urwanie krawatki :) czyli yoy cos na siebie włożyć musi :)

Zaczęty przez yoy, 12 Lut 2009, 21:05:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoy

Witam!

Zachęcona Waszymi radami udzielanymi w pozostałych wątkach zakładam swój :)

Ślub w lipcu, wiec pora zacząć przygotowania... Jednodniowy maraton po salonach odbył sie w styczniu. Sukienke wybrałam zaskakująco szybko... Ale ja zupełnie anty-zakupowa  :point_lol: jestem...  Wybór padł na rybkę z koronki- wiem, wiem troche juz "popularna" ale w niczym innym nie wygladalam przyzwoicie :crazy: Dodam ze jestem niska i szczupla 159cm wzrostu, 45 kg wagi.

Poniżej wklejam zdjecia i pytam: Co do tego?? Myslalam o malym bukiecie w tonacji wiosenno-zielonej, długich kolczykach. Na szyję nic. We włosy welon z delikatną koronką (zdejmę go po mszy, lub przed oczepinami).
A i jeszcze jedno! Czy ta sukienka na tej modelce to dobrze leży, czy cos jest nie tak? Bo najpierw przymiezalam tą sukienkę w salonie, a jak potem znalazlam ją w Internecie to jakos inaczej wygląda... Nie wiem.. Na mnie jakoś inaczej lezała... Tzn wygląda niby tak samo, wszystkie detale itd.. Ale mam wrażenie, ze u tej modelki cos z rozmiarem jest nie tak... 

sunflowerka

Ech wpatruję sie w te zdjęcia i chyba masz rację. Ta modelka ma jakoś nieudacznie poprawianą talię w Phoptoshopie. Widać np. na 1 zdjęciu , przy dłoniach.
Ale tym sie nie przejmuj, to tylko zdjecia.
Sukienka super. Nie pokazujcie mi już tych koronek, bo otworzę drugie wino, tym razem z rozpaczy.

rubin04

Sukeinka bardzo ładna.. Jaki to model?
Co do zdjec modelki - na 3 zdjeciu mam wrażenie że grafik za bardzo "podrasował" talię  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

Cytat: sunflowerka w 12 Lut 2009, 22:24:43
Ech wpatruję sie w te zdjęcia i chyba masz rację. Ta modelka ma jakoś nieudacznie poprawianą talię w Phoptoshopie. Widać np. na 1 zdjęciu , przy dłoniach.
Ale tym sie nie przejmuj, to tylko zdjecia.
Sukienka super. Nie pokazujcie mi już tych koronek, bo otworzę drugie wino, tym razem z rozpaczy.

No to mnie uspokoiłaś... Bo własnie na mnie ta sukienka jakoś... lepiej leżałą  :point_lol:

Oj, ale dlaczego masz rozpaczać?  :empathy:

A sukienka to sincerity 3503  http://www.sinceritybridal.com/eu_en/collection.php?linenum=15&totlines=-1&disc=      ta w środku :)

sunflowerka

A bo chciałam koronkę, tak się napaliłam , tyle się na oglądałam i co... muślin :D

yoy

Aaaaa! Ale za to jaki piękny muślin!! :thumbup: Przejrzałam Twój wątek... i myślę, że nie powinnaś absolutnie żałować! Jest zmysłowa, delikatna i kobieca! A przede wszystkim inna! a te nasze koronkowe już troche spowszedniały... Pozdrawiam!

ze_nitka

yoy, piękna suknia :) będziesz wyglądać super! Jaki masz kolor włosów?

Aha, jaki jest koszt tej sukienki?

callja

Sukienka ma przepaskę z atłasowej wstążki, aż mi się prosi, żeby bukiet też byl owinięty wstążką w identycznym kolorze... Ładnie "skleiłoby" to stylistycznie wizerunek. A z biżuterii rzeczywiście tylko kolczyki, wydłużone, + może bransoletka (planujesz rękawiczki?) może z kryształkami Swarovskiego?? Sa ładne kryształki o łezkowatym kształcie, kłore ładnie, nieznacznie wydłuzyłyby Cię optycznie. Welon widzę raczej jednowarstwowy, i chyba mgiełkę (na sukience masz i przepaskę, i koronkę, jak dodasz koronkę na welonie może byc za dużo szczęścia).

A w ogóle - śliczna suknia!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


ze_nitka

Cytat: rilla w 13 Lut 2009, 14:41:13
a to bolerko będzie?:)

suknia super... taka w moim stylu:)

jednak kocham koronki:)

Ja jednak tez :D    :beer:

yoy

Dziękuję dziewczyny :thankyou: za mile slowa. Sukienka kosztuje 2.400 i w cenie jest bolerko :) rekawiczek absolutnie nie planuję. Pomysł z bukietem owinietym wstazką baaardzo mi sie podoba! Acha! Jestem brunetką :)

Cos takiego moglo by byc? Tylko ja bym wolala kolory biel+ wiosenna zieleń... (ale nie upieram sie :D)

tachogti

yoy super sukienka i fajnie  ze z bolerkiem :) jakos nie jestem fanka zbyt rozebranych gor w sukienkach  ;)
ja mialam zielono- bialy bukiet :D mysle ze powinnas do tego delikatna bizu bardzo
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

yoy

Cytat: tachogti w 13 Lut 2009, 17:44:49
yoy super sukienka i fajnie  ze z bolerkiem :) jakos nie jestem fanka zbyt rozebranych gor w sukienkach  ;)
a właśnie! bo ja mam w planie doszyć do niej rękawko-szelki z naciskiem na rękawki  ;) Mniej wiecej cos takiego:

bagietka12



tachogti

yoy a nie wystarczy Ci bolerko? Po co rekawki? Na weselu chcesz zdjac bolerko?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

bagietka12

rowniez pozdrawiam :)

Dodany tekst: 13 Lut 2009, 18:44:38

no wlasnie a po co Cii te rękawki? w lipcu mam nadzieje ze bedzie cieplo :)

yoy

Cytat: tachogti w 13 Lut 2009, 18:41:59
yoy a nie wystarczy Ci bolerko? Po co rekawki? Na weselu chcesz zdjac bolerko?

ja bym w ogóle tego bolerka nie zakladala... jeśli mialabym rękawki... Pani w salonie zaproponowala mi wlasnie wszycie takich rękawków i pokazala jakby to wyglądalo... i własnie tak jak na zdjęciu, które wczesniej pokazalam. Szukając sukni ślubnej baaaardzo nie chcialam "gołych" ramion, a jednoczesnie zwykle "staniko-szelki" ;d mnie nie urządzaly... Szczytem marzen bylo coś takiego jak poniżej... Ale jak sie nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma :D

tachogti

yoy ale to bolerko jest sliiiczne i nadaje charakter tej sunkiii pliz pliz pliz przemysl to  :pray:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

taka piekna suknia  i to w takiej cenie i z bolerkiem... chce znowu slub:D

Dodany tekst: 13 Lut 2009, 20:37:55

a w jakim salonie kupiłaś suknię?

magdarynka

pieknie, pieknie z bolerkiem  :thumbup: czy mnie sie wydaje czy ona ma dosc mocno wykrojone plecy ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

yoy czemu się nie da tak jak na zdjęciu z kanacca?
cudne te plecy :)

yoy

Cytat: elvelve w 13 Lut 2009, 20:43:40
yoy czemu się nie da tak jak na zdjęciu z kanacca?
cudne te plecy :)
bo nie wiem kto by mi to mial zrobić... :hmm:  Panie z salonu zaproponowały rękawko-szelki takie jak pokazalam...tzn teraz tak mysle, ze z przodu to moze i są rękawki, ale z tylu to jak najbardziej szelki... I ten tył własnie napawa mnie największymi wątpliwościami... :hmm:


elve

yoy to moze u zewnętrznej krawcowej
mam słabość do pięknego wykończenia pleców

yoy

Cytat: rilla w 13 Lut 2009, 20:37:24
taka piekna suknia  i to w takiej cenie i z bolerkiem... chce znowu slub:D

Dodany tekst: 13 Lut 2009, 20:37:55

a w jakim salonie kupiłaś suknię?

Suknia pochodzi z Salonu Karolina na Długiej w Krakowie