reaktywacja: styliacja dla sisi

Zaczęty przez sisimisi1982, 15 Lut 2009, 19:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sisimisi1982

Witam

Przeglądam forum od jakiegoś czasu i teraz przyszła pora na moje zmagania ślubne:). Ślub wypada w lipcu, sukienka jest już wybrana, będzie taka jak na zdjęciu , tylko że góra sukienki będzie inna, będzie ramiączko( szelka) na szyje, a dekolt zostanie trochę wycięty w serduszko. nie mam zdjęcia jak ja w niej wyglądam. Ddodam jeszcze ze jestem blondynką , niebieskie oczy włosy długie, za ramiona, 158zm, R. 42. poza kiecką to nie mam nic, na zdjęciu są jeszcze buty jakie mi się podobają i fryzurka, ale ja nie mogę mieć koka na dole, za bardzo jestem okrąglutka i za niska. mam problem z kwiatkami bo nie mam pojęcia jakie by pasowały, sukienka ma szarfę w pasie takiego dziwnego koloru, niby beżowa ale sama nie wiem, może zmienić kolor tej szarfy?, biżu tez nie mam, myślałam o kolczykach długich i bransoletce.
Może coś mi doradzicie?

rilla

witamy na forum:)
hm gdzieś widziałam tą suknię:) bardzo ładna!!! a ten kwiatek przy szarfie będzie?

buty fajne:) na lipiec jak najbardziej moga być... mają kokardę, więc z szarfy też zrobiłabym kokardę:) fajnie by pasowało

co do koloru

wybierz kolor przewodni - np zielony, wtedy szarfa zieleń, Pan młody krawat w zieleń i bukiet z akcentem w zieleń

ale taki kolor tez może zostać:)

i wtedy np. pójść w kolor pomarańcz

a w ogóle jaki kolor Ci się podoba?


syrenka

Śliczna suknia, bardzo w moim guście :)
Kolor szarfy też mi się podoba, ale faktycznie, zastanów się jaki kolor lubisz, a potem idź zapytaj czy ewentualnie można zmienić kolor szarfy.
Buty boskie! Można wiedzieć jaki mają wysoki obcas? z jakiej są firmy?
Co do biżuterii, to kolczyki i bransoletka - nie inaczej :) absolutnie żadnego naszyjnika jeśli będziesz miała szeklę na szyję.

elve

a ten kolor to nie herbaciany?
kwiatek na kuperku mi się podoba :)
skorzystałabym z niego we włosach i bukiecie

sunflowerka

Też zauważyłam ten kwiatek i też mi się nie podoba.
Ale za to wstążka i butki super.

sisimisi1982

#5
:)

Dodany tekst: 15 Lut 2009, 19:50:28

kolor szarfy ogólnie mi się podoba, ale nie mam pojęcia jakie kwiatki do tego, jak szarfa była by zielona pewnie było by łatwiej ale ja jakoś do zielonego nie bardzo, mi sie podoba ciemny fiolet ale mama mi powiedziała ze fioletowy to na pogrzeb, ogolnie nie mam ulubionych kolorów, zalezy mi zeby było ładnie i pasowało do mnie, a kwiatków też nie mam ulubionych, chociaż ostatnio widziałam gdzieś ładny bukiet ze storczyków.a kwiatek z tyłu bedzie , chyba ze zrobie z tej szarfy kokarde, ale to musze spróbować na przymiarce

sunflowerka

No to po pierwsze bukiet nie powinien być okrągły i wielki. Szukałabym czegoś o wydłużonych łodygach, jasne kolorki, bo jesteś blondynką. Do ciebie pasowałyby kwiaty jasnoróżowe, fioletowe (możne lawendowe), białe, jasne zielenie.

zwierzatko_mojej_mamy

ja bym uwazala z kokarda z tylu, bo moze Cie poszerzyc bez sensu ;) znam ta sukienke, mierzylam ;D

skoro nie masz ulubionych kolorow to mysle, ze ten herbaciany jest i piekny i bezpieczny - szlachetny kolor, bez wydziwiania ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

zwierzak ma racje:/ kokarda to kiepski pomysł jednak...

hm to kolor zostaw...

za chwilkę wrzuce fajny bukiet... a co z welonem?

Dodany tekst: 15 Lut 2009, 21:15:24

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

#9
Zostawiłabym tego kwiatka w sukni.

sisimisi1982

welon będzie, ale jeszcze nie wiem jaki, napewno jakis prosty bez zdobień , taka mgiełka, myslałąm o takim bardzo długim do ziemi, ale czy przy moim wzroście to bedzie dobrze wyglądało?znajoma miała taki dłygi, i jak ogladałam foty to mi się bardzo spodobał
a ten bukiet, to moze i by był oki ale te białe kwiatki  są ble, ale wiem ze to tylko przykład kolorystyczny, tylko mi sie takie mdłe te kolory wydają

syrenka

To może nieco żywsze kolorystycznie :)

rilla

ale mozesz to połączyć z zielenią i będzie super... hm ale w sumie może coś z fioletem połączyć... powinno wyjść e ok

ale nie wiem czy te kolory sa podobne do szarfy

a mgiełka jak najbardziej

ale przymierz krótszą i dłuższą
zobaczysz jak się będziesz czuła:)

rubin04

A moze skoro szarfa w takim beżu to kwiaty w tej tonacji, w taki np,. ciemny pomarańczowy.. No samam nie wiem ajke to taka moja pierwsza myśl. Bo blady róż w kwiatach i szarfa w kolorze beżowym zupełnie mi sie nie widzi..

A buciki super.. Trochę podobne do moich co miałam  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

co to jest za suknia ? w agnes byla podobna :). ja proponuje taka kolorystyke bukietu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Szarfa ok, ale może rzeczywiście pomyśleć o kolorze kwiatków i wtedy zmienić jej kolor?
Możesz też spróbować przymierzyć ją bez szarfy - ot, takie moje diabelskie podszepty ;)  :mocking:

rubin04

Magdarynka - no własnie przy obecnym kolorze szarfy własnie takie kwiaty mi pasują.

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 11:29:59

..chyba by szarfę zrobić białą, taką jak suknię, i wtedy poszalec z kolorem kwiatów, skoro SISI pisze ze lubi fiolety i cos w ten deseń..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

to jest ta sama sukienka ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

magdarynka piękne te bukiety i moje ukochane pomaranczki :point_lol:

evelka

Sisi piękne buty  :P szukam podobnych tylko na niższym obczasie

syrenka

sisi - napisz proszę z jakiej firmy są te butki, też takich szukam :)

cumberland

#21
Cytat: elvelve w 15 Lut 2009, 19:26:07
kwiatek na kuperku mi się podoba :)
skorzystałabym z niego we włosach i bukiecie

Cytat: sunflowerka w 15 Lut 2009, 19:36:18
Też zauważyłam ten kwiatek i też mi się nie podoba.Ale za to wstążka i butki super.

sunflowerka ale elve on się właśnie podoba  :mocking:



Dodany tekst: 16 Lut 2009, 18:01:44

sisimisi1982

po pierwsze  :welcome: na strefie :)

jesli zdecydujesz się pozostać przy herbacianym kolorze to proponuję prześledzić zdjęcia tej pary
http://studionavigo.blogspot.com/2008/11/magda-i-michacz1przygotowania.html

suknie mają jakiś wspólny mianownik, a moim zdaniem z tej stylizacji można tylko czerpać ;)
zresztą na głównej stronie www.studionavigo.blogspot.com znajdziesz więcej zdjęc tej pary


Dodany tekst: 16 Lut 2009, 18:06:29

Cytat: rilla w 15 Lut 2009, 19:16:48
witamy na forum:)
hm gdzieś widziałam tą suknię:)

rilla, classa kiedys podobną miała ;)

magdarynka

Cytat: cumberland w 16 Lut 2009, 17:57:52
hm gdzieś widziałam tą suknię:)

rilla, classa kiedys podobną miała ;)
[/quote]
i agnes tez miala podobna  :P ;) wklejalam wczesniej i nie wiem czy to ta czy nie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sisimisi1982

#23
nie to napewno nie ta sama sukienka, a buty to z firmy  ALDO chyba, nie pamietam już dokładnie bukiety mi sie bardzo podobają w szczegolności ten najciemniejszy ....

sisimisi1982

#24
byłam ostatnio na zakupach, szukałam bielizny, nic nie znalazłam ciekawego, ale widziała butki, nie dla mnie bo złote to chyba mi nie bedą pasowały, ale moze się komuś spodobają