy jako knajpę, na piwo raczej niż na bankiety, chyba ze jest tam jeszcze jakaś sala oprócz tchy co sa przejściowe i łaczą sie ze sobą... Bo w tej ostatniej to takie loże były, zupełnie nie praktyczne na wesele.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

ja byłam na weselu w Dobrych czasach, miejsca do tańczenia dużo i piękna sala dla gości, stoliki okrągłe, bardzo pięknie to wygląda! ale jeśli chodzi o jedzenie to nie byłam zachwycona, tzn. nie zepsuli niczego, było tego jedzenia sporo i różnorodne, ale w smaku bardzo zwykłe.

a w jakim stylu szukasz tego miejsca na wesele? bardziej w kierunku Dobre Czasy? czy nowocześniej? może peerelowo? zależy Ci na menu bardziej tradycyjnym a obfitym czy nowocześniejszym?

Art Hotel ma super managerkę, na 90 osób to byłaby ta sala nie w części zabytkowej, więc w stylu raczej nowoczesnym, nie takim trochę pałacowym jak np. przy weselu na 40 osób, wtedy tam mają taką salę z dębową piękną posadzką i belkami na suficie, piękna jest ta sala.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magoo

Knajpa Dobre Czasy jest na dole, a sala bankietowa na wesela jest na górze. Sala jest faktycznie bardzo ładna. panikarola a gdzie tam się tańczy? Bo z tego co pamiętam to na korytarzu koło schodów i właśnie to mi się trochę nie podobało

panikarola

magoo, nie pamiętam, czy tam były schody... zapamiętałam ładny parkiet i wyjście bezpośrednio na patio.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

betti

Jeśli chodzi o menu to wolałabym coś tradycyjnego. A może któraś z Was słyszała coś o Domu Weselnym Finezja, Złotej Sali lub o Simplexie? Jakie jedzonko, obsługa i ceny?

panikarola

Finezja jakoś mi świta... gdzie to jest?

a Jesek, Jaster, taki hotel na Wejherowskiej sprawdzałaś? tradycyjne jedzenie jest też w Pawłowicach, choć menu można "podrasować" jakimś łososiem tudzież innym musem. ale oprawa bardziej taka zabytkowa. a ma być wytwornie, zwyczajnie elegancko, bardziej swojsko?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

noki

Cytat: magoo w 30 Mar 2009, 12:53:10
Knajpa Dobre Czasy jest na dole, a sala bankietowa na wesela jest na górze. Sala jest faktycznie bardzo ładna. panikarola a gdzie tam się tańczy? Bo z tego co pamiętam to na korytarzu koło schodów i właśnie to mi się trochę nie podobało

teraz wejscie do sali bankietowej jest od razu "z ulicy" - wybili okno, wstawili drzwi.

Co do jedzenia, to wszystko bylo wg naszego menu - lacznie z koreczkami, ktore byly naszym najbardziej czasochlonnym wymyslem - wszystko bylo robione na swiezo, wiec obsluga troche sie napracowala.