stylizacja syrenki

Zaczęty przez syrenka, 23 Sty 2009, 22:33:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Te zielone kwiatki to SANTINI, jeste też chyba odmiana yoko ono:)

syrenka

annmay - bardzo ładny ten bukiecik i chyba coś w tym stylu będę szukała, właśnie takiej mieszanki różnych kwiatuszków. Jednak elementy białe zmieniłabym na ecru. Jednak pomarańczowy z białym daje dosyć mocny kontrast, a to akurat do mnie nie pasuje. Jestem bardzo spokojną osóbką :)
feeling.good - dziękuję i piwkuję :)

justynaaaa2

#52
to ja napiszę coś o kwiatach  :blush: jeśli chodzi o storczyki (te duże - cymbidium) to one teoretycznie są dostępne przez cały rok, ale mają swoją "fazę spoczynku" pod koniec naszego lata :( koniec lipca, sierpień są takie mało wyględne  ;) nie mówię, że nie można ich dostać czy, że są brzydkie, bo fakt okazy się zdarzają, ale generalnie najpiękniejsze i najtańsze storczyki są na jesieni, wrzesień, październik to ich najlepsza pora  :thumbup: i są względnie tanie wtedy  ;)
jesli chodzi o ten wklejony zielono-biały bukiecik z santini to przypomniało mi się coś, robiłam na jego wzór wiązankę dla klientki, ale było to mniej więcej tak: "ten daję pani na wzór, ale zmieńmy to, zamiast tego dajmy to i żeby ta zieleń nie była tak soczysta tylko taka przygaszona i myślę, że będzie ok"  :hmm: miałam stres jak cholera, bo w rezultacie nie wiedziałam o co lasce chodzi, na szczęście była zadowolona i powiedziała, że o to jej chodziło, ale oryginał, na moje oko, wyszedł totalnie inny niż na zdjęciu  :mocking: ale to taki off top  :blush:
moim zdaniem patrząc na te wizuale najlepiej pasuje ten pomarańczowo-fioletowy  :thumbup: z tym, że ta pomarańcz w rzeczywistości ciut odbiega od zdjęcia niestety :( nie ma aż takich pomarańczowych, podejrzewam, że foto jest ciut podrasowane, bo one są trochę bardziej rude, ale podobny efekt da się osiągnąć :)
no to się napisałam i chyba zamotałam  :crazy:

syrenka

#53
justynaaaa2 mówisz o bukiecie, który wkleiła wrobelek0403 na pierwszej stronie?
Jeśli tak, to kolorystyka jak na razie też najbardziej mi się podoba, ale tak samo jak do storczyków, tak i do cantedeski nie jestem przekonana. Są piękne, ale chyba nie dla mnie :(
Szukałabym coś w tych kolorach, ale chyba mimo wszystko z innych kwiatów.

Historia niezła  :P tak na odstresowanie  :beer:

Dodany tekst: 29 Sty 2009, 15:50:01

Policzyłam i zakupiłam potrzebne produkty :)
Wszystko wyniosło mnie niecałe 60zł, a mam w planie zrobić komplecik kolczyki + bransoletka, która warta jest ok. 150zł.
Czekam tylko na kryształki. Myślę, że dostanę je w przyszłym tyg.

Dodany tekst: 30 Sty 2009, 10:48:47

Znalazłam jeszcze taki bukiecik:


cumberland

syrenko

po pierwsze masz super ślubną datę ;) za samą datę już polewam  :beer:
(piszę to ja: cumberland 9.08.08  :mocking:)

co do kwiatów "małymi zielonymi" mieliśmy przystrojony samochód, więc na bank będziesz je mogła wykorzystać w swoim bukiecie
...choc do mnie chyba jednak ciut bardziej na razie przemawiają tu pomarańcze ;D

justynaaaa2

syrenka miałam sprawdzić co to są za kwiaty te postrzępione z pierwszego foto na tej stronie ale zapomniałam a mój magiczny pomocnik kwiatowy mam w aucie i nie chce mi się już iść  :blush: jutro sprawdzę i ci napiszę  ;)

syrenka

cumberland
ale super z tą datą  :highfive: odwdzięczam się piwkiem :)

justynaaaa2
Cytujmiałam sprawdzić co to są za kwiaty te postrzępione z pierwszego foto na tej stronie ale zapomniałam a mój magiczny pomocnik kwiatowy mam w aucie i nie chce mi się już iść  blush jutro sprawdzę i ci napiszę  wink

A już myślałam, że przeoczyłyście te kwiatuszki  :P
Bardzo Ci dziękuję! Będę Ci bardzo wdzięczna za informacje.

To jednak więcej Waszych głosów jest za pomarańczowym bukietem  :dance:
Cieszy mnie to bardzo :)

syrenka

#57
justynaaaa2 - i co Ci powiedziała Twoja magiczna kwiatowa książeczka?

Ponawlekałam koraliki i oto co mi wyszło  :dance:
Niestety kolor koralików "SILK" jest nieco za bardzo brzoskwiniowy. Obawiałam się tego, ale druga sprawa jest taka, że wygląda to wszystko bardzo delikatnie - nie wiem czy nie za bardzo :(  :hmm:

effik

syrenka co do kolorów to można pomyśleć, ale przecież jakiś ton w kwiatkach też się dopasuje i ładnie będzie :)
mnie się podoba twoje rękodzieło  :bravo:

syrenka

#59
Drugiego kolczyka też zrobiłam, ale bigiel mi się urwał :(
Do czwartku muszę zapłacić drugą ratę za suknię, więc w salonie przypasuję na razie to co mam i zobaczę jak to się komponuje kolorystycznie. Zrobiłam też mały kawałek z kryształków Crystal. Porównam czy lepiej z kolorem, czy całkiem przezroczyste.

Natomiast w dalszym ciągu szukam czegoś podobnego jak zrobiłam, ale bardziej wyraziste np. ze srebrem...


Dodany tekst: wto 03 lut 2009 11:01:52 GMT-1

Czy któraś z Was miała butki o takim kroju? W sensie bez paseczka na kostkę.
Są wygodne w chodzeniu? Nie spadają z pięty?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

syrenka
coś mi się kojarzy, że rilla w nich ślubowała...

syrenka

Faktycznie - dziękuję :)

justynaaaa2

syrenka sprawdziłam te kwiaty pomarańczowe :) to jest na moje oko leukospermum :)

syrenka

#63
 :thankyou: polewam!

Przeszukałam trochę zagraniczne stronki z biżuterią i trafiłam na takie cudeńka :) Bardzo mi się podobają, ale niestety każda z nich po przeliczeniu kosztuje ok. 300zł (podobno wysyłają do Polski), ale niestety kurs Euro jest jaki jest, więc kosztuje wszystko majątek   :crazy:




effik

bardzo poetycka nazwa  :dance: :dance:

magdarynka

Cytat: effik w 05 Lut 2009, 08:10:16
bardzo poetycka nazwa  :dance: :dance:
cumberland chyba nie o poezje chodzilo  ;) :point_lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: magdarynka w 05 Lut 2009, 10:02:01
Cytat: effik w 05 Lut 2009, 08:10:16
bardzo poetycka nazwa  :dance: :dance:
cumberland chyba nie o poezje chodzilo  ;) :point_lol:

ale, że co? że poezji nie czytuję teraz będzie, tak? ;)

wredotka

syrenka sliczne te bransoletki, szczegolnie ta pierwsza na mnie zrobila wrazenie, No i super by pasowala do tej sukni. Wiesz jesli to jest dobrej jakosci srebro , to moze warto sie zastanowic nad zakupem? ja wiem ze 300 zl to duzo, ale przeciez nie kupisz jej na raz , no a jak z niej zrezygnujesz to i tak bedziesz sie zastanawiac czy dobrze zrobilas ;)

szelma

syrenka, a na jakiej stronie znalazłaś te bransoletki?

syrenka

#70
wredotka Ciężko stwierdzić jakiej jakości to jest srebro. Ja prawdopodobnie kupiłabym to na raz, bo nie mam w zwyczaju chodzić w bransoletkach, a już zwłaszcza w sztywnych i nie wiem jak bym się w tym czuła. Wygląda pięknie i kusi niesamowicie, ale 300zł + przesyłka, to jest jednak sporo  :zly:
No, może bym ubrała jeszcze ze dwa razy na wesele przyjaciółki i brata ;)
Nie widziałyście czegoś podobnego w polskich sklepach?

szelma Bardzo proszę, oto link :)
http://www.overstock.com/Jewelry-Watches/4/store.html

Byłam dziś salonie sukien ślubnych i przykładałam do mojej sukni kryształki swarovskiego i jednak są za delikatne. taka biżuteria byłaby niemal niewidoczna. Ten pas jest bardzo wyrazistym elementem i kryształki na nim są duże i przezroczyste osadzone na srebrnych "podstawkach", takich uchwycikach... nie wiem jak to napisać, ale mądre jesteście babki i z wyobraźnią, więc na pewno wiecie o co chodzi :)

rilla

Cytat: syrenka w 03 Lut 2009, 10:50:49
Drugiego kolczyka też zrobiłam, ale bigiel mi się urwał :(
Do czwartku muszę zapłacić drugą ratę za suknię, więc w salonie przypasuję na razie to co mam i zobaczę jak to się komponuje kolorystycznie. Zrobiłam też mały kawałek z kryształków Crystal. Porównam czy lepiej z kolorem, czy całkiem przezroczyste.

Natomiast w dalszym ciągu szukam czegoś podobnego jak zrobiłam, ale bardziej wyraziste np. ze srebrem...


Dodany tekst: wto 03 lut 2009 11:01:52 GMT-1

Czy któraś z Was miała butki o takim kroju? W sensie bez paseczka na kostkę.
Są wygodne w chodzeniu? Nie spadają z pięty?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ja miałam! i były idealne! kupiłam do nich jeszcze silikonowe to coś na piety - ale nei bylo potrzebne

mam zdjęcie w tych butach, jak chcesz to wysle na pw:)

ogolnie ja lepiej czuje sie w butach bez paska na kostce

wredotka

syrenka, sprobuje ci potem pogooglowac za tanszymi bransoletkami. moze cos sie znajdzie :D

syrenka

rilla to ja poproszę o te fotki  :jupi:
powiedz mi proszę, jak one trzymają się na pięcie? Nie uciekały Ci?
Rozumiem, że żelowe wkładki kupiłaś po to aby się nie ślizgały na pięcie? Czy może bałaś się, że będą za duże?

wredotka byłabym Ci bardzo wdzięczna  :thankyou:

Ja na allegro znalazłam jeszcze takie twory :)

http://allegro.pl/item540541873_bransletka_azur_jeden_z_najpiekniejszych_wzorow.html - ta ma bardzo podobny wzór do tego na pasie sukni, ale niestety ma długość 18cm, a to jest dla mnie gigant. Tą co sobie zrobiłam z kryształków ma długość 17cm, ale jest lekka, więc bardzo mi się spada.

http://allegro.pl/item542583007_super_branzoletka_cyrkonie_delikatna.html
http://allegro.pl/item543504685_przeplatany_warkocz_srebra_i_cyrkoni.html - jeszcze gorzej, bo aż 19cm
http://allegro.pl/item546968980_atmosphere_srebrna_bransoletka_z_cyrkoniami_08.html

Najlepiej jakby była na gumce  :mocking:

rilla

bałam się, że się rozejdą w ciągu nocy tańców... ale od samego początku but ładnie trzymał piętę, nic mi nie spadały, po prostu ta część buta jest wąska i wyższa niż w bucie z paskiem (porównywałam) i dlatego trzyma dobrze

zdjęcia wysyłam na pw