art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


jestynka

u nas się sprawdziła butelka aventu, na którą posypały się tutaj negatywne opinie ;)
z laktatora ręcznego aventu też jestem zadowolona, ta nakładka masująca podoba mi się najbardziej.

kitem okazał się smoczek nuka, który układa usta w kształcie wisienki, Filip nie potrafi go ssać, a smoczek canpola o tym samym kształcie chwycił od razu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

u mnie hit to jeszcze laktator medela mini electric

foszek

#253
Cytat: jestynka w 08 Kwi 2009, 11:32:03
u nas się sprawdziła butelka aventu, na którą posypały się tutaj negatywne opinie ;)
z laktatora ręcznego aventu też jestem zadowolona, ta nakładka masująca podoba mi się najbardziej.

kitem okazał się smoczek nuka, który układa usta w kształcie wisienki, Filip nie potrafi go ssać, a smoczek canpola o tym samym kształcie chwycił od razu.
Jestynka, musze wzrocic honor aventowe smoczek do butelki to byla dla nie porazka, bo jak przechylalam to lecialo. Ale problem dotyczyl tylko jedyneczki z dwojka nie mam juz problemu

Dodany tekst: 08 Kwi 2009, 14:04:00

Wlasnie sciagnelam sobie muzyke bobasa ( jeden utwor) i puscilam malemu siedzi jak zaczarowany. Chyba jednak odzaluje ta kase i kupie caly zestaw

nionczka

my wczoraj kupilismy to: http://www.tomy.co.uk/products/discovery-forget-me-not-photo-album/
mam nadzieje, ze bedzie hitem. kupilismy juz teraz choc jest na wyrost bo chcemy, zeby moja rodzina sie nagrala a bedziemy z nimi w swieta.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


foszek

z osiolka, podeslac ci na @ ??



brawurka

na ciężkie odparzeniahitem okazał sie nadmanganian potasu,rozpuszcza sie tabletke w wodzie i wlewa do wanienki. meczylam sie srasznie z odparzeniami Igi,a dzis 3 razja w tym wykąpałam i prawie jest dobrze

jestynka

brawurka, a jak Iga z tym pieluszkowym zapaleniem skóry? dalej ją trzyma?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

kąpie ją w nadmanganianie potasu i jest lepiej,właśnie sie wietrzy :)

jestynka

a czym ono się objawia? to zapalenie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

w miejscugdzie jest p;ieluszka jest skóra odparzona,tak bardzo,że aż rany sie robią,straszne!!!

abkasia

#264
moje hity:
-laktator medela mini electric,
-wkladki laktacyjne canpol, cena dosc przystepna i nie przemakaja
-kosliper, dostalismy od znajomych, swietna rzecz
-ksiazeczka edukacyjna dla niemowlat http://www.ceneo.pl/592735
- fotelik maxi cosi- swietnie sprawdza sie jako kolyska, bujaczek jak maly jest bardzo placzliwy.
kity:
-zielone pieluchy flanelowe- zafarbowaly mi ubranka,

aja



aja

#267
kosliper - fajna rzecz! nie mieliśmy!
ale teraz to by nam się mały zdenerwował gdyby miał w tym spać - ograniczałoby to jego ruchy i  niestety nad ranem uwielbia spać na boku a  potem się przekręca

ja ostatnio myślę nad łóżeczkiem turystycznym! przydałoby nam się tylko nie wiem na jak długo ono wystarcza?

abkasia

Cytat: aja w 17 Kwi 2009, 23:23:57
kosliper - fajna rzecz! nie mieliśmy!
ale teraz to by nam się mały zdenerwował gdyby miał w tym spać - ograniczałoby to jego ruchy i  niestety nad ranem uwielbia spać na boku a  potem się przekręca

ja ostatnio myślę nad łóżeczkiem turystycznym! przydałoby nam się tylko nie wiem na jak długo ono wystarcza?
bo to jest do 4 mesiaca zycia dzicka :)

kasiad

Cytat: foszek w 08 Kwi 2009, 13:59:27

Wlasnie sciagnelam sobie muzyke bobasa ( jeden utwor) i puscilam malemu siedzi jak zaczarowany. Chyba jednak odzaluje ta kase i kupie caly zestaw

my właśnie ściągnęliśmy jedną płytę muzyki bobasa "usypianki bobasa" i muszę przyznać, że są super :)
sama przy nich chętnie bym pospała :D
mamy w planach ściągnąć wszystkie  :blush:
mam nadzieję, że reszta również taka fajna :)

Kasia

Cytat: aja w 17 Kwi 2009, 22:56:31
co to jest kosliper?  :knuje:


o własnie to widziałam ostatio w hurtowni z rzeczami dla dzieci

miałam Wam napisać że to całkiem fajne ale zapomniałam ;)

marax

kupilam wczoraj take cos za 7 zl http://www.allegro.pl/item607005237_moskitiera_do_wozka_biala_tanio.html
wykonane jest calkiem pozadnie jak na swoja cene  teraz ne boje sie zostawiac wozka na tarasie

nionczka

Aja, zajmowalam sie 3 letnia dziewczynka, ktora kiedy mieli gosci spala w lozeczku turystycznym i bylo ok. musisz sprawdzic kazde z osobna, ale mysle, ze starcza na dlugo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

#273
Ja mam lozeczko turystyczne skladane Chicco, producent podaje ze nadaje sie do 4 latek

aja

#274
foszek a Felix je lubi? boję się zmarnowanych pieniążków bo to jednakk 500 czy 600 zł u nas kosztuje!
najbardziej żałuję ze tak późno o nim pomyślałam :( bo są wydają się naprawdę świetnym rozwiązaniem (tak jak w naszym przypadku) niektóre mają przwijak no ale teraz to Mały już jest raczej zbyt cięzki na ten przewijak ( chyba że kupie z myslą o następnym potomku)
np. http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1979679