Stylizacja - prosba o podpowiedzi

Zaczęty przez bognat, 03 Mar 2009, 10:44:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bognat

Witam,
Widze że sukienka która zakupiłam była tu już "przerabiana" ale nie na moje warunki :)
Mowa o Sincerity 3330 - w załączniku zdjęcie. Moja będzie biała
Ja jestem wysoką (178cm) szatynką, cera raczej jasna, niebieskie oczy, talia jakas tam jest na sylwetkę raczej nie narzekam. Włosy do łopatek, koloru kasztana.
Myślałam o długim welonie i  w zasadzie to wszystko co wymyśliłam :)
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi co do bizuterii, butów, welonu, fryzury i wszystkiego o czym jeszcze nie pomyślałam.
Miłego dnia życzę!

cumberland

bognat

witaj na strefie :)

faktycznie gdzieś już jest wątek z tą sukną...zaraz zaraz chyba u Mgławicy  :hmm:
kwestia koloru chyba nie jest aż tak istotna, pomysły które pojawiają się w tamtej stylizacji możesz spokojnie przełożyć na siebie ;)

tu znalazłam jeszcze gotowe stylizacje z sieci
oczywiście w obu przypadkach rękawiczki do wywalenia
i szczerze powiedziawszy pierwsza z nich tj. krótkie perełki i kwiat we włosy znacznie bardziej do mnie przemawiają niż ten długaśny welon

http://www.wyjdzzamnie.pl/suknia-wiecej-96677.html

http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1788693_suknia_slubna_sincerity_3330.html

bognat

no a może welonik i diadem? tylko nie wiem czy nie bedzie to przesada?
Jestem dosc wysoka i nie chce byc duzą choinką
Dziekuje za szybka odpowiedz
I czekam czekam czekam bo radzicie koleżanki bardzo fajnie
Miłego

elve

a ja bym poszła w amerykańską księżniczkę

kok + badzo długi welon
z diademem bym uważała, ale ozdobny, duży grzebyk do upięcia welonu NAD kokiem byłby ok

zależy tylko co masz na tych aplikacjach na sukni, biżuterię dobrałabym do tych aplikacji

zwierzatko_mojej_mamy

#4
witaj na forum :D

wlasnie to samo pomyslalam - ze nie bylo porzadnej stylizacji ksiezniczkowej ;) a czekam na taka z ustesknieniem :) a sukienka pasuje do takiej

jedyna opcja diademu jaki mi sie podoba to raczej taki opaskowy, bez koron :) - nie wiem czy by tutaj pasowal, ale wrzucam:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


albo catherina zeta-jones! ale piekny:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bognat

oo ten diadem opaskowy wyglada super
W końcu kiedy mam być księżniczą jak nie teraz - potem to tylko gary i pieluszki :))))))

dalej kobietki dalej :)
a butki jakie? i jaka wersja ksiezniczkowych kwiatków? :)
oj juz sie zaczynam usmiechac sama do siebie  :thankyou:

elve

bognat ja bym sobie odpuściła diadem opaskowy, bo albo będzie niemiłosiernie drogi i trudny do zdobycia albo tandetny ze sklepu ze sztuczną biżuterią

raczej grzebyk, ew. spinka do koka
kwiaty to tylko bukiet, jesli zdecydujesz się na biżuterię we włosach

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Mar 2009, 11:23:09
wlasnie to samo pomyslalam - ze nie bylo porzadnej stylizacji ksiezniczkowej ;) a czekam na taka z ustesknieniem :)

zwierzu, no jak nie, a golinda to co ?????????

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland no fakt - ale u golindy mnie pomarancz zbijal z tropu :D chcialam taka biaaala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

cumberland wiesz pani jak sniezka wyglada dla 90% umyslow? :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

Ladna sukia
Ja mialam bardzo podobna,aplikacje onne i bez wstazki a kroj identyczny:)
nawet gora tak samo wywinieta:D

bognat

a może swoje zdjęcie w sukience podeslesz? ;)


bognat

Wyglądałaś pięknie :)
stylizacja całkiem mi sie podoba

a masz moze dokladne zdjecia dodatków?

Pozdrawiam


tachogti

bognat sliczna suknia - az sie chce miec jeszcze raz slub widzac takie  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

callja

Ja akurat jestem fanką długich rekawiczek, pod jednym warunkiem - Z PALCAMI!!!!!!!!!!! Tzw. opatrunki gipsowe (względnie "bandażyki") wykluczone ;) Jeśli masz szczupłe ręce, to proste, długie za łokieć rękawiczki bardzo pasowałyby mi do tej sukienki, a zwłaszcza do tego "wyłogu" przy gorsecie. Co do diademów, to tak jak nie jestem ich zwolenniczką, to ten opaskowy jest oryginalny. Do niego koniecznie prosty, ale wysoki kok, no i dość wyrazisty makijaż - moża warto pójść w wyeksponowanie ust, a oczy pozostawić delikatne? Wiem, ze co do wyboru diademów dziewczyny chwaliły ofertę sklepu internetowego "nuptiara". Przesyłka może być drogawa, ale może np. jakaś miła rodaczka zakupiłaby Ci diademo-opaskę w Wielkiej Brytfanii i podesłała Tobie?

Jesli rękawiczki - to diadem ale bez welonu (lub odwrotnie ;) ) długie kolczyki, goła szyja i prosty bukiet (może ciemnofioletowe catedeskie w formie berła - zwis kwiatowy to już będzie za dużo szczęścia na raz ;) ) i wystarczy. Inaczej z księżniczki hamarykańskiej przeistoczysz się polską-księżniczkę-prowincjonalną czyli "jak panna Mariolka wyobraża sobie wielki świat" ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aniak1211

Jak by co to ja moge kupic i przeslac-z UK ;)

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Mar 2009, 13:44:49
cumberland wiesz pani jak sniezka wyglada dla 90% umyslow? :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



zwierzu ta śniezka to jak nic pasuje, ale do elfiej stylizacją z innego wątku ;)

effik

Cytat: cumberland w 03 Mar 2009, 22:37:55

zwierzu ta śniezka to jak nic pasuje, ale do elfiej stylizacją z innego wątku ;)

ale mąż musiałby mieć strój krasnoluda  :rotfl:

bognat

i konieczny casting na kolejnych krasnoludów :)

koleżanki - a welon długi i diadem to chyba juz za dużo szczescia na raz?
poza tym ten mój krasnolud mimo że wielkolud to i tak gdy założe buty na obcasach to bedzie mi rowny wiec opcja z "podwyzszaniem" sie przez fryzure czy welon na czubku glowy odpada.

Miłego dnia wszystkim zycze


bognat

no chociaz krótki ale raczej musi byc - prikaz mamusi :)
w kazdym razie zrobie tak - welon kupie, calosc przymierze i mamusi pokaze jak sie da przekonac to zrezygnujemy z tego pomyslu i wtedy co radzicie?

elve

bognat jak mus to mus, welon długi i bez diademu i bez rękawiczek
jak pisałam możesz wybrać sobie ozdobny grzebyk lub spinkę

dziś z ciekawości zaglądnęłam do sklepów z biżu, i widziałam malutki diademik za bagataelka ponad 3tys zł, dość ładny był