Stylizacja Evel

Zaczęty przez evelka, 15 Lut 2009, 11:23:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

evelka

Cześć dziewczęta.
Jako, że do ślubu pozostało niewiele ponad 6 miesiący postanowiłam założyć swój wątek przygotowawczy.
Póki co to mam sukienke wybraną (jeszcze nie zamówiona) oraz biżuterię (srebro z masą perłową- zdjęcia wstawie później).
I na tym kończy się moja koncepcja tzn. nie wiem jaki garnitur by tutaj pasował suknia jest ecru, poszukiue również butów najlepiej nie typowo ślubnych na niewysokim obczasie,bukiet najlepiej z frezji...
Licze na Wasze pomysły  :daisy:
Poniżej zdjęcie sukni

rilla

evelka to ta pierwsza prawda? bardzo mi się podoba!!!

a planujesz welon? jakie kwiaty?

to troszkę warunkuje stylizację Pana Młodego:)

a suknia jest biała/śmietankowa?

sunflowerka

Piękna suknia! Gratuluję wyboru. Co to za materiał?
Może wrzucisz jakąś swoją fotę, łatwiej będzie dobierać. Ja już się przekonałam, że bardzo dużo zależy od urody, czy jest tak no bardziej dziewczęca, czy bardziej wyrazista, kobieca.
Frezje osobiście uwielbiam. Myślałaś już nad kolorem? Moze jakiś motyw przewodni stylizacji?

evelka

Tak to pierwsza sukienka którą mierzyłam i w 99,99% przy niej pozostane,
welon jak najbardziej planuje tylko jeszcze nie wiem jaki by tu pasował przy zamawianu sukni będe kombinować
bukiet chce z frezji (moja mama też miała frezje w swoim bukiecie ślubym)
suknia będzie ecru (biała całkowicie do mnie nie pasuje urode mam typową dla jesieni) 

sunflowerka

Kiedys byłam totalnie zauroczona tą stylizacją, ten bukiet+ta sukienka,ech.... Rożne kwiatki, wiem, ale m.in też i frezje. Nie mogłam się oprzeć:
http://www.sweetmoments.pl/galeria/sweet27.html
http://www.sweetmoments.pl/galeria/sweet24.html
http://www.sweetmoments.pl/galeria/sweet26.html

evelka

Nasze zdjęcie jest w suwaczku
co do koloru to fioletowy i zielony chodzą mi po głowie
suknia jest chyba z tiulu nie wiem jak to określić poniżej biustu oraz z tyłu gdzie się zavczyna tren jest naszyta aplikacja z świecącej koronki

rilla

suknia super, frezje jak najbardziej

tachogti miała piekny bukiet z frezji/eustomy

evelka

#7
Sunflowerka rzeczywiście piękna stylizacja

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 10:47:32

Zdjęcia sukni w przybliżeniu
Góra

Dodany tekst: 16 Lut 2009, 10:54:23

Dół

cumberland

#8
evelka

a jaki efekt chcesz osiągnac? chcesz raczej klasycznie bez szaleństw czy masz jakis oryginalny pomysl na stylizacje, jakas inspiracje, jakas wizje?  cokolwiek?
bo suknia daje wiele mozliwosci....

aha i czy wlosy krotkie beda jak w suwaczku?

yoy

Oj, jaka piękna suknia! Frezje jak najbardziej pasują :)

evelka

Włosy mam w tej chwili dłuższe- prawie do ramion zapuszczanie cały czas trwa, chciałabym je nisko upiąć i od góry wpiąć welon ewentualnie jeszcze do tego kwiatek
napewno nie chce diademu, rękawiczek, bolerka
aha do sukni będą doczepione cienkie ramiączka z cekinami/dżetami
hmmm odnośnie mojej wizji to chyba raczej klasyka czyli grzecznie i z welonem
chociaż korci mnie aby założyć np fioletowe/zielone sandałki i kwiat we włosy  :point_lol:   

cumberland

ale klasycznie i dziewczęco? (polne kwiaty, margaretki, malutkie perełki w uszach, pastelowy makijaż itp.)
czy klasycznie i z nutką glamourowej elegancji (ostrzejszy makijaż, może kolor na paznokciach, wyrazista biżuteria itp.)
czy klasycznie i romantycznie (welon na twarz, ew. jakaś subtena opaska, zwiewne długie kolczyki, rozpuszczone włosy ew. niski kok)
czy klasycznie ale np. z kolorem przewodnim?

co jest Tobie najbliższe?
jak dla mnie to jest punkt wyjścia w tworzeniu stylizacji, oraz poszukiwaniu inspiracji ;)

evelka

Hmmm chyba najbardziej bliższa mi będzie stylizacja klasycznie i romantycznie, biżu już mam i raczej nie chcialabym jej zmieniać:

rilla

czy to kolor różowy?

bo jak róż
to bukiet w różu:)

evelka

Jest to ecru na zdjęciu wyszedł ciemniejszy kolor ale to wina światła  ;)

evelka

Wczoraj zamówiłam suknie tylko mam problem co zrobić z trenem zostawić go czy raczej zrezygnować? :crazy: Model salonowy ma tren i świetnie to wygląda tylko że po jego upięciu suknia traci na wyglądzie.

zwierzatko_mojej_mamy

evelka a jak jest upinany? nie da sie zmienic sposobu upiecia, zeby wygladal lepiej?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

atrament.owa

Ja zamówiłam suknię bez trenu. Co prawda w mojej była to tylko warstwa leciutkiego materiału i sukni nie deformowała (ale musiała być dosyć wysoko upięta, więc byłoby to widać) i uznałam, że jest to zbędny element sukni i nie żałuję :D

evelka

Jako że ślub coraz bliżej czas powócić do swojego wątku. Suknia będzie bez trenu u mnie byłby to tylko kawałek tiulu który po podpięciu nie wyglada zbyt fajnie.
Tył sukni:

syrenka

Bardzo ładne są te zdobienia na sukni :)

rilla

a całość? ja jestem ciekawa kokardki:d

i jaki w końcu kolor bukietu wybrałaś?

evelka

#21
Przód sukienki z kokardką :d

Dodany tekst: 25 Kwi 2009, 13:49:42

Bukiet chciałabym coś w tym stylu:

rilla

evel bardoz i to bardzo podoba mi się twoja suknia.. bukiet też:)
będziesz miała welon?

w ogóle jak przygotowania?

evelka

#23
Co do welonu to raczej bedzie nie wiem jeszcze jaki pierwszą przymiarke mam 31 lipca i wtedy coś dobiore. Chciałabym długą mgiełke nawet troszke dłuższą niż suknia musze sobie jakoś zrekompensować brak trenu, tylko że podczas przyjęcia może być niewygodnie, więc zastanawiam się nad dwuwarstwową z jedna warstwą krótszą. Korci mnie również koronka na welonie  :point_lol:

Dodany tekst: 25 Kwi 2009, 18:01:55

Co do przygotowań to mam juz buty, bielizne (bardotka z lupo 365 + figi), buty i sukienke na poprawiny. Jak zrobie foty to pokaże na strefie.

syrenka

Widzę, że szykuje się sezon na fioletowe bukieciki :)
Evelka, bagietka i ja też :D