wrześniowa stylizacja mati

Zaczęty przez mati, 25 Mar 2009, 17:46:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mati

czasu coraz mniej, więc zakładam swój wątek z nadzieją, że mi coś podpowiecie mądrego :)
ślub we wrześniu, więc chciałabym, żeby był on utrzymany w jesiennym klimacie.
za kolor przewodni chętnie widziałabym pomarańczowy.
suknia wybrana, niestety mam tylko fotę katalogową, ale na początek powinna wystarczyć. z tym, że ja chcę białą!
biżu chciałabym w srebrze, nie mam jeszcze konkretnych typów, czekam na inspiracje ;)
buty marzą mi się leciutko srebrzyste, fason jak te menbura,
ale niestety mój rozsądek nie pozwala mi wydać blisko 300 zl za jednorazowe buty...
może znacie coś z podobnym stylu, ale w niższej cenie?

inkageo

Mierzyłaś już suknie? Czy na razie tylko przeglądasz zdjęcia?
Imagine there is no hate

mati

inkageo, jakby Ci to powiedzieć...
mierzyłam ten fason, ale tego konkretnego modelu nie miałam na sobie.
no i wybrałam dość ryzykowne wyjście - szycie na wzór. mam nadzieję, że będzie ok :D

inkageo

#3
W swoich przykurzonych zbiorach znalazłam taki bukiet z jasnym pomarańczem

Dodany tekst: 25 Mar 2009, 18:02:50

A suknia mi się podoba! Kiedyś moją faworytką była ta, bardzo lekka i wygodna :)
Imagine there is no hate

mati

#4
hm... kształt ok, ale mi się chyba coś bardziej wyrazistego widzi...
myślę, że to będzie jakaś jarzębinowa wariacja tego bukietu.

a Twoja faworytka też pikna, ale ja się uparłam na V dekolt :D

inkageo

Imagine there is no hate

aga.ant

Cześć Mati!  :highfive:

Suknia bardzo ładna. Buciki też ładne znalazłaś.
Mati muszę Cię lekko zmartwić co do jesiennych klimatów we wrześniu. Otóż jeśli chcesz mieć prawdziwą, polską złotą jesień to musiałabyś na nią poczekać do października. Na początku września jest nadal zielono, co jednak nie stoi na przeszkodzie żeby stylizacja była w pomarańczowych odcieniach.
Łady bukiecik masz :) Ciekawe kto ci go znalazł :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

mati,podoba mi się ten Twój bukiet  :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

Sukienka bardzo ładna!  :thumbup:
Taki oto bukiet mam w swoich zbiorach... Może się przyda :)

karamela

Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


mati

Cześć Aga.ant  :highfive:
Cytat: aga.ant w 25 Mar 2009, 18:38:48
Mati muszę Cię lekko zmartwić co do jesiennych klimatów we wrześniu. Otóż jeśli chcesz mieć prawdziwą, polską złotą jesień to musiałabyś na nią poczekać do października. Na początku września jest nadal zielono, co jednak nie stoi na przeszkodzie żeby stylizacja była w pomarańczowych odcieniach.
nie będę czekać na prawdziwą jesień do października, jeśli już mam się dać zaobrączkować, to tylko i wyłącznie we wrześniu :D
kolorystyka chyba pomarańczowa zostanie, nie widzę na razie żadnej atrakcyjnej alternatywy - różowego nie trawię, w niebieskim się nie czuję, fiolet jednak dla mnie żałobny jest, czerwony oklepany, na zielony nie mam pomysłu...
moja obecna koncepcja kolorystyczna: biały, srebrny i pomarańczowy dla ocieplenia, klimacik jesienny

Cytat: aga.ant w 25 Mar 2009, 18:38:48
Łady bukiecik masz :) Ciekawe kto ci go znalazł :P
już Ci polałam za bukiet :D

Dziewczyny, bardzo dziękuję za propozycje bukietów  :thankyou:

czekam na tańsze zamienniki butów, bo te menbura są na allegro za 279, a to trochę za dużo jak dla mnie :(

Paciorek

bardzo oryginalna suknie, podoba mi się  :thumbup:

aga.ant

#12
Mati kolorystyka biało-pomarańczowa jest bardzo dobry pomysłem. Wklejam kilka zdjęć z pomysłami jak pomarańcz mógłby się przewijać w całej stylizacji wesela. Może zaczynać się pomarańczowym akcentem na zaproszeniach a kończyć na dekoracji stołów. Jest też pomysł, żeby Pan Młody miał pomarańczowy krawat. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

mati a do jakiej ceny byś chciała butki kupić? to będziemy pod tym też kątem szukać :)

pozdrawiam Olsztyn  :hello:

aga.ant

I jeszcze pomysł na fryzurę,tylko zamiast dziurawca możesz mieć jarzębinę (fotkę już się pojawiła na wątku o bukietach biało-pomarańczowych).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mati

Cytat: effik w 26 Mar 2009, 14:06:44
mati a do jakiej ceny byś chciała butki kupić? to będziemy pod tym też kątem szukać :)
idealnie byłoby się zmieścić do 100, ale jak coś będzie extra, to i 150 dam, ale to już jest naprawdę max

Cytat: effik w 26 Mar 2009, 14:06:44
pozdrawiam Olsztyn  :hello:
pozdrawiam Śląsk :hello:

Aga.ant, ja zawsze wiedziałam, że Ty kreatywna dziewczyna jesteś!!!
fotki inspirujące  :beer:
a pomarańczowy krawat jest właśnie w fazie negocjacji ;)

co do fryzury, to wydaje mi się, że do kiecki pasowałby niski koczek, nie mam koncepcji welonowej jeszcze,
ale jako ozdobę to wymyśliłam sobie coś takiego jak na zdjęciu.
nic nie więdnie, nic się nie sypie :D

aga.ant

Mati dzięki za piwko. Pomarańczowy wkręcił mi się więc znalazłam coś jeszcze :) Tym razem pomarańczowe butki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Pomarańczowe buty to jest to! I będzie Ci łatwiej więcej na nie wydac, bo bardziej uniwersalne niż białe :).

mati

aga.ant, jesteś genialna!!!  :beer: dla Ciebie!!!
kto powiedział, że buty nie mogą być pomarańczowe???
już nurkuję w allegro :D
a może akurat coś się znajdzie?

aga.ant

#19
ok to ja też popatrzę na allegro, a jak się nie uda, to musimy umówić się na poszukiwanie butów w Olsztynie :)
A tak poza tym, to od tych Twoich piwek to już mi się w głowie kręci :D
Oto moje propozycje butów w kolorze srebrnym:
http://www.butyk.pl/towar.4155.Polbuty_pantofelki_Blink_Vogue_700622.html
http://www.allegro.pl/item593427989_satynowe_eleganckie_szpilki_srebrne_f48_38.html
http://www.allegro.pl/item594946128_buty_blink_blondie_700617_silver_seta_39_hit.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


elve

#21
mati wiele już dodać nie mogę...
pomysł z pomarańczowymi butami wyborny (szczególnie że teraz w sklepach spory wybór kolorowych butów)
niski kok jak najbardziej, sukienka ma bardzo efektowne ramiączka, i z tego samego powodu nie dawałabym już welonu
zaszalej z przybraniem koka, zrównoważysz to co się będzie działo na sukni; ozdoba jest niezła, choć ja bym skopiowała motyw z ramiączek sukienki
może drobne klipsy/kolczyki z koralem?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: mati w 25 Mar 2009, 17:59:18
no i wybrałam dość ryzykowne wyjście - szycie na wzór. mam nadzieję, że będzie ok :D

a nie lepiej wypożyczyć? w Olsztynie jest fajny salon, który wypożycza.

mati

Cytat: zuzia w 26 Mar 2009, 18:29:35
a nie lepiej wypożyczyć? w Olsztynie jest fajny salon, który wypożycza.
zuzia, strasznie uprałam się na ten model, a w Olsztynie ani nawet w Trójmieście go nie ma.
poza tym to kolekcja 2008, więc marne szanse na dostępność :(
będzie szyta :)

marlen_ka

witam, nareszcie ktos z Olsztyna. ja wprawdzie nie jestem rodowita Olsztynianka, ale mieszkałam tam 2 lata i uwielbiam to miasto.