stylizacja syrenki

Zaczęty przez syrenka, 23 Sty 2009, 22:33:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


tachogti

Dziewczyny jakby w allegro byla opcja "z noskiem" to bym Wam pewnie znalazla ;)
to tylko przyklady, generalna idea o co mi chodzi, buty i tak wg mnie trza przymierzyc :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

syrenka

#27
effik - hehe :D masz rację, o stópki trzeba dbać :)
Ja nie będę miała tańców, co planuję przyjęcie, no chyba, że któryś wujek się uprze ;)
W takim razie na sandałki muszę poczekać aż przyjdą kolekcje letnie. Może i w salonach ślubnych pokażą się jakieś sandałki. Poczekamy, zobaczymy :)
Co do biżuterii, to mama stwierdziła, że będzie jakoś tak łyso bez naszyjnika  :knuje: ale oglądam Wasze relacje i przygotowania i widzę, że pięknie wyglądacie np. z kolczykami i bransoletką  :thumbup:

Wracając jeszcze do bukietu, to zrobiłam sobie takie małe zestawienia z tym, co do tej pory mi przesłałyście i pare swoich:


Najbardziej mi się podoba z bukietem zielonym i pomarańczowym :)
A Wam?

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

syrenka
co do butow-ja w czerwcu mialam klapeczki na obcasie i byly bardzo wygodne
a tanczylam cala noc :)

effik

tachogti  :bravo:  :bravo:

syrenka dobry pomysł z tym zestawieniem, rzeczywiście pomarańczowy i zielony wyglądają najfajniej, ożywiają całość :) baaardzo fajnie!
nawet te pomarańczowe to mi się jakoś bardziej ;)  :dance:

karamela

Faktycznie - najlepszy bukiet pomarańczowy lub zielony. Zielony jest taki "młodzieńczy", a pomarańczowy bardziej elegancki. A myślałaś może, by zgrać kolorystycznie bukiet z krawatem męża? Może dać to fajny efekt.
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


syrenka

#32
tachogti te ostatnie satynowe z USA są super! Ale szpila nie na moje nogi niestety :(
Mnie chyba też pomarańczowy podoba się bardziej :) ale nawiązując do pytania karameli - oczywiście myślałam o tym. Nie wiem natomiast czy mój luby ubrałby jakiś pomarańczowy akcent :hmm: Zresztą cały czas myślimy o tym stalowym garniturze i nie wiem jak by to wyglądało... z zielonym chyba też nie bardzo, hm? Kiedyś widzieliśmy na wystawie rewelacyjny stalowy garnitur w delikatne prążki i był dobrany do niego fioletowy krawat - głęboko zapadł mi w pamięci ten zestaw ;)

Może macie w swoich zbiorach jakieś przykłady garniturów z różnymi kolorami koszul/krawatów?

atrament.owa

#33
Super suknia!Gratuluję wyboru :)

Co do fryzury skoro chcesz spięte ale nie wyczesane koki to może coś takiego:
Natknęłam się na te fryzurki podczas poszukiwań i może Ci się spodoba :)
I uważam, że bez naszyjnika wcale nie będzie łyso :)

syrenka

#34
Dziękuję :)

Co do fryzurki, to bardzo chciałabym mieć rozpuszczone włosy, ale vansen podpowiada mi, że jeśli będzie gorąco, to taka fryzurka po jakimś czasie może źle wyglądać, więc zastanawiam się też nad upięciem włosów, ale nie całości. Twoje fryzurki są śliczne i romantyczne, ale chyba bardziej szukam coś w tym stylu:

Jeśli chodzi o pierwszą, to podoba mi się zamysł tego ogonka, ale całość jakoś bym pozmieniała...

Dodany tekst: pon 26 sty 2009 11:27:19 GMT-1

Sama na szybko wymyśliłam sobie coś takiego (ostatnia fotka). Grzebykiem zaczesałam włosy prawie do połowy głowy (patrząc od tyłu) i oczywiście zamiast niego wyobraźcie sobie jakiś kwiat :)

magdalinska

Syrenka - ja sie na stylizacjach nie znam, wiec za bardzo nie pomoge, ale chcialam tylko napisac, ze obraczki piekne!!!! :)

effik


syrenka

Musiałam je ostro potraktować lokówką, bo normalnie mam proste jak druty ;)
effik, magdalinska - dziękuję :)

feeling.good

Jako zagorzała wielbicielka zielonych bukietów, jestem w 100% za:) Nauczona jednak własnym doświadczeniem, chciałam ostrzec, że w sierpniu niewiele jest zielonych kwoatów dostępnych. Ze wszystkich przygotowań wybór bukietu zajął mi najwięcej czasu. Wszystko jednak da się zrobić, tylko trzeba o tym wcześniej pomyśleć i znaleźć "przyjazną" florystkę:)

PS. Suknia piękna!

syrenka

No to mnie teraz zmartwiłaś :( Ile wcześniej radzisz się tym zająć?

Na allegro znalazłam jeszcze taki komplecik biżuterii
http://allegro.pl/item530899708_bizuteria_wieczorowa_i_slubna_od_mela_mt.html
Ładne, czy w ogóle nie pasuje do mojej sukni?

effik

syrenko, weź coś subtelniejszego z biżuterii może - za piękna ta suknia do takiego czegoś :)

a co do pomarańczowego bukietu - widziałam ładne pomarańczowe krawaty, piękne oranże, naprawdę nie ma się czym martwić, myślę, że to też ożywi Pana Młodego :)

syrenka

Tak jest Effik! :)

Co do bukietu, to na pewno jest tak jak napisałaś, że pomarańcze też piękne znajdę, ale chciałabym mieć też jakiś wybór w kolorach :) Ale ile wcześniej zająć się bukietem, iść do kwiaciarni i uzgadniać z florystką?

feeling.good

Cytat: syrenka w 27 Sty 2009, 10:34:44
No to mnie teraz zmartwiłaś :( Ile wcześniej radzisz się tym zająć?

Najlepiej już teraz zacznij zbierać zdjęcia bukietów, które Ci się podobają żeby później móc z nimi objechać florystki. Niestety w niektórych kwiaciarniach nie zawsze chce się paniom szukac jakichś substytutów. Wybierz wcześniej poleconą kwiaciarnię lub taką, której sama po wstępnych rozmowach zaufasz. Ślub masz w pierwszej połowie sierpnia, więc około połowy lipca florystki powinny juz wiedzieć jakie kwiaty będą już/jeszcze są dostępne. Niektóre kwiaty są prawie cały czas dostępne, a niektóre w zależności od sezonu, pogody.
W moim bukiecie były zielone goździki (one całe szczęście są dostępne chyba przez cały rok) i jakieś "polne" zielone kwiaty. Może będą jeszcze hortensje.

Mnie akurat urzekła wiązanka typowo z wiosennych kwiatów, jednak florystka tak pokombinowała bym mogła mieć bardzo podobną w sierpniu:)

Nie wiem jak z pomarańczowymi kwiatkami - tu też będziesz musiała się wcześniej zorientować.

effik

No na pewno wcześniej warto byłoby się tym zająć. Pewnie też nie każda kwiaciarnia sprowadzi kalie/kantedeski w dowolnie wybranym kolorze. Podobnie z zielonymi kwiatkami, jak piszą dziewczyny.
Ale dasz radę, jest czas, chęci są - więc do boju :D

Mąż mojej siostry miał też fajny zielony krawat, tu też nie będzie problemu :)

Kasia

zielone są na pewno storczyki - dostepne cały rok :)

wredotka

ja mysle ze jesli bys sie zdecydowala na storczyki, to mozesz praktycznie dowolnie przebierac w kolorach.  O kazdej porze roku

syrenka

#46
Oj, do storczyków musiałybyście mnie chyba długo namawiać :)

Wiecie może co to są za kwiatuszki?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Z zielonych znalazłam np. taki i na 90% jestem pewna, że występują w lecie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

karamela

Ten drugi, zielono-biały bukiet jest absolutnie piękny!
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


syrenka

#48
:)
Przeglądałam dzisiaj zdjęcia ze ślubu koleżanki i olśniło mnie, że miała bukiet podobny do tego powyżej. Miała ślub we wrześniu, więc te małe zielone jednak byłyby dostępne  :hmm:

Dziewczyny, może porywam się na głęboką wodę, ale zastanawiam się poważnie nad tym, czy samej nie zrobić sobie biżuterii - to nie może być aż tak trudne. Jestem na etapie obliczania ile by mnie to kosztowało, ale zastanawiam się nad kolorem kryształków. Jak zobaczyłam ile jest możliwości, to oszalałam  :crazy:

annmay

Po pierwsze - piękna suknia! Po drugie - może bukiet w tym stylu...
Nie całkiem pomarańczowy, ale na pewno ożywiający całość. Jakoś ta zieleń do mnie nie przemawia.