A wydawalo sie mission impossible

Zaczęty przez Paciorek, 24 Mar 2009, 14:13:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paciorek

Witam wszystkie pochłonięte przedślubną gorączką dziewczęta

Po wielu godzinach spędzonych w salonach, narazona na niebezpieczne elektryczne burze, które z każdą sukienką przybierały na mocy i targały i tak skromną już czuprynką.....wybralam sukienkę  :jupi: :dance:
Tylko co dalej? jakie dodatki? welon, kwiety, biżuteria .....?

Chętnie dowiem się jakie są Wasze pomysły...

:thankyou:


A oto moja sukienka........

rilla

witamy:)
ładna? będzie biała? co to za model? Czy chcesz to bolerko? potrzebujemy więcej informacji:D

Paciorek

Sukienka z kolekcji Imogene (www.suzanneb.pl)
Tak będzie biała, tak jak jest to pokazane na zdjęciu Bolerko jest w zestawie z sukienką i będzie na pewno....przynajmniej do koscioła
Co do welonu to nie bardzo wiem czy i jaki bedzie pasował ....

effik


Paciorek

coś cicho w moim watku  :thumbdown:
wiem, suknia dość nietypowa i może nie tak latwo coś do niej dopasować ale liczę na Waszą inwencję twórczą i pomoc  :pray:

zwierzatko_mojej_mamy

Paciorek a duza jestes, czy mala ? :> chcesz sie wydluzyc, czy nie? masz burze lokow w kolorze marchewkowym? 2 cm wlosy blond? :> jakie kolory/kwiaty lubisz? :> itp itd ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Welon do bolerka nie, nie pasuje do kolnierza. Lepiej jakis kwiat we wlosy albo moze fascinator.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Paciorek

Raczej przeciętna, 165 cm, włosy lekko za uszy, ciemny brąz...
Przy takim wzroście wydłużenie jak najbardziej wskazane :)
na kwiatach sie nie znam, nie mam więc faworytów....ewentualnie co do koloru myślę o mocno kontrastowym, bordo np.

effik

hmm jakaś taka wizja mi się nasuwa: fryzurka z rozpuszczonych włosów i długie kolczyki...

a karnacja? jasna czy ciemna? kolor oczu?

Paciorek

karnacja dosyć jasna ale mam nadzieję że zlapię trochę Słonka do września :)
z kolorem oczu dosyć ciężka sprawa, trudno określić, w zależności od tego w co jestem ubrana ...zielone, niebieskie czasem szare

zwierzatko_mojej_mamy

Paciorek jesli suknia taki ma rys "drapiezny" przez bolerko i Ty sama wolisz ostre kolory, to bym zrezygnowala z welonu (wiem, ze to ciezko przychodzi ) i poszla w stylizacje na ostro ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Paciorek

któraś z Was nie miała welonu?
podeslijcie jakieś fotki, może coś mnie zainspiruje

effik

Zdecydowanie. Albo to bolerko, albo welon. Z dwoma to se ne da (ze względu na ten kołnierz).

elve

jak przedmówczynie, przy tym bolerku absolutnie bez welonu

a jaki efekt chcesz osiągnąć, jakie kolory lubisz, czego napewno nie założysz, masz jakąś SWOJĄ wizję?


giga

Paciorek,ładna sukienka.Zamiast welonu,może coś we włosy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Paciorek

Cytat: elvelve w 26 Mar 2009, 18:00:21
jak przedmówczynie, przy tym bolerku absolutnie bez welonu

a jaki efekt chcesz osiągnąć, jakie kolory lubisz, czego napewno nie założysz, masz jakąś SWOJĄ wizję?

Moja wizja od początku poszukiwań zupelnie się zmieniła.....miała być w miarę prosta, dopasowana kiecka....
okazało sie że takie modele kompletnie na mnie nie leżą, wąskie biodra, mały biust...
nie lubię błyskotek stąd też suknia bogata w materiałowe kombinacje ...
jaki efekt chcę osiągnąć? chyba jak każda PM chcę wygladać pięknie  ;)
bardzo podobała mi sie stylizacja Kozuchowskiej, prosto ale z klasą :)
ciężko mi przychodzi myśl o ślubie bez welonu, może zrezygnuje z bolerka...ale jeszcze się nie zdecydowałam więc obie wersje biorę pod uwagę :)

callja

Popieram przedmówczynie - ALBO welon, ALBO bolerko. Inaczej bedzie zbyt... hmmmm... puchato  ;)

Uważałabym tez z bukietem, suknia jest bogata i z "bogatofakturowej" tkaniny, więc nie możesz wprowadzać w dodatkach zbyt dużego niepokoju. Może jaśniutkie eustomy??

Z bizuterii widzialabym pojedyńcze kryształy Svarowskiego, może takie o szlifie "baroque"?? Jeśli zrezygnujesz z bolerka, to PROŚCIUTKI, długi, jednowarstwowy welon, pojedyńcze kryształy w uszy, odsłonięta szyja i ewentualnie skromniutka bransoletka. Nawet rękawiczek już tu nie widzę - i to ja, rękawiczkowa fanatyczka ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mika

moim zdaniem ta suknia jest super ale tylko z tym bolerkiem
bolerko jest do niej idealnie dopasowane, sama suknia ma marszczenia takie jak na bolerku
jest bardzo interesująca
moim zdaniem do niej nawet bez tego bolerka welon pasował nie będzie
poszłabym w mocno nowoczesną stylizację typu irokez damski na głowie, ewentualnie jakaś ładna nowoczesna ozdoba
do tego eksrawagancki bukiet - przydałaby się mam6lat bo miała takie w swojej kolekcji
albo w ogóle włosy ułożyłaby prosto i zrezygnowała z jakichkolwiek ozdób na włosach i dała za to mocną biżuterię na szyję i wyrazisty makijaż

rilla

ja się zgadzam z mika - bolerko pasuje do sukni... fajne upięcie włosów i spory kwiat we włosy i wsio

bagietka12

Cytat: rilla w 28 Mar 2009, 16:44:35
ja się zgadzam z mika - bolerko pasuje do sukni... fajne upięcie włosów i spory kwiat we włosy i wsio

tez jestem tego zdania :) bolerko jest naprawde fajne :)

szelma

Bolerko jest faktycznie (jak na bolerko - a ja ogólne jestem anty ;)) całkiem ok, więc może właśnie pójdź w stylizację bez welonu. A welon ogranicza trochę wybór fryzury i bez niego możesz też znaleźć coś fajnego, żeby sobie wpiąć we włosy - jakiś "head piece" czy inny fascinator albo kwiatka.

golinda

Cytat: mika w 28 Mar 2009, 14:57:09

albo w ogóle włosy ułożyłaby prosto i zrezygnowała z jakichkolwiek ozdób na włosach i dała za to mocną biżuterię na szyję i wyrazisty makijaż


nie każdemu pasuje
dziewczyna o delikatnej urodzie będzie w czymś takim wyglądała jak zdzira! ;)
ale jeśli uroda wyrazista, to jak najbardziej!

Paciorek

A jaki macie pomysł na buty?
Chcialabym mieć takie, które będę mogła poźniej wykorzystać, nie jednorazowy zakup....

Kasia

Ja kupiłam srebrne

są do wykorzystania na różne imprezy czy wesela