wrześniowa stylizacja mati

Zaczęty przez mati, 25 Mar 2009, 17:46:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati

powróciłam na łono strefy i chwalę się suknią.
wymaga ona jeszcze drobnej poprawki, bo trochę mi ciasno w biodrze, ale ogólny pogląd będziecie miały.
włosy chcę upiąć w prostego koka, coś a'la tancerka flamenco
ciągle nie mam biżu  :zly:

netkach


effik

mati, fryzurowa "tancerka flamenco" by pasowała do tej sukni myślę :)
ja miałam prostego koka, trochę asymetrycznie, po jednej stronie :)
fryzura musi być prosta i gładka, to pewne.
ładną masz figurę :jejeje:

mati

dzięki effik za utwierdzenie w decyzji odnośnie koka!
ostatnio mnie jedna laska uświadamiała, że koki są już passe i że powinnam sobie kilka goferków zrobić,
tam podpiąć tu rozpuścić i w ogóle  :point_lol:

wrzucę jeszcze foty zaproszeń, z którymi Zwierzątko mi pomogła bardzo  :daisy:
a także niedawno odebrane obrączki z białego złota, ale nierodowane i dlatego mają taki fajny kolor  :dreaming:

effik

a mnie się podobają i zaproszenia, i obrączki :)

zwierzatko_mojej_mamy

mati ale fajnie zobaczyc zaproszenia na zywo ;) fajnie nie ?  :rotfl: :rotfl: fajnie sie komponuja z rafia i koperta ;) super ;D

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mati

zwierzątko, zaproszenia już poszły w świat, ale zdążyłam cyknąć im fotę właśnie z myślą o strefie :D
zawijaski mam zamiar wykorzystać jeszcze przy winietkach i zawieszkach na butelki z alko :D
jeszcze raz  :thankyou:

sunflowerka

mati bardzo fajna kiecka, nawet w moim stylu. Ten kwiat na ramieniu mi sie podoba. Ostatnio widzialam suknię z takim kwiatem na wystawie i żałowalam ze już nie mogę jej kupić.
Co do ślubnego looku to kojarzysz mi sie z pewną strefową wiedzmą. Hmmmm

mati

z sukni też jestem zadowolona, zapomniałam tylko do zdjęcia trenu rozwiązać, ale on taki nie za duży jest, więc mała strata ;)
kfffiacior sprawia, że coś się na tej kiecy dzieje i mimo iż generalnie nie przepadam za takimi ozdobami, to w ślubnej mi pasuje :)
taki 'pierzasty' jest  :dance:
a którą wiedźmę Ci przypominam???

sunflowerka

agę.ant tak trochę, nie wiem czemu

rilla

ale Ty dziewczyno masz dekolt:D suknia fajnie leży... a zaproszenia bardzo ładne, obrączki też

kwiaty beda w pomarańczu?

sunflowerka

ja bym była za wrzosem, w końcu to wrzesień

aniak1211

Suknia super wyglada na Tobie,
i ten dekold... :thumbup:

Zaproszenia bardzo mi sie podobaja,obraczki tez :)

mati

#88
sunflowerka, z agą mogę Ci się kojarzyć przez to, że podobnie sobie fryzury wymyśliłyśmy,
albo wiedźmo jedna już wyczułaś, że chcę od agi welon pożyczyć  :point_lol:

kwiaty w pomarańczu oczywiście, ja się z fioletami w ogóle nie utożsamiam, choć to bardzo ładne kolorki  ;)
wrześniowi cześć oddam przez wrzucenie do bukietu jarzębiny,
najlepiej takiej nie do końca dojrzałej, w cudnie pomarańczowym kolorze  :dance:

macie dziewczyny po  :beer: za reaktywację wątku

sunflowerka

ok może być pomaranczowy, ja tez w pierwszej wersji mialam mieć pomarańcz. Justyna mi wymyślila piękną sterlicję, ale wtedy mielismy jechac pomaranczowym garbusem. Ech czas wnisol drobne poprawki i w koncu poszlam z rozowymi rozami, o ktorych kiedyś pisalam ze ich nieznoszę :mocking:

effik

nie, nie, błagam, tancerka flamenco nie może mieć welonu ;) może mieć za to pierzasty kwiat we włosach jak ten na ramieniu ;)

sunflowerka

effik ma rację z tym welonem

mati

laski, to czym mam się okryć w kościele? nie chcę bolerka  :zly:
a tak bez niczego, to łyso mi będzie na mszy...

effik

Cytat: mati w 17 Sie 2009, 11:37:05
laski, to czym mam się okryć w kościele? nie chcę bolerka  :zly:
a tak bez niczego, to łyso mi będzie na mszy...

szalem? ;)

sunflowerka

a naprawdę musisz cos miec? Siostra sierpniowej julki miala chyba chustę. Podpatrz w relacjach.
A ktorego wrzesnia slub? We wrzensiu to moze byc kazda pogoda, ale spodziewam sie ze bedzie cieplo i nic ci sie nie przyda. Ja mialam sweterk w pogotowiu, przydal sie dopiero na poprawinach w celu ochrony przed komarami:)

Dodany tekst: 17 Sie 2009, 15:26:44

a naprawdę musisz cos miec? Siostra sierpniowej julki miala chyba chustę. Podpatrz w relacjach.
A ktorego wrzesnia slub? We wrzensiu to moze byc kazda pogoda, ale spodziewam sie ze bedzie cieplo i nic ci sie nie przyda. Ja mialam sweterk w pogotowiu, przydal sie dopiero na poprawinach w celu ochrony przed komarami:)

aga.ant

Mati okryjesz się welonem, który Ci pożyczę :)
Poza tym bardzo ładne obrączki no i Ty w sukni też pięknie wyglądasz :) Aha i pamiętaj, że jak by co to ciocia Aga chętnie pomoże w ślubnych zmaganiach :)
Już nie mogę doczekać się Twojego weselicha  :jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

ciocia Aga, nie namawiaj mati na welon :mocking:
mati, suknia jest biała czy ecru? bo nie pamiętam, sori :)

mati

#97
a więc ślub 12 września i nie obawiam się pogody, tylko jakoś źle bym się czuła tak goło w kościele występując
no i miałam pomysł osłonięcia się tym welonem, co mi go tak usilnie próbujecie wybić z głowy  :point_lol:

no i teraz muszę przemyśleć chustę, choć wydaje mi się to strasznie umęczne takie trzymanie tej zasłony...

suknia biała, tylko zdobienia z koronki są lekko ecru, ale to szczegół

Dodany tekst: 17 Sie 2009, 22:25:04

no i zapomniałam się Was spytać co w najnowszych trendach florystycznych słychać?
coś mi ostatnio wiązanki-wachlarze w oko wpadły, ale szczerze mówiąc nie orientuję się, czy to jeszcze uchodzi...

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

jako właścicielka szala informuję, że problemów żadnych nie było :D

wrobelek ole! :D