witaminy

Zaczęty przez jusia, 23 Mar 2009, 08:28:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Ponieważ po ciąży organizm chyba zaczął odreagowywać, bo strasznie zaczęły mi wypadać włosy (garściami) i paznokcie zrobiły się paskudne i cera też się pogarsza, zapytuję czym by się tu wzmocnić :) Oczywiście lekarza przy najbliższej okazji też spytam, ale zawsze mam obawy, czy jak coś poleca to dlatego, że dobre i skuteczne, czy dlatego, że ktoś mu za to płaci...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

Ja polecam Revalid - dość drogi, ale działa. Miałam straszne problemy z paznokciami (z włosami to nie wiem :D), brałam skrzyp w strasznych ilościach i inne tego typu preparaty i dopiero Revalid dwa razy dziennie doprowadził to do porządku. Teraz biorę od czasu do czasu - jak znowu są słabsze. Polecony mi przez znajomą dermatolog, która sama używała przy problemach z włosami.

Pyś

#2
ja też łykam Revalid (trzy kapsułki na dobę) do tego szampon i ampułki Vichy. Jestem w trakcie drugiej kuracji.
Po niej zrobię przerwę. Zobaczymy jak będzie. Na razie jest duuuuuuuża poprawa.
;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

moniulinek

Ja też polecam Revalid. Co prawda nie po ciąży, ale po zapaleniu dwunastnicy włosy wyłaziły mi całymi pasmami, paznokcie łamały się i rozdwajały, skóra również pozostawiała wiele do życzenia. Dostałam od dermatologa zalecenie, żeby stosować Revalid przez 3 miesiące, 3x1, do tego witamina B2. Po miesiącu widzę znaczną poprawę - przede wszystkim przestały mi wypadać włosy. Paznokcie też już w lepszej formie, ale nie wiem na ile to efekt witamin, a na ile odżywki (Si nails Si). Revalid tani nie jest, ale uważam, że warto :)

jusia

a ja dzis widziałam reklame w TV tego specyfiku, to chyba jakiś znak  :knuje: dzieki dziewczyny, chyba sie skusze
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

moniulinek

Dziękuję za piwko :) i odlewam - za pomyślną kurację  :beer:

mayagaramond

Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Beata


vobi

Cytat: mayagaramond w 26 Mar 2009, 10:32:12
Najwiecej witaminy maja polskie dziewczyny :D

o, umowcie sie z jakas! ;D

konwalia

ja brałam kiedyś vitapil i jest naprawdę ok, a dla mnie ważne tylko 1 tabl dziennie, bo zapominam

rubin04

A ja na moje wypadające włosy brałam Merz Special. Chyba 2 razy dziennie po tabletce, ok. 40 zł w Super Pgarm'ie.
A włosy mi straznie wypadłay, M. mówił że jeszcze trochę i będziemy miec dywan z moich włosów w domu, taki mi wypadały!
A ja to juz pytałam M. czy mi prześwity sie na głowie nie robią... Efekty chyab już po 2 tyg widac było..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

juśka wlosy po ciąży wypadają i już,każdą to spotyka. moja koleżanka brala skrzyp na wzmocnienie włosów,efekt był taki,że wzmocnily jej sie wszystkie włosy, te na nogach tez

aja

Cytat: brawurka w 17 Kwi 2009, 20:57:44
na wzmocnienie włosów,efekt był taki,że wzmocnily jej sie wszystkie włosy, te na nogach tez
heheheheh
poki co włosy wypadają ale pazokcie to mam jeszcze ok. ale pewnie z czasem się to zmieni - chyba pojdę do sklepu po ten revalid

abkasia

moje jeszcze nie wypadaja, ale pewnie lada moment to nastapi... :( ale po porodzie przestaly mi sie prawie przetluszczac co mnie bardzo cieszy :D

sweedee

jusia przez jakiś czas po porodzie włosy miałam matowe, połowa wypadła, ale potem wszystko wraca do normy
nie wspomagałam sie żadnymi specyfikami
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

elfana

Ja zawsze słyszałam że dobry na takie problemy jest skrzyp.. w każdej postaci..

Nella

Ale skrzyp trzeba chyba brać i brać, żeby widzieć jakieś efekty...