art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

#275
moja koleżanka ma to łóżeczko i jest zachwycona, dziecko też
najfajniesza jest ta klapka (tylko u niej klapka jest niżej i zamykana jest na suwak) przez którą sobie dziecko może w ciągu dnia wchodzić do łózeczka

brawurka

kit- chusteczki huggies classic, są totalnie beznadziejne

kasiad

Cytat: brawurka w 22 Kwi 2009, 11:13:45
kit- chusteczki huggies classic, są totalnie beznadziejne

a dla nas to hit :D
kit to chusteczki pampers, mocno perfumowane, przy wycieraniu pupy w połączeniu z zapachem k..y nie dało się wytrzymać

abkasia

ja lubie chusteczki nivea, ale u nas hitem jest kran z woda, jak maly zrobi kupe to zawsze laduje pod kranem, i uwielbia to :D

aja

no dobra teraz wpadłam na pomysł że może zamiast tego łóżeczka - kojec bedzie lepszy - w sumie w nim też może spać!!! rany co za ciężki wybór....

foszek

Aja u mnie padlo na lozeczko, bo latwo sie sklada, po zlozeniu zajmuje malo miejsca, dodatkowo podobal mi sie pomysl z odpinanymi tymi siatkowanymi sciankami.
W kojcu moze rowniez spac, ale przy przewozeniu albo duzo miejsca zajmuje i ciezko schowac go do samochodu, albo trzeba rozkladac na male elementy.
Czy Felix je lubi? Nie wiem, jeszcze mi nie powiedzial, ale nie protestuje jak w nim spi :D

Hitem dla mnie jest krem penaten

abkasia

a jaki krem polecacie na ciemieniuche? bo po oliwkach moj maly ma bardzo podrazniana skore... mamna mysli jakis krem dla malego alergika skornego.,..

marax

ja kuplam olejuszke i malej zeszlo na kilka tyg

foszek

abkasia, dobra oliwe z oliwek, lekko podgrzana :D

abkasia

Cytat: maraxela w 22 Kwi 2009, 16:03:58
ja kuplam olejuszke i malej zeszlo na kilka tyg
chyba ciezko bylo ci wyczesywac Laurze z wlaskow ta ciemieniuche, bo ona ma takei geste te wloski

marax

Cytat: abkasia w 22 Kwi 2009, 17:03:27
chyba ciezko bylo ci wyczesywac Laurze z wlaskow ta ciemieniuche, bo ona ma takei geste te wloski
latwo nie bylo.smarowalam zostawalam na glowe 24 h a poznej wyczesywalam-zeszlo.teraz od nowa sie zaczyna ................:(

abkasia

moj nie ma takiej luski jak pisza, ze ma byc.. ale ma taki lupierz lekki jakby...

foszek

Maraxela i ponoc tak ma byc do roczku :(
Ja swojemu wybieralam, bo wyczesac sie nie bardzo dawalo.
Abkasia  u mnie tez zaczelo sie od takiego lekkiego lupiezu, pozniej przyszla skorupa, a pozniej tylko lekki lupiezyk

aja

nam nicnie pomagało-... oliwa, olejuszka, masło.... nic wkońcu dorwałam Mustele krem na ciemieniuche - ponoć jest jeszcze szampon pianka Musteli rewelacyjna- ale nam po kremie zeszło :)
samrując niemalze non stop -- przed kąpiela,po kąpieli i rano jak wstawaliśmy!

abkasia

Cytat: foszek w 22 Kwi 2009, 17:21:42
Maraxela i ponoc tak ma byc do roczku :(
Ja swojemu wybieralam, bo wyczesac sie nie bardzo dawalo.
Abkasia  u mnie tez zaczelo sie od takiego lekkiego lupiezu, pozniej przyszla skorupa, a pozniej tylko lekki lupiezyk
:zly: :zly: :zly: czyli bedzie coraz gorzej.. bo moj maz twierdzi ze to nie ciemiuniucha...ze ja wymyslam.. a to jednak chyba ciemieniucha.. :zly: :zly:

foszek

abkasia, moze byc ale nie musi, nie ma co panikowac zawczasu

nionczka

Abkasia, nie musi byc gorzej. Nasza Irene miala lekki lupiezyk raz. Posmarowalam oliwka Johnsona, czapeczka na glowe i nastepnego dnia wyczesalam i wymylam glowke. Odpukac nie wrocilo. A bylo to dwa miesiace temu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

kasiad nie mówisz prawdy,jak mozesz lubic te chusteczki, którw drą sie przy wyjmowaniu z opakowania i są jakies dziwne w dotyku ;)

kasiad

Cytat: brawurka w 22 Kwi 2009, 21:48:41
kasiad nie mówisz prawdy,jak mozesz lubic te chusteczki, którw drą sie przy wyjmowaniu z opakowania i są jakies dziwne w dotyku ;)

brawurka mówię szczerą prawdę :) dla mnie one są super
najgorsze są dla mnie dzidziusie, wyciąga się kilka zamiast jednej i szybko wysychają

marax

#294
Cytat: kasiad w 22 Kwi 2009, 21:53:21
brawurka mówię szczerą prawdę :) dla mnie one są super
najgorsze są dla mnie dzidziusie, wyciąga się kilka zamiast jednej i szybko wysychają
a ja je kupuje bo sa po 3 zl u nas w hurtowni tz tedzdzusie moze jakies super extra nie sa ale ta cena mnie przekonuje

Dodany tekst: 23 Kwi 2009, 08:59:01

Cytat: abkasia w 22 Kwi 2009, 12:52:54
ja lubie chusteczki nivea, ale u nas hitem jest kran z woda, jak maly zrobi kupe to zawsze laduje pod kranem, i uwielbia to :D
mi jest ciezko manewrowac mala pod kranem -robie totylko jak jest maz bo sie boje ze opuszcze

Dodany tekst: 23 Kwi 2009, 10:01:10

dla mnie hitem sa biustonosze do karmienia z h&m sprzedają taki komplet 2 sztuk bialy  czarny po 79,99

kasiad

Cytat: maraxela w 23 Kwi 2009, 09:56:13
manewrowac mala pod kranem -robie totylko jak jest maz bo sie boje ze opuszcze


umyliśmy z Mężem Małego jeden raz pod kranem, trochę z tym zachodu było
ale dzisiaj już wsadziłam Go pod kran sama, taki miał tyłek "umorusany", że nie dało się tego wytrzeć chusteczkami ;)
trochę się bałam właśnie żeby Go nie upuścić ale dałam radę :)

marax

ja mala pod bidet wsadzalam pelen profesjonalizm :)najgorsza jest regulacja tem wody

abkasia

Cytat: kasiad w 23 Kwi 2009, 10:25:30
umyliśmy z Mężem Małego jeden raz pod kranem, trochę z tym zachodu było
ale dzisiaj już wsadziłam Go pod kran sama, taki miał tyłek "umorusany", że nie dało się tego wytrzeć chusteczkami ;)
trochę się bałam właśnie żeby Go nie upuścić ale dałam radę :)

ja sie napatrzylam jak robia to poloze w szpitalu, taka pozycja dla dziecka z twarza do podlogi, jak swobodnie zwisa mu glowka a trzymamy malego jedna reka pod pachami jest obsolutnie bezpieczna dla niego..
my kazda kupe pod kranem myjemy :) maly jak zrobi kupe to pupe ma tak zalepiona, ze chustkami nie dalabym rady mu wytrzec tej pupki.. ;D

marax

ja mam umywalke w ksztalcie misy szklanej i bardzo krotki kran wiec pod umywalka to nie możliwe

abkasia

Cytat: maraxela w 23 Kwi 2009, 10:41:25
ja mam umywalke w ksztalcie misy szklanej i bardzo krotki kran wiec pod umywalka to nie możliwe
no ale w bidecie to jak najbardziej odpowiednie miejsce... :D