bukiet dla kolezanki katgoli

Zaczęty przez katgoli, 16 Lut 2009, 15:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Jaki bukiet widzialybyscie do tej sukni mojej kolezanki? Suknia bedzie w kolorze ivory. Dziewczyna wyobraza sobie bukiet cremowo-zielony. Ja nie lubie takich bukietow (w Niemczech co druga PM ma bukiet cremowo-zielony) wiec nie mam zadnych zdjec w mojej kolekcji. Wielkie dzieki za pomoc!!!

tachogti

O rany na tej sukni tyle sie dzieje ze nie umiem sobie wyobrazic kwiatkow w ogole  ;)
A zwyczajne czerwone albo bordowe roze?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

katgoli

rowniez uwazam ze bukiet tutaj musi byc elegancki i prosty....ona chce cos kremowego z zielonym wiec szukam w tym kierunku....


katgoli

effik wielkie dzieki stawiam  :beer:

bardzo prosze o wiecej

effik

katgoli jak tylko coś jeszcze znajdę, będę wrzucać :)

rubin04

A mozę coś bardziej intensywnego z zieleni, tak by był bardziej jednolity i nie zlewał sie z suknią która jest bogata.

Dodany tekst: 17 Lut 2009, 21:09:05

Bo do takiej sukni jakos nie wypobrażam sobie bardzo delikatnego bukietu, bo suknia bardziej masywna..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: rubin04 w 17 Lut 2009, 21:08:35
A mozę coś bardziej intensywnego z zieleni, tak by był bardziej jednolity i nie zlewał sie z suknią która jest bogata.

Dodany tekst: 17 Lut 2009, 21:09:05

Bo do takiej sukni jakos nie wypobrażam sobie bardzo delikatnego bukietu, bo suknia bardziej masywna..

są takie bukiety zbliżone do tego drugiego, gdzie jest dużo zieleni, ale dominuje np. bardziej zdecydowany fiolet - są takie storczyki z ciemniejszym środkiem :)

katgoli

#8
mysle ze wlasnie do tej sukni fajnie beda wygladac storczyki....mysle ze taki bukiet bedzie szalenie elegancki...
rowniez myslalam o intensywnym kolorze wiec moze zeilony bylby fajny....

wogole boje sie troche tego wesela, bo to wesele z wielka pompa z slubem w sredniowiecznym klasztorze i przyjeciem w zamku....nie wiem co ubrac i boje sie ze znowu wyladuje przy stoliku z beznadziejnymi ludzmi :hmm:

rubin ty tez bylas na zamkowym weselu prawda? co ubieralas?


inkageo

Cytat: effik w 18 Lut 2009, 08:19:53
są takie bukiety zbliżone do tego drugiego, gdzie jest dużo zieleni, ale dominuje np. bardziej zdecydowany fiolet - są takie storczyki z ciemniejszym środkiem :)
Ten ciemniejszy środek (czyli taki różowo fioletowy) robi się po kilku dniach, gdy storczyk zdycha bez wody.. Świeże są jasne.. Ja też szukałam z ciemniejszym środkiem  :mocking:
Imagine there is no hate

effik

Cytat: inkageo w 18 Lut 2009, 09:28:21
Ten ciemniejszy środek (czyli taki różowo fioletowy) robi się po kilku dniach, gdy storczyk zdycha bez wody.. Świeże są jasne.. Ja też szukałam z ciemniejszym środkiem  :mocking:


aha  :mocking: :rotfl: