pióra????

Zaczęty przez aja, 04 Wrz 2007, 15:42:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

gdzie kupię piękne pióra do włosów??? wiecie wiecie o co chodzi? tutaj na zdjeciach praktycznie co druga ma! taki strik....   http://www.maggiesottero.com/

importerka2008

nie jestem pewna, czy jest jakaś różnica do włosów, czy do boa, więc może w zwykłej pasmanterii (tylko takiej dobrze zaopatrzonej).

elizapj

dobrze ze Wawa to sie moja podpowiedz moze przydac:)
otoz ja mam robiony stroik miedzy innymi z kilkoma piorkami u modystki na chmielnej 4. bardzo mila pani. w pierwszym tygodniu wrzesnia miala byc na urlopie...wiec nie wiem czy nie musisz poczekac. znajdziesz ja tez w internecie...ale nie pamietam dokladnie strony. wpisz chmielna 4 modystka powinno wyjsc. strona jest taka sobie..wiem ale potem u nije sa ciekawe wzory.
mi robi cos wymyslonego przeze mnie wiec jesli do niej pojdziesz z wzorami to powinna poradzic czy sie uda czy nie.

jesli nie tam to probuje inne modystki...choc przyznam ze poszlam juz wszedzie gdzie mi si zdawalo ze kieys byly ...i albo ich juz nie ma..albo zle mi sie zdawalo ze tam byly.

powodzenia i daj znac jak z nia pogadasz:)

[ Dodano: 04-09-2007, 16:17 ]
dodam jeszcze link do naszego watku o woalkach....co prawda to bardziej toczki niz same piore jak u maggies....ale moze Cie cos zainspiruje http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=244

swoja droga czy w sklepach gdzie sprzedaja wlasnie suknie Maggie nie bedzie i tych stroikow?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

a nie chodziłam jeszcze po sklepach - tych gdzie maja te suknie a na chmielna tez sie wybiorę! dzieki

elizapj

ja za 2 tyg bede juz miec swoj stroik...to Ci moge cos wiecej wtedy powiedziec odnosnie realizacji zamowien:)
jak bedzie ladny...to nawet zalcze fotke;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login