Pokoj malej:)

Zaczęty przez siog, 11 Lut 2009, 01:10:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Cytat: siog w 22 Lut 2011, 22:16:27tutaj sa fajne stare krzeselka

http://molly-meg.co.uk/shop.php?id=2009-140&picture=2&shop=Chair&page=1
swietne krzesełka
bym nam jedno pasowało do dziewczecego pokoiku

marax

siog ladny ten pokoj ale tak sobie przemyslalam ze nie ma gdzie tam trzymac rzeczy dla dziecka -masz jakąs osobną garderobę dla niej ?? co będzie jak ona sie wprowadzi z zabawkami ? Nie obraz sie ale to taki troche pokoj pokazowy -bardzo ladny wizualnie ale jak z praktycznością ? . Planujesz jeszcze jakies meble dokupić ? . Ja mam u malej w pokoju szafe ,komodę ,regal na książki - ciuchy sie juz dawno nie mieszcza ,zabawki są wszedzie ................

siog

Maraxela mam tam ogromna szafe, polki na ksiazki beda na cala sciane , tam juz jest mnostwo zabawek w duzych torbach plociennych. Caly ten pokoj to wszedzie przechowywanie. pod lozkiem i szafka beda drewniane pudla na puzzle itp. poza tym nie musze tam miec wszystkiego bo mala ma swoja czesc tez w tzw family room w suterenie (ten duzy pok) polaczony z kuchnia

marax

Cytat: siog w 23 Lut 2011, 10:08:57
Maraxela mam tam ogromna szafe, polki na ksiazki beda na cala sciane , tam juz jest mnostwo zabawek w duzych torbach plociennych. Caly ten pokoj to wszedzie przechowywanie. pod lozkiem i szafka beda drewniane pudla na puzzle itp. poza tym nie musze tam miec wszystkiego bo mala ma swoja czesc tez w tzw family room w suterenie (ten duzy pok) polaczony z kuchnia
aha nie widac tego na zdjeciach chyba-ja widze tylko szafke biala i male skrzynki na książki .teraz jakbym miala kupowac to kupilabym ikea http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19848442 z 3 takie regalu i w koncu bylby porządek z tymi wszystkimi zabawkami  .

sierpniowajulka

Cytat: siog w 22 Lut 2011, 22:16:27co sadziszo pokoju na tym etapie?
Baza dobra, ale masz jeszcze sporo pracy przed sobą. Są fajne elementy - półeczki, dywan, tapeta, kominek czy łóżko - ale jeszcze nie czuć, że są ze sobą wszystkie powiązane. Myślę, że półki i skrzynki na kółkach dopełnią obrazu, do tego dorzucisz obrazki, przerzedzisz trochę wystawkę na kominku i będzie super. :) I zrób wtedy koniecznie lepsze foty - a najlepiej panoramę (kilka sklejonych zdjęć razem, by był jak najszerszy kąt - tak jak Zwierz zrobił w swojej sypialni).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

bardzo mi się podoba, nie jest taki cukierkowaty :)

abkasia

a mala Ci nie spada w nocy z lozeczka?
bo hugo to wedruje w nocy po lozeczku ... nawet ostatnio spadl z duzego lozka spiac z nami... ;D
na gl;owke z gory lozeczka ( nie mamy tak zadnego zabezpieczenia, i jest kawalek wolnej podlogi miedzy lozkiem a szafa.. )... dobrze, ze mielismy tam poduchy porozkladane...


siog

Cytat: abkasia w 24 Lut 2011, 17:55:36
a mala Ci nie spada w nocy z lozeczka?
bo hugo to wedruje w nocy po lozeczku ... nawet ostatnio spadl z duzego lozka spiac z nami... ;D
na gl;owke z gory lozeczka ( nie mamy tak zadnego zabezpieczenia, i jest kawalek wolnej podlogi miedzy lozkiem a szafa.. )... dobrze, ze mielismy tam poduchy porozkladane...



Abkas na pocz spadla. teraz postawilam lozko przy scianie. ona juz przyzwyczaila sie do niego i jest luzik:)

OlaFasola

siog piękny pokój. Bardzo mi się podoba i podziwiam wytrwałość w poszukiwaniu dodatków.

siog