reaktywacja: styliacja dla sisi

Zaczęty przez sisimisi1982, 15 Lut 2009, 19:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sisimisi1982

Właśnie o to chodzi że ja się wcale nie upierałam na nic , powiedziałam ze nie mam upatrzonego nic co musi być na 100 % i nie mam tez ulubionych kwiatków bo mi się w sumie wszystko podoba, i miałam zdjęcie kiecki i materiał tez miałam, malutki kawałeczek ale zawsze coś i tu baba stoi przedemną i ani be ani me, a druga kazała sobie wydrukować zdjęcie...

callja

sisi, proszę... ten bukiet wkleiłam już na wątku moniulinek jako przykład niby-kulki, co kulką nie jest ;) Bo niby grzeczny, a nie do końca - a na pewno przestrzenny i nie napakowany sztywno wielkimi kwiaciorami, czy napuszony jak stara sowa ;)
http://www.asflor.pl/asflor5_pliki/B2_V4.jpg

A panie florystki bez pomysłu należy po prostu omijac szerokim łukiem.

justynaaa na pewno Ci pomoże, naprowadzi, jest florystką i zna się na rzeczy !!! usilnie Cię tu namawiamy, byś zamiast wciskac w stylizacje osrty róż ni z gruszki ni z pietruszki, pociągnęła w bukiecie złotawy odcień szarfy i ewentualnie uzupelniła różem - ale brudnym, nienachalnym. Szarfę masz (tak mi się wydaje po zdjęciach) w odcieniu starego złota, może zatem dobierz do jej odcienia herbaciane (nie pomarańczowe!) róże, uzupełnij czymś jasnozielonym (może hortensja ??? lekka, szurpata i nieoklepana, albo przepopularne cichopkowe cymbidium) i dodaj coś lekkiego w brudnochłodnym różu, np. kilka eustom. Justyna na pewno sprostuje moje ewentualne błędy, ja radzę ciut po laicku i na gorąco. Zamiast zwisu glizdotrawkowego wedle mody sprzed 8 lat może pomyśl o puszczeniu po sukni dłuższej wstążko-szarfy. Może panie w salonie dałyby Ci pas materiału takiego jak szarfa sukni, bys przewiąza nim bukiet ??? To IMHO ładnie zespoliłoby stylizację. Zwis trawiastoglizdowaty, zwłaszcza jesli go mocno skrócisz, zacznie przypominac szczotkę/pędzel, skróci optycznie Twoją sylwetkę i nada bukietowi + Tobie przysadzisty, kwoczkopodobny wygląd.

Pokombinuj, pomyśl, popytaj o florystki z fantazją (w każdym mieście musi by taka chocby jedna!), a dziewczyny na pewno wkleją Ci jeszcze sporo pomysłów bukietowych. Moja osobiste prośby ogromne :pray: :pray: :pray: : zrezygnuj, bardzo Cię proszę,
- primo ze sztywnych kantedesek,
- secundo z "jebutnego" różu nie a'propos,
- tertio ze sztywnej kulkowatości bukietu.
A coś pozbawionego tych trzech cech i pięknego na pewno da się wykoncypowac.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

sisimisi1982

ja już po:) wszystko było Oki, zdjęcie podeśle potem

rilla

sisi ogromne gratulacje:) wszystko sie udało? jak sie czujesz jako żona?:)

sunflowerka

Wszytskiego dobrego :daisy: :daisy: i pamietaj, ze czekamy na zdjęcia

effik



supersluby.pl

gratulacje i czekamy na zdjęcia :)
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!