Dekoracja samochodu/żywe kwiaty/NIEmargerytki

Zaczęty przez asik801, 04 Wrz 2007, 15:16:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asik801

Jestem w trakcie poszukiwań. Jak macie jakieś ciekawe propozycje proszę o zdjęcia. Interesuje mnie dekoracja z żywych kwiatów:) Podobają mi się raczej skromne dekoracje.

salsa

my nie chcielismy przesadnej dekoracji, bardzo nam sie nie opdobaja te bukiety na msce, ktore czesto przypominaja wielkie gniazdo, nie lubimy tez wszelkich szarf, baloników i tego typu dodatków bo to wyglada jakby cyrk przyjechał. :mrgreen:  :mrgreen:

mielismy bukieciki nawiązujące do mojego bukietu, ktore były przyczepione do wszystkich klamek i jeden w miejscu uchwyty na bagażniku. w bukieciku były dwa kwiatki (róza kremowa i eustoma w kolorze oberżyny) cos zielonego i kremowa wstążeczka z takiej mgiełki,

i juz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

asik801,  tutaj jest juz jeden taki watek:

http://strefaslubna.pl/forum/viewtopic.php?t=113

nie wiem czy scalac te dwa watki? czy zmienic Twoj tytul na dekoracja samochodu/zywe kwiaty/NIEmargerytki ?:> zeby nie dublowac?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

www.2kolory.pl - może tam coś znajdziesz, są różne propozycje dekoracji samochodów. Nasza też tam jest  :-P


zuzia

nantu,
nie obraź się, ale to jest właśnie to czego ja chciałam uniknąć w swojej dekoracji - przecież to jest wielkie. a że K. podobały się margerytki...

nantu

autorka watku prosila o dekoracje z zywych kwiatow, dlatego wkleilam fotke, bukiet owszem jest duzy, ale mnie sie podobal;) kwestia gustu;)

misiaczek187

Faktycznie jest to kwestia gustu :D Moje wyglądało tak :

agad16


salsa

misiaczek187, bardzo ładna dekoracja:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

misiaczek187


salsa

misiaczek187,  często niej znaczy więcej:)))

mnie sie dużo bardzie podoba taka delikatna niż nawalone kwiatów na prawo i lewo, jakby sie kwiaciarnia zawaliła na samochód
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Agad16, ta dekoracja jest naprawde piekna! Szkoda ze jej nie widzialam jakies trzy miesiace temu ;) Tylko mysle, ze dalabym te ozdobe z drugiej strony samochodu, zaslanianie pola widzenia kierowcy to dosc ryzykowny pomysl.


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

agad16

Cytat: "vobi"Agad16, ta dekoracja jest naprawde piekna! Szkoda ze jej nie widzialam jakies trzy miesiace temu ;) Tylko mysle, ze dalabym te ozdobe z drugiej strony samochodu, zaslanianie pola widzenia kierowcy to dosc ryzykowny pomysl.

Masz rację :-)
Zastanawiam się tylko czy nie kupić ładnych kwiatów sztucznych zamiast żywych. W październiku pogoda może być różna i boję się czy żywe przeżyją nawet krótką trasę...

vobi

Agad16, wydaje mi sie ze zywe kwiaty spokojnie w pazdzierniku przezyja, chyba duzo gorsze sa dla nich letnie upaly albo mrozy, a taka pogoda jesienna nie powinna im specjalnie dac w kosc. Ale najlepiej podpytac mam6lat :)


gioseppe

Cytat: "vobi"Agad16, wydaje mi sie ze zywe kwiaty spokojnie w pazdzierniku przezyja, chyba duzo gorsze sa dla nich letnie upaly albo mrozy, a taka pogoda jesienna nie powinna im specjalnie dac w kosc. )
tez tak mysle, gorsze upaly niz pogoda w pazdzierniku ;)
ale ja sie na kwiatach nie znam
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

ishka82

Ale to raczej taki, jakie się Wam nie podobają  :-P
agad16, ta dekoracja którą pokazałaś jest śliczna.

salsa

ishka82, hmmm, mnie sie takie nie podobają, ale jakby każdemu sie podobało to samo to byłoby nudno, prawda? :) i wszystkie ślubu byłyby takie same, brrr, az strach sie bać:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

i dlatego się nie przejmuję tym, że Wam się nie podoba  :-P  Ważne, że mi i mojemu mężusiowi się podobało  :-D

jusia

ja też się zastanawiam nad przystrojeniem naszego autka...jednak takie wiąchy kwiatów na masce..niestety nie w moim guście, ale co tam kwiaty do auta...ja jeszcze nie jestem zdecydowana na bukiet...:) bardzo mi się podoba samochód misiaczka 187
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

jak ostatnio jechaliśmy na wesele to widzieliśmy na masce samochodu (na bagażniku byl zreszta taki sam) taki bukiet, że kierowca musial wyglądać przez okno zeby cos widziec. Serio. Nie wiedzielismy czy śmiać się czy wspólczuć.

kwiaty-aga