cena za tort

Zaczęty przez MagdaG, 11 Mar 2009, 14:42:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaG

Dziewczyny doradźcie mi bo nie wiem co zrobić - w cukierni w Sosnowcu zaoferowali mi tort na 60 osób za 175 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało... czy się decydować czy szukać dalej. Nie mam pojęcia ile kosztują torty - zwłaszcza weselne. Zaznaczam, że cena 35 zł/kg dotyczy tortu trzypiętrowego - typowo weselnego.

cumberland

to jest baaaardzo tanio, aż zastanawiająco ??
ja ostatnio zamawiałam tort na 12 porcji i do tego nieweselny i zapłaciłam coś koło 120


magdarynka

Cytat: MagdaG w 11 Mar 2009, 14:42:07

Dziewczyny doradźcie mi bo nie wiem co zrobić - w cukierni w Sosnowcu zaoferowali mi tort na 60 osób za 175 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało... czy się decydować czy szukać dalej. Nie mam pojęcia ile kosztują torty - zwłaszcza weselne. Zaznaczam, że cena 35 zł/kg dotyczy tortu trzypiętrowego - typowo weselnego.
Mam wrazenie ze tyle placilismy za kilogram, poszukam rachunku i ci podam. A gdzie zamawiacie ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

Cytat: magdarynka w 11 Mar 2009, 14:49:58
Mam wrazenie ze tyle placilismy za kilogram, poszukam rachunku i ci podam. A gdzie zamawiacie ?

magdarynka - mówię o cukierni na wspólnej

szelma

My płacimy za tort 10zł od osoby, ale stanowczo jest warty tej ceny :).


MagdaG

hmm..... a ile os liczy sie na kg tortu?? bo tam mi kobitka powiedziała ze 12

wredotka

Cytat: MagdaG w 11 Mar 2009, 14:42:07
Dziewczyny doradźcie mi bo nie wiem co zrobić - w cukierni w Sosnowcu zaoferowali mi tort na 60 osób za 175 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało... czy się decydować czy szukać dalej. Nie mam pojęcia ile kosztują torty - zwłaszcza weselne. Zaznaczam, że cena 35 zł/kg dotyczy tortu trzypiętrowego - typowo weselnego.

my za tort na 60 osob zaplacilismy 250 zł. Tort byl 3 pietrowy waniliowy z nadzieniem wisniowym.

oliwka221

My płaciliśmy za tort 1000 zł.Liczone było na ok. 100 osób.Dodam,że tort był przyozdobiony żywymi kwiatami,więc pewnie to podniosło cenę,choć teraz nie wiem,czy to dużo czy mało ;-)

Kasia

my za tort  płacilismy około 600zł

wyszło tanio tylko dlatego że tort był bezowo kremowy i ważył ok. 10kg

magdarynka

Magda ja mysle ze poza jedna cukiernia ( Dolcevita ) ceny w Sosno nie sa tak powalajace. Nie mam juz rachunku ale pytalam sie glownodowadzacego cukiernika naszej imrezy i my za tort placilismy wlasnie 35 zl. za kg., ciasta wychodzily po 17 / 18 zl. za kg. Ja jestem baaaardzo zadowolona z cukierni w ktorej zamawialismy, maja tego plusa ze dowoza to wszystko na miejsce. jak chcesz to dam Ci namiary na pw.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

luizee

Ja za tort daje ok 450-500. Tort na 140 osób

rudasekawf

my mieliśmy w cenie w restauracji, ale z tego co się orientuję to kosztował 800 zł ( był cały w marcepanie i to chyba podwyższało cenę).

Natalinka

My płacimy sporo za tor ponieważ mamy dużo gości, 200 osób i wyszło nam 600 zł ;/ Z tymi tortami to jest chyba tak, że płaci się za słowo "ślubny"... A jaki tort polecacie na wesele w sierpniu? Smak nie ma dla nas większego znaczenia.

WiśniowaPanna

Faktycznie podejrzenie tanio policzyli ten tort - mam niestety podejrzenia, że może się to odbić na jakości - smaku i wyglądzie, a biorąc pod uwagę, że tort jest ważnym elementem każdego wesela, warto trochę więcej za niego zapłacić. Koleżanka placiła za 3 piętrowy tort, cudownie ozdobiony 850 zł.

pajacyk

Jakoś dziwnie tanio.
Przeważnie torty weselne kosztują astronomiczne kwoty

Sansa

To naprawdę niska cena. Wiem że ceny tortów wahają sie od 500 do nawet 1000 zł.

Maylena

Ostatnio byłam u znajomej na weselu, gdzie tort kosztował 1 500 zł. Ale musze przyznać, że był piękny i duży.