reaktywacja: styliacja dla sisi

Zaczęty przez sisimisi1982, 15 Lut 2009, 19:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

sisimisi1982 spokojnie  :beer:
co do fryzury próbnej to może i faktycznie nie jest zbyt udana, ale być może jest to kwestia tego, że masz bardzo długie włosyi jest ich dużo, dlatego wydaje się ogromna  :hmm: może faktycznie pomyśl o trochę innym modelu koka ;)
a poza po tym jak spojrzałam na foto gdzie widać twoją twarz to mam wrażenie, że sama nie byłaś do tej fryzury do końca przekonana ;)
ten pierwszy kok wklejony przez inkę jest świetny  :thumbup:
krótką szyją bym się nie przejmowała ;)
a może obetnij trochę włosy, wtedy będą się lepiej układać i kok będzie mniejszy  :knuje: nie wiem czy obcięcie coś da, może ktoś wie lepiej  :hmm:

callja

Sisi - wdech, wydech, wdech, wydech... będzie dobrze !!! i  :beer: na uspokojenie :)

Makijażystkę znajdziesz na 100%, a welon śmiało możesz uszyć sama lub z pomocą zręcznej w palcach cioci czy przyjaciółki. Sama szyłam swoje welony samodzielnie, pół godziny roboty, efekt świetny. Link do wykrojów znajdziesz wklejony w wątkach fryzurowych. Kryształki do naprasowania można kupić bez problemu w pasmanterii, koszt całościowy welonu nie powinien przekroczyć 50 zł - nie daj się naciągaczom z salonów !!!

Fryzury wklejone przez Inkę i zwierzątko (ta z wielkiego dnia ;) ) sa świetne, jeśli wepniesz nad taki smukły kok jednowarstwowy, niezbyt namarszczony i nie za "puchaty" welon to całość ładnie Cię "wyciągnie". Nie będzie tez wtedy efektu pucułowatej buzi ;) Nos do góry, a jakby co wal na strefę - dziewczyny nie zostawią Cię na lodzie, co to, to nie.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Nie ma co sie ząłamywać - moja pierwsza fryzura została mianowana określeniem "ni koczek ni loczek" Ale potem ta sama fryzjerka zrobiła mi super fryzurę!

Co do Twojego koka - kok jakby go ugładzić troche bedzie ok, tylko nie zostawiaj sobie tych wiszących po bokach "pejsów" bo bardzo to jakieś takie nie eleganckie...

A co do rozkopanej drogi - u mnie przed domem rodzicó skad wychodziłąm była taka dziura w ziemi że ho, ho.. Gwarantuje Ci że w dzień ślubu nawet jej nie zauwazysz, a jak coś to wykorzystasz jako ciekawe tło do kilku zabawnych zdjec :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sisimisi1982

Dzięki dziewczynki za pocieszenie:) Mam nadzieje że jakoś się ułoży, właśnie przeglądam te wszystkie strony z fryzurami poraz kolejny i szukam jakiś prostych koków, może w tym ślubnym tygodniu pójdę na kolejną próbna fryzurę bo jak narazie fryzjerka jest na urlopie.

zwierzatko_mojej_mamy- miałaś super tą fryzurkę ślubną

Co do welonu to może zamówie jutro przez internet tylko obawiam się ze może nie dojść na czas, ale wysłałam maila z zapytaniem to może dostane szybko odpowiedź, a przechodząc przez galerię w pasmanterii widziałam takie małe koraliki przeźroczyste, błyszczące to może coś takiego naszyć.

Jutro postaram się wstawić zdjęcia z nieszczęsnej przymiarki:(

effik

#54
zwierzatko_mojej_mamy padłam :D :D

Dodany tekst: 08 Lip 2009, 08:55:35

sisimisi1982 nie martw się! ja jestem trzecim przykładem, kiedy fryzjerka na próbnej (dwóch próbnych!) odstawiła klasyczną masakrę, a w dniu ślubu było pięknie :)

dasz radę ze wszystkim, jak i my dałyśmy  :dance:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Lip 2009, 09:15:49
effik od czego padlas? :>

od porównania twoich dwóch fryzur :D też powinnam takie wrzucić :D moje to byłaby dopiero masakra :D

zwierzatko_mojej_mamy

ooo tak - inka to dopiero miala barana!!! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Lip 2009, 10:30:39
ooo tak - inka to dopiero miala barana!!! :D
Toż to ja przez niego się rozchorowałam! Więc sisi spokojnie ;)
Imagine there is no hate

effik

Cytat: inkageo w 08 Lip 2009, 10:34:02
Toż to ja przez niego się rozchorowałam! Więc sisi spokojnie ;)

:D
pokaż, pokaaaaa!

Anupka

sisi, jeśli ja, także posiadaczka pełnej twarzy mam coś doradzić, to pozbądź się tzw. pejsików... Pewnie miały przysłaniać pełną buzię? Nic z tych rzeczy! też się na to dałam nabrać, w efekcie rozprostowały się i były okropnie wkurzające! I nawet siostra własna rodzona mówi mi teraz, że woli mnie bez tych dziwnych wystających włosów po bokach twarzy. No bo i fakt - tu jakaś fryzura, a tu nagle coś zwisa...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#62
Cytat: effik w 08 Lip 2009, 11:31:06
:D
pokaż, pokaaaaa!
Ale tylko na chwilunię :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

#63
oooo nie moge lol lol lol juz zdazylam to wyprzec ze swiadomosci lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sisimisi1982

#64
Wklejam obiecane fotki z przymiarki, nie patrzcie na moją minę bo byłam wkurzona strasznie już.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sisimisi1982

jedyne chyba co mi sie podoba to są moje butki

elve

w sumie to fajny ten twój autorski koczek :P
poszłabym w coś prostego i gładkiego, ale raczej nic z tych ciężkich hiszpańskich koków

Masz już makijażystkę? Bo może nasza Gios miałaby czas? Efekt murowany

zwierzatko_mojej_mamy

sisimisi1982 mine masz cudna ;D buty boskie ;) a cos z sukienka jest nie tak, ze sie wkurzasz?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sisimisi1982

Wkurza mnie kolor szarfy jest inny, kolor szarfy na 1 stronie nie wiem czy dobrze widac w orginalnej sukience jest ,bardziej stonowany , nie taki żółty, no i ta szelka na szyje, specjalnie wybrałam szelke  z modelu  sukienki jaka była w salonie, zaznaczałam ze ma być taka jak widziałam i cienka takiej szerokości jak widziałam a zrobili mi 2 razy szerszą , a na zdjęciu jest juz przypięta szpilkami, wiec może tego tak nie widać

inkageo

Sukienka bardzo ładna i ładnie leży :) Buty super :)
Imagine there is no hate

elve

sukni bym się nie czepiała, szarfy też
głowa do góry i więcej uśmiechu

konwalia

suknia fajna, zwłaszcza tył  :bravo:
włosy luźniej i bez welonu pliss
ja mam okrągłe pysko, po próbnym koku ryczałam w pracy i ostatecznie kazałam w dniu ślubu upiać rozpuszczone z grzywką na bok, może pomysl o czymś luźniejszym? ale nie rozpuszczone, bo sa ramiączka(wolałabym cały przód podszyty ;) )

sunflowerka

kurcze jakie świetne buty
suknia tez piękna, zaraz normalnie wpadnę w kompleksy ;)

effik

#74
Cytat: inkageo w 08 Lip 2009, 13:56:31
Ale tylko na chwilunię :D

eeej z czego się zwierzak nabijasz, ja mam takie włosy na co dzień :(
ładnemu we wszystkim ładnie :D

Dodany tekst: 09 Lip 2009, 07:48:33

piękna suknia, już była tu na forum i myślę, że nie ma się co czepiać szarfy, bardzo ładna! i suknia super leży  :thumbup:

pytanie mam małe: po co ci szelka? na pewno ją chcesz?

i Anupka ma rację co do pejsików, to czasy studniówkowe są, wtedy miałam, dziś bym sobie nie pozwoliła żadnej fryzjerce z fantazją ;) gładko będzie ładniej :)

i nie wkurzaj się już :beer: