dobry ortodonta Warszawa

Zaczęty przez magia13, 27 Lut 2009, 14:15:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magia13

Szukam dobrego ortodonty w Warszawie. Kiedyś leczyłam się ortodontycznie, ale w innym mieście i teraz chciałabym się skonsultować z dobrym specjalistą w tej dziedzinie. Może któraś z was chodzi/chodziła?
Aha i ponawiam prośbę o namiary na dobrego stomatologa w stolicy. Widzę, że kiedyś wątek założyła Golinda, ale nie cieszył się dużym powodzeniem, a jakoś nie wierzę, że w Wawie jest niewielu dobrych dentystów.

justynaaaa2

ja chodzę do soldentu www.soldent.pl
aparat mam już prawie pół roku i jak na razie jestem zadowolona :)
swoją drogą w wawie jest tylu ortodontów, że ciężko coś wybrać ;) byłaś na forum gazetowym o ortodoncji i aparatach?

magia13

na forum jeszcze nie byłam, ale dzięki za info, na pewno tam zajrzę
Aparaty stałe mnie już nie interesują - zdjęłam swój osiem lat temu. Powiedzmy, że chcę się teraz zająć ostateczną drobną korektą za pomocą aparatu niestałego, a nie chce mi się jeźdźić do mojego starego orotdonty 200 km, bo rzadko bywam obecnie w tamtych okolicach

abkasia

#3
.

fasolka1980

ja chodze do kliniki Ortofan   - założenie aparatu jednak przełożyłam na sierpień, bo mi teraz masakrycznie krwawią dziąsła. Wyrywałam tez u nich ósemki  - polecam!

magia13

Abkasia, pewnie masz rację. Tyle że ja nie dążę do ideału, bo mój zgryz jest obecnie i tak super w porównaniu ze stanem sprzed wielu lat.  Po noszeniu stałego aparatu w dwóch miejscach zostały mi niewielkie szpary - być może zbyt mało nosiłam płytkę retencyjną. :hmm: dlatego moze aparat ruchomy by się sprawdził

abkasia

#6
;)

Anka Skakanka

Ja mam aparat zakładany w Wilcza Dent.
Na razie jestem zadowolona.
Co prawda to początek leczenia.
Ale bardzo sprawnie, profesjonalnie i kontakt do nich mam rownież z polecenia.