Piersi po zakończeniu karmienia

Zaczęty przez sweedee, 19 Lut 2009, 22:52:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

#50
Mikrofalówka absolutnie nie!!!!!!!!!!! Do mleka, zupek i wszystkiego co dla dzieci nie!!

Jeśli wiesz, że zamrożone mleko będzie ci potrzebne, to wcześniej trzeba je rozmrozić, najlepiej wkładając do lodówki, wtedy ten proces jest powolny i wyrządza najmniej szkód. A potem ten woreczek wkładasz do butli (tak jest w instrukcji, ale ja przelewałam do butli), a butelkę albo w podgrzewacz, albo do garneczka z gorącą wodą i podgrzewasz.

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 10:36:52

Cytat: gioseppe w 27 Lut 2009, 10:27:38
tak jakbys zgadla ;) kroliki, indory, kury itp

U mnie też króliki od teściowej i kurczaki od chrzestnej :) No jest jeszcze dzik od chrzestnego, ale to już nie dla małego  :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: twinnie77 w 27 Lut 2009, 10:33:47
Mikrofalówka absolutnie nie!!!!!!!!!!! Do mleka, zupek i wszystkiego co dla dzieci nie!!

Jeśli wiesz, że zamrożone mleko będzie ci potrzebne, to wcześniej trzeba je rozmrozić, najlepiej wkładając do lodówki, wtedy ten proces jest powolny i wyrządza najmniej szkód. A potem ten woreczek wkładasz do butli (tak jest w instrukcji, ale ja przelewałam do butli), a butelkę albo w podgrzewacz, albo do garneczka z gorącą wodą i podgrzewasz.

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 10:36:52

U mnie też królili od teściowej i kurczaki od chrzestnej :) No jest jeszcze dzik od chrzestnego, ale to już nie dla małego  :mocking:
dzieki :)  :champaign:
mikrofalowki nie posiadam wiec wolalam sie upewnic przed calym procesem ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

dragonfly

jej - ae wam dobrze, ja ledwo wyrabiam na polowe dziennej normy, a gdzie tam jeszcze zamrazac.... cycki se moge najwyzej zamrozic, tyle z nich pozytku.... ;)

marax

Cytat: sweedee w 25 Lut 2009, 22:44:34
maraxela a nie szkoda Ci wylewać odciągniętego pokarmu? Nie dosyć, że najbardziej wartościowy, to jeszcze się namachasz... Nie lepiej zamrozić? Do pół roku może  być zamrożony.
jak juz odciagam pokarm to jest on wysokoprocentowy :):) wiec raczej nie nadaje sie do mrozenia lol

dragonfly

Cytat: maraxela w 27 Lut 2009, 16:02:06
jak juz odciagam pokarm to jest on wysokoprocentowy :):) wiec raczej nie nadaje sie do mrozenia lol
to bawarke z pradem mozesz sobie robic  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

sweedee

Cytat: dragonfly w 27 Lut 2009, 18:48:36
to bawarke z pradem mozesz sobie robic  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

albo malibu dla Laury  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com