reaktywacja: styliacja dla sisi

Zaczęty przez sisimisi1982, 15 Lut 2009, 19:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

sisimisi1982
a jakiej bielizny szukasz?

sisimisi1982

#26
bardzo mi się podoba to to jest na tej stronie: http://bianti.pl/produkt,5264,Vangelis-figi
ale to nie bardzo dla mnie , w sumie bede miała szelke na szyje w sukience, ale chciałam stanik który utrzyma moj biust bez ramiączek, cos w tym stylu: http://bianti.pl/produkt,5115,0703-figi

sisimisi1982

   Witam ponownie po długiej nieobecności, potrzebuje pomocy bo jestem w kompletnej rozsypce, sama nie wiem już co ja chce, biegam po sklepach, kwiaciarniach itp. i mam już dość.

   Największy problem na ta chwile sprawia mi makijaż, miałam go sobie zrobić sama, ale doszłam do wniosku, że może mi jednak nie wyjść w dniu ślubu bo to tyle stresu, więc mama prośbę do Was o polecenie mi jakiejś kosmetyczki z Krakowa, która mogła by przyjść w ten dzień do mnie do domu i zrobić mi makijaż, tak by było chyba najlepiej ale nie wykluczam tez wizyty w jakimś zakładzie- błagam o pomoc bo już strasznie mało czasu mi został, niecały miesiąc.

inkageo

Imagine there is no hate


sisimisi1982

#30
Dzięki za namiary, skontaktuje się jutro

Dodany tekst: pią 26 cze 2009 09:47:05 GMT-1



[

sisimisi1982

#31
Wklejam swoja troszkę uaktualniona stylizacje.
Nie mam swojego zdjęcia w sukience jeszcze, ale myślę ze już niedługo będzie bo pod koniec miesiąca idę na przymiarkę, mam nadzieje że szelka na szyje którą sobie zażyczyłam będzie wyglądać dobrze, zaczynam się denerwować, nie mam jeszcze wybranego welonu, bo jak zamawiałam kieckę to nawet nie przymierzałam żadnego i to chyba był błąd.
Dalej nie mam wybranego bukietu i biżu chociaż kupiłam już kolczyki które są na zdjęciu ale jakoś nie jestem przekonana, chyba jestem jedyną panna młodą która prawie nic nie ma:)
Ostatnio latałam tez po sklepach z bielizną, miałam już biustonosz kupiony wcześniej- ale jak go ostatnio przymierzyłam okazał się za duży, bo troszkę mi się schudło, wiec kupiłam inny ale znowu nie wiem czy będzie oki do sukienki wiec nie kupowałam reszty bielizny, i takim sposobem nie mam znowu nic

vobi

sisimisi1982 w ten weekend na strefie pustki, dziewczyny pojechaly na "zlot", obawiam sie ze na jakies konstruktywne uwagi bedziesz musiala poczekac do poniedzialku :hmm:

Ja za bardzo nie pomoge, bo w kwestii stylizacji nie czuje sie zbyt dobrze  :blush:

sisimisi1982

Spoko, mogę poczekać jeszcze chwilkę:) byłam na fryzurze próbnej wiec jak wkleję zdjęcia mam nadzieje ze się ktoś wypowie.

sisimisi1982

#34
Dziewczyny jeśli macie może jeszcze jakieś namiary na kosmetyczkę, makijażystkę z Krakowa to bardzo proszę o namiary, Gios niestety ma zajęty termin.

A tak poza tym to chyba straszne pustki ostatnio na forum


sisimisi1982

#36
:)

sama nie wiem co mama sądzić, nie miałam żadnej wizji, nie chciałam tylko mieć rozpuszczonych, nie czesałam nigdy koków bo jakoś nie było okazji, jedno co mogę na pewno powiedzieć to że przetrwał próbę wytrzymałości bo poszłam w nim na fitness i nie ucierpiał prawie wcale:)
czy nie sądzicie że jest za duży?

i jeszcze zdjęcie z przodu

callja

Yyyyyyyyyy... nie obraź się, proszę :pray: ale jak dla mnie ten kok to wedle mody sprzed 10 lat - sztywne, nalakierowane zakrętasy, "nadmuchana" głowa w efekcie dziwnie poszerza Ci kości policzkowe = całą buzię też... Może pomyśl o czymś ciut gładszym, i naturalniejszym jednocześnie ???
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sunflowerka

callja chyba ma racje. No ale właśnie , takie koki długo wytrzymują dzięki takiemu upięciu i tonie lakieru. A może kok na wypełnieniu, taki coś na styl hiszpański?

Twoj kok przypomina mi moje upięcie ze studniówki, tylko ja miałam to zrobione jeszcze wyżej, bliżej czubka głowy.  Ale hmm to było już 7 lat temu. :point_lol:

effik

No jest za duży, niestety. Zwłaszcza, że chyba masz okrągłą buzię z tego, co widzę. Za dużo tych zawijasów, coś bardziej gładkiego by się przydało. Poszukaj po wątkach innych dziewczyn, znajdziesz sporo inspiracji :)

syrenka

Koczek niestety też zupełnie nie w moim guście :( Dziewczyny mają rację.

sisimisi1982

oczywiście nie obraziłam się ale...jest mi :(

Mam okrągłą buzie i już sama nie wiem jaka fryzura by mi pasowała, wiem że kok na dole w stylu hiszpańskim odpada, mam za krótką szyje niestety.

Oglądałam ostatnio mnóstwo zdjęć z wesel różnych znajomych, fryzury które wyglądały naturalnie i tak lekko, po godzinie wesela wyglądały jakby wpadły w tornado:)
poszukam jeszcze czegoś w necie może coś znajde

effik

sisimisi1982 ja też mam krótką szyję, w dodatku miałam suknię z koronkową stójką ;)
i kok był niski, gładki, było ok! :)
nie daj sobie zrobić starobabowego koka! moja fryzjerka też miała taki pomysł, od razu jej wybiłam z głowy :P

zwierzatko_mojej_mamy

sisimisi1982 wieczorem poszukam mojej probnej i wlasciwej - byly robione u tej samej baby i pierwszy byl taki jak Twoj ;) wielka bula z milionem przeplotow ;) bylam zalamana ;) ale poszlam do tej samej w dniu slubu i powiedzialysmy babie ze mniej mniej, duzo mniej wszystkiego i wyszlo z przeplotem, ale spokojniej  i ladniej ;) takze sie nie martw juz ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sisimisi1982

Mam już dość przygotowań wszystko pod górkę !!

Nie mam dalej makijażystki - jak macie jakieś namiary to bardzo prosze:)
Byłam na przymiarce i katastrofa , szelka na szyje miała być cienka a zasłania mi cały dekolt, szarfa miała być jak na 1 zdjęciu a dali złotą jak mnie ubrali to myślałam ze umrę, a pani w salonie za zwykły welon tylko ze miał  ze 20 małych kryształków krzykał mi 520 zł, fryzurę mi obrzydziłyście, a oprócz tego rozkopali mi cały chodnik pod klatką na długości 40 metrów, wiec jak nie zdążą zdobic to chyba bede się musiała teleportować do samochodu:(
Ciekawe co mnie jeszcze czeka


OlaFasola

Spokojnie, nie może być AŻ tak źle. Welon możesz spóbować zrobić sama, kilka dziewczyn tu robiło i wychodzi całkiem fajnie. Fryzura jak pisze Zwierzątko, mniej zawijasów, mniej przeplotów i trochę bardziej "gładko" i będzie dobrze. A do auta, przez wykopy może przecież zanieść Cię przyszły mąż :D

inkageo

#47
Mi się bardzo podoba ta fryzura i wygląda na trwałą, raczej się nie rozwali po godzinie :) Niestety sama nie posiadam odpowiedniej ilości włosów ;)

Dodany tekst: 07 Lip 2009, 18:32:31

I piwko na rozluźnienie  :beer:

Dodany tekst: 07 Lip 2009, 19:40:01

A jeżeli chodzi o stanik, to zmierz się zgodnie z instrukcjami (bardzo ciasno pod biustem i luźno w biuście), wpisz do tego wątku i dziewczyny na pewno doradzą jakiś model:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1909.0.html
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

no i jeszcze obiecane foty:

probna vs slubna - obie wykonane przez ta sama babeczke ;) nieprawdopodobne wrecz ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Oj piękny był ten Twój ślubny kok  :bravo:
Ja jeszcze takie wyszperałam:
Imagine there is no hate