jubiler w okolicach Katowic

Zaczęty przez sunflowerka, 11 Mar 2009, 10:40:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sunflowerka

Możecie coś polecic?  Ale nie Apart, Kruk, Yes i inne dostępne w centrach handlowych.
Zalezy mi zeby byl duzy wybor obrączek. Ostatnio na targach widziałam wystawę jednego jubilera z Katowic, tyle wzorow ze aż mnie zatkalo, chyba z kilkaset rożnych obrączek. Niestety nie pamiętam nazwy ani adresu.

cumberland

sunflowerka
jeśli chcesz po prostu porównać modele to może prościej je wygooglować
jak coś Ci wpadnie w oko zobaczysz czyje toto ;)

sunflowerka


Doszukałam się
na targach był jubiler Głodkowski http://jubiler-glodkowski.com/
mają sklep w Skarbku.


Szukalam juz obrączek w internecie i nic mi się nie podoba. Nie wiem , zdjęcia jakoś do mnie nie przemawiają. Łatwiej mi chyba będzie wybrać jak zobaczę obrączki w sklepie.
W Apartach i Krukach już oglądalam, jedyny model jaki mi się podobał , był dla mnie za drogi (4tys za parę).
Szukam takiego jubilera gdzie będzie duży wybór. Gladkowski miał sporo wzorów, które mi się podobały, ale nie widzę ich na stronce.
Najchętniej wybrałabym obrączki cale z białego złota, ewentualnie mieszane, ale to musiałoby być coś ekstra.

Forumki ze Śląska, gdzie kupowałyście swoje obrączki?


sunflowerka

cumberland no i bardzo fajne. W sumie to też zastanawiam sie nad klasycznym wzorem, tylko biale zloto.

magdarynka

sunflowerka my mamy robine na wzor, w Sosnowcu. Tutaj http://www.baczynski.com.pl/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga.ant

sunflowerka ja co prawda nie jestem ze Śląska, ale właśnie skończyłam przerabiać temat obrączek. My chodziliśmy po wszystkich sieciowych jubilerach i ceny za zwykłe obrączki były porażające, więc przeszliśmy się po zwykłych sklepach jubilerskich i tam znaleźliśmy wzór który nam odpowiadał. Mieliśmy swoje złoto, które zanieśliśmy do złotnika o on zrobił nam wymarzone obrączki, które w sumie kosztowały nas 500 zł. Więc ogólnie warto pochodzić, bo obrączki zupełnie inaczej wyglądają w rzeczywistości niż na stronie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Przy okazji czym sie rozni zloto z sieciowek z zlotem u zwyklego jubilera. Przy okazji zakupu obraczek sprawdzalam i w naszym przypadku proba w naszych jest ta sama. Cos jeszcze bierze sie pod uwage ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga.ant

Według mnie samo złoto się niczym nie różni. Różni się tylko cena wyrobienia. Na obrączki najlepsza jest niska próba złota, ponieważ wtedy obrączki są twardsze (tak twierdzi nasz jubiler). Oprócz tego pan, który nam doradzał mówił, że obrączkę z diamentami jest bardzo trudno poszerzyć.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Też zamówiliśmy obrączki w pracowni złotniczej, ceny takich obrączek od Kruka czy Aparta są zdecydowanie niższe, a wzór wybraliśmy właśnie z katalogu Aparta :)

effik

Spróbuj na Wawelskiej w Katowicach, nazwy nie pamiętam, ale tam jest jeden salon jubilerski chyba. Myśmy się wkurzyli w Kruku, poszliśmy  tam i zamówiliśmy obrączki. Wybór nie jest jakiś "hohoho", ale porównywalny do sieciówek. Bałam się trochę tego sklepu, a obsługa okazała się super :)


effik

Cytat: cumberland w 12 Mar 2009, 11:23:47
sunflowerka
tu kilka oryginalnych wzorów..... niektóre chyba, aż nazbyt oryginalne ;)
http://www.zero925.pl/list_products.php?sa=c&categorie=8&id_overcat=0

fiu fiu
http://www.zero925.pl/obr%C4%85czki_KROBR001  :D
swoją drogą byłam kiedyś na tej stronce, mają dużo ładnych rzeczy


effik

cumberland polewam za zgodność  :rotfl: :beer:

cumberland

effik  :beer: za zbieżność propozycji hihi

Dodany tekst: 12 Mar 2009, 11:31:25

i znów mnie uprzedziłaś....no nie mogę! ;) masz jeszcze jedno  :beer:

effik

Cytat: cumberland w 12 Mar 2009, 11:30:51
effik  :beer: za zbieżność propozycji hihi

Dodany tekst: 12 Mar 2009, 11:31:25

i znów mnie uprzedziłaś....no nie mogę! ;) masz jeszcze jedno  :beer:

bąbelki, łiiiiii :D :D