Firany

Zaczęty przez golinda, 03 Mar 2009, 16:06:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martullek

obiecałam i wklejam - firanki są zupełnie gładkie

golinda

martullek, dzięki!  :beer:

salsa, ale nie chrzań mi tu o tym, co robi Twoja teściowa, bo co ja mam sobie z takim info zrobić? moja teściowa ma inne hobby niż szycie firanek, więc mi nie uszyje ;)

jo_miekka

golinda zapomniawszy trzasnąć foto firankom, ups

a te z liroya wcale nei są takie drogie, a na pewno tańsze niż w takich typowych firanowych salonach, gdzie zresztą zazwyczaj materiały są do d...

konwalia

ja takie gładkie zwykłe widziałam wczoraj w ikei za całe 25zł za 2szt-na stronie nie ma

salsa

#29
Cytat: golinda w 05 Mar 2009, 10:09:50


salsa, ale nie chrzań mi tu o tym, co robi Twoja teściowa, bo co ja mam sobie z takim info zrobić? moja teściowa ma inne hobby niż szycie firanek, więc mi nie uszyje ;)

ej no, tak opowiadam, moge nie ;) to nie hobby teściowej, tylko umiejetnosci  :mocking: :mocking:

ale w Liroju nie zamawiaj, lepiej w jakimś normalnym sklepie, gdzie sie babki na szyciu znają - albo kupic materiały i znaleźć krawcową - takie osiedlowe panie szyją takie rzeczy bardzo fajnie

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 19:19:46

Cytat: jo_miekka w 05 Mar 2009, 11:07:33
golinda zapomniawszy trzasnąć foto firankom, ups

a te z liroya wcale nei są takie drogie, a na pewno tańsze niż w takich typowych firanowych salonach, gdzie zresztą zazwyczaj materiały są do d...

w Liroju drogie jest uszycie tych firanek, wszelkie dodatki typu listwa itp - mnie firanka do sypialnie wyszla drogo a nie jest jakas fajna - nie uzywasm jej wcale
ze sklepu typowo firanowego mam duzo lepszej jakos materiały
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa ej pani - pisz lerła ;D nie moge tego liroja  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

tak samo w ikei obszycie nie jest tanie - przeciez po to tam do cholery kupuje, zeby bylo taniej niz wszedzie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

Cytat: salsa w 05 Mar 2009, 19:17:12
w Liroju drogie jest uszycie tych firanek, wszelkie dodatki typu listwa itp - mnie firanka do sypialnie wyszla drogo a nie jest jakas fajna - nie uzywasm jej wcale
ze sklepu typowo firanowego mam duzo lepszej jakos materiały

a mnie wyszło tanio i jest fajna, używam non-stop
z paniami nie było problemu, były pomocne i fachowe, wszystko wyszło cycuś glancuś

salsa

#32
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Mar 2009, 22:40:02
salsa ej pani - pisz lerła ;D nie moge tego liroja  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

tak samo w ikei obszycie nie jest tanie - przeciez po to tam do cholery kupuje, zeby bylo taniej niz wszedzie ;D

e tam, dla mnie to liroj merlin i tyle ;) tak samo jak Carrefour to Kalafior a  Auchan to Oszołom lol

to szycie w tych marketach z dodatkami do firanek kosztuje jakieś kosmiczne pieniądze w tych marketach -  firankę duzo lepszej jakości + dodatki kupiłam za mniej w sklepie z firankami. a wydawalo sie, ze powinno byc odwrotnie ;)

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 23:29:16

Cytat: jo_miekka w 05 Mar 2009, 22:42:39
a mnie wyszło tanio i jest fajna, używam non-stop
z paniami nie było problemu, były pomocne i fachowe, wszystko wyszło cycuś glancuś


no to super, ze u Ciebie sie udało ;)
ja nie miałam szczescia - kupowałam w tym na Czyżynach - nie polecam. Pani liczyła i liczyła ile jej trzeba firanki na listwę, ktora wybrałam i zle sobie policzyła - firanka jest kusa i zle wyglada.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

ja szyłam kiedyś w Castoramie i ok wyszło
pojadę do hurtowni materiałów, może tam coś znajdę :)

Kasia

Cytat: golinda w 06 Mar 2009, 11:34:24

pojadę do hurtowni materiałów, może tam coś znajdę :)


no to dobry pomysła :)

chociaz moja ciotka pojechała do hurtowni tkanin aby kupić materiał obrusowy (na jeden raz na wesele) i okazało sie że gotowce są tańsze niż materiały w hurtowni lol lol lol lol

tamara02

Ja wszystkie firany, które mam w mieszkaniu, kupowałam tutaj, więc bardzo polecam:) https://igmar-firany.pl/kategoria-produktu/firany-na-wymiar/